Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én is így látom. Rengeteg színészkedés egy kis(?) előnyért, magyarán csalás az, amit a pályán művelnek.
Lenne gyógyszerem ellene. Aki földre kerül, és 5 másodpercen belül nem kel fel, azt azonnal le kell cipelni a pályáról a legrövidebb útvonalon, valamint 5 percig nem jelentkezhet, hogy vissza akar térni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Én eddig nem követtem figyelemmel a focit, sosem tartottam nagyra, pont az ilyen színészkedések miatt. De van valami más is.
A mostani vébébe bele-bele nézegettem. Majdnem kijött a szar a számon attól amit láttam. Harapnak, rúgnak, karmolnak, mint a fürdősk..vák.. Mi zajlik itt??
Gondoljatok csak bele... Ha ti csinálnátok meg, hogy valakit felrúgtok és még bele is rúgtok míg a földön fekszik, kapnátok kapásból pár nap zárkát aztán meg majd eldől még, hogy mit.
A focisták ezért meg milliókat kapnak.

(#3) Vakegérke válasza kemotox (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A focisták ezért meg milliókat kapnak.

Tőlem meg egy év fizetetlen szabadságot, magyarán eltiltást kapnának. Másodszorra három évet, harmadszorra véglegest. No meg akkora pénzbeli büntetést, amekkora az eltiltás idejére NEM járó fizetése.

Például az se lenne piskóta, hogy a szándékos sérülés okozás büntetőjogi eljárást vonna maga után, hiszen embertársa testi épségében okozott kárt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.