Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buster17


Buster17
addikt

Skyrim-t nem szeretem de a hardstyle-t annál inkább. ;) :C

(#2) albert8


albert8
addikt

Hát szerintem ennek köze nincs a skyrimhoz :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) Samus


Samus
addikt

Az összes eddigi feldolgozás közül Malukah verziója a legjobb, többen is felfigyeltek rá, még a Bethesda blogjába is felkerült.

[link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Nordic válasza Samus (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ebben egyet értünk, az övé a legjobb, csupán számomra kicsit hihetetlen, hogy ilyen stílusban is feldolgozásra került a zene.

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Akinek nem esik le elsőre
ez a Skyrim zenéje.

Nekem az tűnt fel hogy rímel :)

(#6) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Aki kitalálta ezt a "zenét" ...scooter anno még korrekt volt aztán átállt erre a baromkodásra, nah és a hozzá tartozó tánc zseniális mennyire idétlen, nagy vicc az egész, képtelenség komolyan venni. Bocs de ez most kijött belőlem, lehet ignorálni. :)

(#7) total90


total90
veterán

Zene tetszik... de a Skyrim az mi? :B Ok, tudom a Google a barátom, de lusta vagyok :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Nordic válasza total90 (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elder Scrolls 5: Skyrim

(#9) tildy válasza BalaNce87 (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet. :P :U
Headhunterzt ebben a mufajban leszolni kb hozza nem ertesre vall.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) total90 válasza Nordic (#8) üzenetére


total90
veterán

Szóval játék... arra tippeltem :) Nálam a játék a Fifa 12-ben kimerül :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) BalaNce87 válasza tildy (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát akinek ez jelenti a zenét és meg a "tánc" is bejön neki annak az ízlése igen csak szegényes, hardcore basszusból áll az egész, egyszerű mint a faék. Persze beb..sva/totál készen biztos lehet rá hülyülni, csak valaki ezt komolyan veszi meg isteníti, miközbe mindenki tudja hogy egy szemét, csak a rajongók nem, ahogy a justin bieber vagy a call of duty játék is, de mégis ezek a legsikeresebbek. Szóval az hogy valami populáris az nem egyenlő azzal hogy jó is.

[ Szerkesztve ]

(#12) tildy válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Aki zenei preferencia alapjan alkot sommas velemenyt egy altala nem is ismert emberrol, lehulyezve az illetott alapbol, szerintem annal vannak inkabb gondok.

" Szóval az hogy valami populáris az nem egyenlő azzal hogy jó is."
mondok jobbat: az, hogy valami neked nem tetszik, meg nem egyenlo azzal hogy sz.r is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) BalaNce87 válasza tildy (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nagy valószínűséggel többen vannak azok akiknek ez nem zene. Hülyének nem mondom nyilván, csak felfoghatatlan hogy mi benne az a nagyon jó, mondom buliba biztos elviselhetőbb, de azt valahogy nemtudom elképzelni hogy leül gép elé és órákig ezt hallgatja youtubeon.

(#14) moha21 válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


moha21
addikt

Nem tudom, hogy kik vannak többen, de nekem zene méghozzá nagyon is.

Mondjuk valóban nem a gép előtt hallgatom órákig, de buszon akárhol megy a fülemben. ( persze d&b, trance mellett ).

Dj, Buzz Fuzz, ID&T, Thunderdoome......sensation black azért nem kevés ember ismeri/szereti.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) BalaNce87 válasza moha21 (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Más elektronikus zenéket szeretek, de ez már túlzás semmi kreativitás és semmi ritmus csak a hc tuc tuc dominál, vagy max valami vékony robotikus női hang, ami még kitölti az időt hogy legyen 2 perces a szám. Talán az első szám amit még haver mutatott (poénként) az a cocaina volt és már akkor nemtudtam hová tenni, érdekes élmény volt az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#16) albert8 válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


albert8
addikt

Egyetértek ez nem nevezném zenének és aki szeretni még az sem tudja megindokolni miért.
Se hangszer sem dalszöveg, sem dallamok, se érzelmek nincsenek benne.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) moha21 válasza albert8 (#16) üzenetére


moha21
addikt

Mit kell indokolni benne? Mi az, hogy nincs dallam benne? Definiáld már a dallam fogalmát. Van benne. Dalszöveg? Van benne. Érzelem? Miért ne lenne benne?

Nyilván az a sok millió ember téved aki szereti...

Ja, de tudom az elektronikus zene nem zene blbala...

Én meg Björköt nem tudom hallgatni. Attól még nem mondom, hogy nem zene amit csinál.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.