Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Enegem már csak az érdekel,hogy ezek az agyak,illetve felnik simán bírják ezt a kiképzést,vagy ezt is ugyanúgy kell centríroztatni?

HardCore is my LifeStyle

(#2) hNp88


hNp88
aktív tag

csinálja ezt akinek hat anyja van :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#3) total90 válasza FatalEror (#1) üzenetére


total90
veterán

Bírják, vannak olyan minőségűek... Egyik haver ilyen terep biciklis és ő felnit vett 800€-ért, de mondta, hogy vannak jóval drágábbak és jobbak is :Y
Szóval ez sem olcsó hobbi.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) madgie válasza hNp88 (#2) üzenetére


madgie
titán

Én csinálnám, ha elég ügyes lennék hozzá :)

(#5) föccer


föccer
nagyúr

Ezeknek nincs családjuk? :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6) Nordic válasza föccer (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

miért is? :F

(#7) föccer válasza Nordic (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Komoly életveszélynek teszik ki magukat. Egy felelős családos ember sosem tenne ilyet. Vagy van családjuk, csak nem felelős emberek? :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) madgie válasza föccer (#7) üzenetére


madgie
titán

Budapesten (meg máshol) biciklivel közlekedni is komoly életveszély sokszor, mégis előfordul, hogy családos ember bringára pattan, nem?

(#9) föccer válasza madgie (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Bár az extrem DH-ból csak videókból tájékozódom, de úgy gondolom, hogy nagyságrendi különbség van a kettő között. Már csak azért is, mert a budapesti bicajosok jelentős része a jártán teker. Aki komolyan veszi a kreszt és bemerészkedik a forgalomba az tényleg nincs könnyű helyzetben. De baleset esetén egyrészt míg Budapesten a mentő néhány perc alatt odaérhet, addig a hegyen ez problémásabb. Másrészt a hegy nem vigyáz a biciklisekre, míg az autósok (bár jócskán van kivétel) általában igyekszik vigyázni a biciklisre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) madgie válasza föccer (#9) üzenetére


madgie
titán

Nem is gondoltam teljesen komolyan... mondjuk itt legalább ha tévesztesz, akkor te tévesztesz, nem egy ezerkettes zsiga tol le az útról hatvannal (saját, megtörtént eset).

(#11) FatalEror válasza total90 (#3) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem hát két agyra 100k-t lazán el lehet verni,ami a videóban van elsővilla,azoknak meg 150-200k az induló ára típustól függően,a váz az 200-500k-ig.....

HardCore is my LifeStyle

(#12) lapa válasza föccer (#9) üzenetére


lapa
veterán

pont ezen gondolkodtam, de szerintem annyira nem veszélyes a dolog. ezek leginkább meredek homokdűnék, és arra kínosan ügyelnek, hogy ha bárhova érkeznek az az ő irányukból legyen meredek lejtő. persze esnek-kelnek, de ha megnézed minden esetben látják, hogy nem adja ki, dobják el a vasat és megpróbálják kigurulni az esést. ezeknek a dolgoknak velejárója az esés. szerintem hogy mást ne mondjak egy foci simán sérülésveszélyesebb, fun faktorra vetítve meg simán. más kérdés, hogyan jutottak fel a srácok ezekre a marha magas hegyekre azokkal a marha dh bringákkal.

(#13) lsebestyen válasza FatalEror (#11) üzenetére


lsebestyen
addikt

És akkor még keveset is mondtál...

(#14) jns00


jns00
csendes tag

Én BMX-eztem másfél évig, és láttam nyílt töréseket, kellett többször mentőt hívni... de aki ezt csinálja az szerintem nem foglalkozik azzal, hogy mekkora a veszélye, durvább sérülés után is marad annyi motiváció, hogy folytassa, mert az élvezet miatt megéri. Bár ez BMX, de szerintem a DH-sok is hasonlóan állhatnak hozzá. :)

(#15) Nordic válasza jns00 (#14) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát igen...így nem csoda, hogy van adrenalin...

[link]

Sose fogom megérteni, hogy 3:40-től hoghy a büdös f***szba nem kenődött fel egy fára sem... :U

(#16) lapa válasza Nordic (#15) üzenetére


lapa
veterán

azért, mert ha ez az a fickó, akire én gondolok, akkor ez már akkor jedi volt, mikor én zsengeifjú voltam. az meg nem mostanában volt. amúgy ezeket lekezelni sokkal könnyebb, mint amilyennek tűnik. ha nem is hazai pálya, de mindig van 1-2 látható nyomsáv.

[ Szerkesztve ]

(#17) Tom5 válasza Nordic (#15) üzenetére


Tom5
addikt

tejóég......én a monitor előtt majdnem behánytam. :U
Itt benéz egy nagyobb kanyart és csumi.

(#18) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ezeknek hogy marad a kezükben a kormány?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Ezek aztán jól tolják ... :K

halahala

(#20) lapa válasza Cthulhu Dawn (#18) üzenetére


lapa
veterán

így.

(#21) total90 válasza Cthulhu Dawn (#18) üzenetére


total90
veterán

Fogják a kormányt :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.