Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 010203


010203
tag

Tegnap volt? :Y
Volt arról szó, hogy mi a BW új játéka?

(#2) danih


danih
addikt

Mi ez, ki ez?

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát gyér a felhozatal. :D

(#4) danih válasza Crystalheart (#3) üzenetére


danih
addikt

Ahogy mondod, egy Pac Man Reunited is tudott volna nyerni idén.

(#5) Crystalheart válasza danih (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Bár az Uncharted 3 állítólag nem rossz, de PS3 exclusive játék, szóval nem is szavaztak rá annyian. De egy olyan sablonsztorijú bugtenger, mint a Skyrim, csak egy ilyen évben lehet első.

(#6) danih válasza Crystalheart (#5) üzenetére


danih
addikt

Legalább van benne valami sztori, 2011-ben már ez is elég.

[ Szerkesztve ]

(#7) keIdor


keIdor
titán

Egyetértek. Legjobb idei játék, eszméletlen atmoszférába rántja az embert.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Lenry


Lenry
félisten

meglepődtünk? :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) danih


danih
addikt

Szóval tulajdonképpen ez az az award, amit ha megnyer egy játék, akkor csinálhat GOTY editiont?

(#10) Alexios válasza Crystalheart (#3) üzenetére


Alexios
veterán

ízlés kérdése, szerintem a batman is igen jó játék lett , nekem rpg-k közül pedig a witcher jobban bejött mint a skyrim.

azért kicsit vicces, hogy best graphics-nál 4. lett a rage, a battlefield 3 pedig egyáltalán nincs ott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Nordic válasza Crystalheart (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezzel egyet kell értsek. Viszont az is igaz, hogy a Skyrim világa a bugok, ellenére teljesen beszippantja az embert. Olyan varázsa van, olyan háttere a világnak, ami mellett nem lehet elmenni. Mindenesetre, nekem nem egyértelmű győztes. Bár még a Batman:AA-val nem játszottam, de sokan azt mondják, az inkább megérdemli. Talán azért mert a Skyrimba már belelőttem vagy 80 órát, és eléggé látom már, hogy csupán egy egyszerűsített Oblivion 2.0 lett.

adam014: A BF3-on én is meglepődtem. :U De tény, hogy az Uncharted 3 grafja nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

(#12) Crystalheart válasza Nordic (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A bugok hagyján, de hogy sokadszorra használják föl ugyanazt az amúgy is unalmas és monoton sémát a fő szálhoz... Variációk egy témára, mondhatni. A melléksztorik mentik, az igaz. Ezért mondják, hogy a nagy szabadság miatt olyan addiktív - de az én szótáramban a szabadság nem egyenlő a fő szál elhanyagolásával. Persze a Sims is nagyon népszerű.

(#13) Domxc


Domxc
senior tag

Sohasem értem, hogy mostanában ez milrt nem került be sehova sem?

;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.