Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) btz


btz
addikt

Makettektől a színtiszta CGI-ig.
Szerintem pár év és kihal a színész szakma A CGI élethűen helyettesít mindenkit, egyszerűbb lesz bármit legenerálni a virtualitásban.

ⓑⓣⓩ

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Effekt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) btz válasza Winner_hun (#2) üzenetére


btz
addikt

Angolosodunk és ez a mai világban természetes valamilyen szinten, nem csodálkoznék azon, ha pár év múlva th-t írnánk a sima t helyett, Y-t i helyett és k helyett c-ket bizonyos szavakba. A nyelvújulás folyamatos.

Hogy témánál maradjunk, a szinkronszínészet is ki fog halni, mert géppel már szintetizálható pár minta alapján a beszéde.

ⓑⓣⓩ

(#4) twollah1976 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


twollah1976
őstag

Efekt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) 7s26c


7s26c
senior tag

Azért a Halálos 7-ben néha kilógott a lóláb

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, idén talán a Dzsungel könyvének kéne kapnia, az azért nem volt semmi. Filmként persze ehh. De nekem gyanús, hogy udvariasságból a SW fogja megkapni. :DDD

Amúgy csak szerintem volt csak a 90-es években megfelelő balanszban a CGI és a "jósági tényező"?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Nordic válasza lezso6 (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Amúgy csak szerintem volt csak a 90-es években megfelelő balanszban a CGI és a "jósági tényező"?" - ebben azt hiszem egyet értünk.

Az előbbihez...talán én inkább a Doctor Strange-nek adnám, de csak mert a Dzsungel könyvén bealudtam, annyira sz*r szerintem, míg az előbbit végig néztem.

(#8) Bjørgersson válasza btz (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

T helyett akkor th-nek is fogjuk ejteni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) lezso6 válasza Nordic (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Látványban szerintem a Dzsungel könyv jó volt. Én végigszenvedtem. :D Tényleg egy nagyon középszerű film, én csak a CGI-ről beszéltem, szerintem az nem semmi, sosem volt ilyen, s bár elég giccs, hollywood szereti az ilyeneket. :DDD

A Doctor Strange nekem nem hozott semmi különlegeset effektekben, maga a film meg valamivel jobb volt, mint a többi Marvel izé.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) lezso6 válasza lezso6 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Háháhá, mondtam én, hogy ez kapja meg. :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) totron


totron
addikt

Jó volna, ha nem idétlenkednél azzal az elcseszett c betűvel, mert így IQ50-nek tűnsz. Na meg magyar is vagy (elvileg). Köszönöm, hogy a jövőben odafigyelsz erre.

(#12) Nordic válasza totron (#11) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az hogy kinek a szemében minek tűnök az eddigi életem során sosem érdekelt. Lépj túl rajta, voltak ilyenek, és lesznek is még, ez biztos.

[ Szerkesztve ]

(#13) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Az Alien, Matrix, LOTR filmek kiemelkednek a kortársaik közül.

Rip and tear

(#14) #51736960 válasza Nordic (#12) üzenetére


#51736960
törölt tag

Azért a hibákat javíthatnád, ha már többen felhívták rá a figyelmed :)
Effekt, és egy szóköz sem ártana utána. (Ha meg mindenáron angolul akarod írni, akkor az angol főnevet szerintem nem rakhatod magyarul többes számba, de ezt majd valami nálam okosabb ember mondja meg inkább...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.