Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Help!

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

avast! :K

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) sz4blya


sz4blya
csendes tag

avast! :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#3) EczkE


EczkE
addikt

És hol a videó? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Воланд


Воланд
titán

Milyen oprendszer?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Kaspersky

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nod32

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Brown ügynök:Nod 32-re semmiképp nem fogok visszaállni, mivel sok olyan dolgot megtalált/megfogott nálam a BD 2011, amit a NoD32 még csak észre sem vett(havernak menteni kellett a vinyójáról az adatokat a nod talált 3 fertőzést a BD meg 28-at, nálam itt bukott a nod, pedig szerettem).

akos96,sz4blya: Az avastot valamikor régen próbáltam(úgy 2 éve), akkor csak az volt a bajom, hogy bármit csináltam mindenre dobálta fel az ablakokat. Még sajátgép megnyitásnál is rákérdezett hogy én voltam-e. 1 hétig bírtam, főleg, hogy gamma közben is csinálta. Nem zárom ki, hogy user error is lehetett benne, azt se tudom azóta mi változott, de egyenlőre hanyagolnám...

darál0w: Azt nem ismerem. Gyanús, hogy mehetek GoodSpeed oldalára olvasni:D.

woyland_2k: Win7 64bit

EczkE: Lesz az is, csak ez fontosabb:D

(#8) Воланд válasza Nordic (#7) üzenetére


Воланд
titán

Akkor MSE, meg sima win7 tűzfal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Z86 válasza Nordic (#7) üzenetére


Z86
őstag

A nyereményjáték előtt nekem is avast volt fenn, de nem kérdezgetett soha semmit. Valami akadékoskodó beállítás lehetett.

(#10) Nordic válasza Воланд (#8) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

No azon már én is gondolkoztam, mivel sosem volt hozzá szerencsém:).

(#11) Воланд válasza Nordic (#10) üzenetére


Воланд
titán

Én azt használom, másnak is azt szoktam feltenni, eddig gondom nem volt vele.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Help!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.