Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem is volt hasonló jótéteményem. Talán el is mesélem, ha alkalom adódik rá.

Ám hadd beszéljek egy rendőr emberségéről.
Népliget, nem túl frekventált kereszteződés a helyszín. Csoda tudja, talán próbának szánták felettesei, egy fiatal rendőr irányította a forgalmat. "T" formájú kereszteződés, én a T szárán vártam a Trabiban ülve, hogy balra kanyarodván mehessek a dolgomra. Velem szemben, a "túlsó parton" egy kutya ült, és úgy tett, mintha ő is csak a rendőr engedélyére várna.
A rendőr az égbe dugta a botját, ezzel jelezve, hogy megváltozik a forgalom iránya. Kuplung ki, váltó egyesbe, aztán vissza az egész.
A rendőr fordult ugyan 90 fokot, nekem mégis intett, hogy maradjak ott, ahol vagyok. A kutya felé fordult, és invitáló mozdulatokkal jelezte, hogy mehet, vagyis jöhet nyugodtan.
Fogalmam sincs, hogy a kutyát nevelték, vagy sem, de átbattyogott a kereszteződésen, miközben a rendőr először megemelte előtte a sapkáját, aztán helyére csapva a fejfedőt tisztelgett neki.
Én is mehettem dolgomra, és valahogy melegebb lett a szívem. Jó volt látni, hogy van még emberség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azért én nem mennék közéjük.

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

szeretem az ilyen vidiket :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) KYZRR


KYZRR
őstag

Az a motoros jelenet nagyon jopofa. :))

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) Eastman


Eastman
őstag

When all we see are bad news and political reports about each other, we forget that people are people everywhere. We are so much alike in so many ways. Let's always be kind to each other no matter where we are from or who we are. ...írja Katie Kintner a vidi alatt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.