Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mickemoto


mickemoto
őstag

Azért elég veszélyes így zsonglőrködni az injekciókkal.Csoda hogy nem az apuka kapta véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Azok a kommentek... :Y

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) #56573440 válasza Thrawn (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

:Y :Y :Y

mindig kérdezem miért nem működik a természetes szelekció? de látom hogy nincs már az olyan messze :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Az injekciós rész kicsit rémisztő volt, de amúgy hatalmas forma. :C Legalább törődik azzal, hogy a gyerek ne sírva akarjon menekülni.

Nyugodj békében Integra!

(#5) Luck Dragon

Tű fóbiám van ,így hamar véget ért a videónézés :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Mister_X válasza Thrawn (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"We need to stop this. Injecting our kids with harmful and toxic chemicals over fear of some sickness that hasn't been around for decades! I don't want my kids to catch autism! Say no to vaccines! " - majdnem lenyomtam bögrével a kezemben egy facepalmot. Nem késő neki sem vennie egy farmot a semmi közepén és eléldegélni ott a hülyeségével együtt.

Való igaz, én is csak nézek, hogy az öcséim milyen oltásokat kapnak, amiket én tuti nem kaptam meg 18-19 évvel ezelőtt, mégsincs semmi bajom. De: rengeteg veszélyes (halálos vagy súlyos szövődményeket okozó) betegséget csak ilyen védőoltásokkal lehet megakadályozni.

A videón az orvos tök jófej volt, idehaza is több ilyen kellene.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Doze válasza Mister_X (#6) üzenetére


Doze
aktív tag

Persze ismerve az usát, +2000 dolcsi lehetett ez a mutatvány :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.