Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Nordic válasza Mr X (#150) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ennél a cégnél, láttam én már karon varjút:U...

(#152) banhammer válasza Nordic (#149) üzenetére


banhammer
veterán

Ez így egész jónak tűnik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#153) banhammer válasza Mr X (#150) üzenetére


banhammer
veterán

Ugyan már törvény...
A törvények arra jók, hogy ne tartsák be őket, főleg egy suttyóbb vállalkozásnál.
Jobb ha az ember saját maga van képben a dolgokkal kapcsolatban és kellően agilis, hogyha szopó rollerre akarják állítani akkor küzd a jogaiért.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#154) Mr X válasza banhammer (#153) üzenetére


Mr X
veterán

Nem mondtam, hogy hagyja a francba a szabiját meg a többit. De kakaskodni ráér akkor az ember, ha meg akarják szivatni.

(#155) Nordic válasza Mr X (#154) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem akarok kakaskodni, csak beleírtam. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy baj.

(#156) Mr X válasza Nordic (#155) üzenetére


Mr X
veterán

Nem beszólás akart lenni, ne értsd félre. :)

(#157) banhammer válasza Nordic (#155) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem nem baj.
Legalább látják, hogy viszonylag képben vagy.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#158) ArchElf válasza Mr X (#150) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem nem felesleges:
...ki nem vett szabadságaim pénzbeli megváltását.

Alapból ugyanis a munkáltató kiadja a szabadságot (hogy ne kerüljön az ember többe). A pénzbeli megváltásba nem mindig mennek bele.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#159) Nordic válasza ArchElf (#158) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem az is jó:).

(#160) ArchElf válasza Nordic (#159) üzenetére


ArchElf
addikt

Az az alap. Azt nem kötelező megjelölni. Az új munkahelyen úgyis csak az időarányos szabi jár - mivel nem vihető át a szabadság az egyik cégből a másikba. Persze a két cég akár meg is tud állapodni - vagy pl. ha cégcsoporton belül mozogsz akkor sem jelent ez általában problémát; de nálad ugye nem ez lesz a helyzet.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#161) Lauda


Lauda
félisten

Egyszerubb es kifizetodobb lenne elmenned egy munkajogaszhoz es par ezer forintert kisegitene a megfelelo tanacsokkal, miutan elmondtad neki a sziuaciot. Nehogy az osszeollozott feliformaciok eredmenyekent beszivjad a vegen.

En a nyaron ketezret fizettem az ugyvednek es kaptam egy csomo biztos informaciot, ami be is jott es minden ugy tortent, ahogy mondta. Ird ossze a kerdeseid egy lapra meg a lenyeget szedd ossze fejben.

[ Szerkesztve ]

(#162) ArchElf válasza Lauda (#161) üzenetére


ArchElf
addikt

Egy jogász sem tudja biztosítani a dolgokat, ha nem jut eszébe minden fontos körülmény, vagy valamire rosszul emlékszik a megbeszélésen...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#163) Mr X válasza Lauda (#161) üzenetére


Mr X
veterán

Nehogymár jogász kelljen egy nyüves felmondáshoz... El kell olvasni a MT idevágó részét, nem hosszú és kész.

(#164) lorcsi


lorcsi
veterán

először én is stresszeltem, de ma már rutinos vagyok :DDD

(#165) Nordic válasza lorcsi (#164) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A stressz már megvolt, azt hittem nagyobb dolog az egész, de rendben ment minden, Igaz ragaszkodtak a felmondási időhöz, de nem gond. A szabikat kiadják(a tavalyit is), tulajdonképen békében lezajlott az egész. Éreztem, hogy nem akarnak elengedni, még a családi okokra is rákérdeztek, de a pénzre nem akartak tolni, úgyhogy eldőlt a dolog.

(#166) Vakegérke válasza Nordic (#165) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, akkor idáig rendben. Már csak azért drukkolunk, hogy találj fincsi melót. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) Nordic válasza Vakegérke (#166) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Okvetlen be fogok róla számolni:). Kösz a drukkolást is. :R

(#168) philoxenia válasza Vakegérke (#166) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#169) Nordic válasza philoxenia (#168) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:DDD Hihi, tényleg egy fincsi meló, bár ha tortakóstolót keresnének az lenne az igazi.:DDD

Amúgy gyanús, hogy abból a tortából nem kérnél, ha én csinálnám ;] .

(#170) danih válasza philoxenia (#168) üzenetére


danih
addikt

Tészta posztra :)
Az milyen a cukrász-hierarchiában? :DDD

(#171) Kassadin válasza danih (#170) üzenetére


Kassadin
addikt

Van egy olyan tippem, hogy vajas tésztájú sütiket, rétest stb. kell csinálnia.

(#172) neduddki válasza Nordic (#169) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vajh mi lehet ez a ceg?:- )))
mozdut mar otthon vmi?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#173) Nordic válasza neduddki (#172) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

SZERSZÁM ELŐKÉSZÍTŐ - ez volt a beosztásom, csak már a végén nem csak ezt, hanem vagy 6 féle munkát kellett mellette még csinálnom:D.

Amúgy elfogadták a felmondásom közös megegyezéssel. Holnap kiderül, hogy kiadják-e a szabimat vagy kifizetik, Ha kiadják, akkor febr. 8-ig dolgozom ha nem akkor a munkaviszony végéig, febr. 26.

(#174) lesaux


lesaux
veterán

Na? Mi lett? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.