Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Az ilyet nem sajnalom ha ott marad.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) dugo_


dugo_
veterán

Semmi baj nincs vele.

(#3) BoB


BoB
veterán

Jól nyomja, nekem tetszik, bár a nagyobb látószög miatt gyorsabbnak tűnik mint a valóságban.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) FID


FID
őstag

Ki az? ;)

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) Stunts666 válasza dugo_ (#2) üzenetére


Stunts666
őstag

Végülis... Megy a két sáv között, mint a marha... Ha valaki elüti, akkor ő lesz felháborodva... 2:15-nél is neki volt "igaza"... Ilyen az idióta motoros, nyáron meg jön a szöveg, hogy "JAJJ VIGYÁZZ RÁNK"!

Szerk.: egyébként ha jól láttam: záróvonal átlépés/körforgalom sem volt tiszta/forgalomtól elzárt terület használata/zebránál mondhatnánk közúti veszélyeztetést. Legalább ismeri a KRESZ-t...

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza Stunts666 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mi a lóf*szt csinálsz, b***dmeg! Mi a qrva anyádat csinálsz!?"

Érdekes, nekem is ezek a kérdések jutottak eszembe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Lauda válasza total90 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Ott is fog maradni elobb-utobb, mint a ruszki suzukis hulyegyerek. Remelem masban nem okoz majd kart.

Ezert is lenne jo, ha minel elobb berendszamositanak a robogokat, objektiv felelosseggel megspekelve.

[ Szerkesztve ]

(#8) 8th


8th
addikt

Vajon mikor lesznek már rendszámok végre az ilyen környezetszennyező majomköszörűkön?

(#9) Jhonny06 válasza 8th (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Előző hónapban volt valami hír erről, hogy bevezetés alatt van (nonszensz amúgy, hogy ez csak most merült fel, amikor az ég világon semmi különbség nincs egy kisebb vagy nagyobb motor között közlekedés szempontjából).

[ Szerkesztve ]

(#10) Picco


Picco
addikt

sokszor veszelyesebbnek tunik mint valojaban, szepen manoverezik de egyben egy okor is az illeto.
Londonban futarkodtam egy ideig amig a nyelvet tanultam, egy ido utan kialakul egy reflex hogy mekkora szelesseg az ahol meg el tudsz ferni...persze azt nem muszaj feszegetni mint itt parszor a videon.
azon lepodtem meg hogy milyen figyelmesek voltak az autosok.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11) Lortech


Lortech
addikt

Ő egy öngyilkos jelölt, és akármekkora fasza gyerek, nem csak rajta múlik, hogy meddig fogja tudni ezt a vezetési stílust űzni, mert nincs mindig esélye kivédeni, ha valaki előtte hibázik pl. ráhúzza valaki, ha nem veszi észre, mert a semmiből tűnik elő.
A nagyobb baj az, hogy nem csak magára veszélyes, könnyen előfordulhat, hogy valaki azért rántja majd félre a kormányt - ezzel nagyobb balesetet okozva -, mert megijed a veszélyhelyzet láttán vagy azért hogy ne trafálja el ezt a majomembert. Én nem kívánom neki, hogy találkozzon valakivel két sáv között, aki hasonlóan közlekedik, de belátható, hogy ha többen közlekednének így, akkor nem sokáig húzna ezzel a stílussal.

#5: motorosokat nem ez alapján kell megítélni általában, ez a 0,01%.

Thank you to god for making me an atheist

(#12) Klaus Duran válasza Lauda (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ha erre gondolsz akkor túlélte sajnos

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) daneg86


daneg86
csendes tag

Kiváló szervdonor lesz belőle.. ha meg vált nagyobb moorra ebben a stílusban, akkor meg darálthús. Ilyen idióta nem való az utakra, abban kell reménykedni, hogy ha egyszer ott is marad, akkor másban nem tesz kárt.. nem lesz kár érte

http://elektrobarlang.blogspot.hu/

(#14) buherton válasza Lauda (#7) üzenetére


buherton
őstag

Nem feltétlen. Én is közlekedtem hasonló stílusban. Figyelni kell. Mondjunk én a járdát is igénybe vettem. Ő meg csak az úton maradt.

Mondjuk a piroson átmenő tolókocsis se semmi.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#15) SP!T válasza buherton (#14) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor kívánom neked veled jöjjön szembe ez a srác. Neki pedig, hogy veled találja szembe magát. :) És akkor majd elmondhatjátok, hogy "ez az 50-50"! Ha még tudsz utána beszélni.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#16) buherton válasza SP!T (#15) üzenetére


buherton
őstag

Az nehezen fog menni. Ő sem megy forgalommmal szemben. De köszönöm a jó kívánságokat, hasonlókat neked is.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#17) SP!T válasza buherton (#16) üzenetére


SP!T
addikt

Csak a 10. mp-ig kellett volna megnézned a videót. Na.. Ott képzeld el magad mikor mész úgy, mint ez. (épp betartva a menetirányt legalább, mert az nagy szó ahogy értelmezem nálad)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#18) dugo_ válasza SP!T (#17) üzenetére


dugo_
veterán

Az pont a dedikált motorossáv, a szembesáv attól balra kezdődik. ;]
Különben is jobbra tarts van érvényben, mit zavar téged, hogy ki kavarog a felezőn?

Az egyébként külön vicces, amikor autósok papolnak szabálykövetésről. Még nevetnék is, de ez inkább kínos.

Btw bringával közlekedve rendszeresen nekem jönnek kétirányú utcákban. Sok angol tahó, csak érteném meg egyszer, hogy miért nem tudnak átszokni a túloldalra. Mondjuk amíg nem az én tükröm törik az ilyen találkozások alkalmával, addig nem különösebben érdekel. KRESZ vizsgához kéne kötni az autóvezetést... Ja várj, az van nekik.

Szerk.:
Én nem írtam, az buherton volt.
Ha szembeforgalom van a motorossávon, akkor mindenki kijjebb húzódik a találkozás idejére és utána lehet továbbhaladni.

[ Szerkesztve ]

(#19) SP!T válasza dugo_ (#18) üzenetére


SP!T
addikt

"Különben is jobbra tarts van érvényben, mit zavar téged, hogy ki kavarog a felezőn?"

Te magad írtad, hogy így közlekedtél mint ez. Tehát simán összejöhetett volna egy puszi vele. Ezt felejtik el azok akik így nyomják, hogy nem csak ők mennek eszetlenül.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#20) Mister_X válasza buherton (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pont kifogtam egy járdát igénybe vevő barmot a belvárosban. Direkt nem álltam félre... valamit el kezdett magyarázni, egyből ráordítottam, hogy a járda a gyalogosoké, a motor meg jármű és az útra való.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) SP!T válasza dugo_ (#18) üzenetére


SP!T
addikt

Jah, bocs cimzes rossz volt valoban.

There's a device that I've been using called a whoop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.