Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Szia NoleX!

Mi bajod Magaddal?
Közösségi oldalak nem ekkora magányt árulnak el Rólad. :N
Azért mert 18 évesen még nem vagy házas, nem kell mindjárt elkeseredni.
Hmm? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) PazsitZ válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

Kicsit zavarosnak tűnik a dolog. A középsúlyos betegség vagy csak alap negatív életérzet a gond, esetleg mindkettő?

A bizonytalanság, rossz dolog, de túl kell lépni rajta.
Ilyen korban rengeteg embernél van ilyen szerintem, hogy ott tartanak, hogy már elég nagyok ahhoz, hogy azt érezzék, fel kellene nőni, de igazából még fiatalok és nem tudják, mit is akarnak.
Szerintem ülj le gondold át, mire lenne szükséged a boldogsághoz. Ez alapján tűzz ki magadnak (reális) célokat és indulj el ezen az úton.

Nekem legalább is ez volt a tapasztalatom, és sok kudarc is ebből fakadóan ért, mert valójában céltalanul, nemtörődöm módon éltem/álltam hozzá a dolgokhoz sokáig.

- http://pazsitz.hu -

(#3) nolika


nolika
aktív tag

Ami a legrosszabb az egészbe, hogy amikor rám jön ez a szar(nevezzük egy dolognak), ilyen dolgok jutnak az eszembe. Pedig tudom magamról, hogy van helyem itt ott. Ezért is furcsa, hogy van önbizalmam(nem mindenben! de ez más tészta.), de vannak pillanatok amikor összeroskadok(ez a pillanat mutatja eme írás). Sosem bírtam kiírtani magamból, talán másabb vagyok mint a korombeliek, nem is tudom miért gondoltam h pont újév napján, hajnalán jön ki belőlem. Bár újdonság, hogy épp leírom, nem szoktam...

ez a szerzői kommentár...

(#4) nolika válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


nolika
aktív tag

Őszintén?
Nem tudom, vannak ilyen pillanataim, amiket így élek meg.
Elkeseredni van okom(talán... :F ), mert az én felfogásom szerint csak tenglődök(na ez hosszú). De ez egy újítás hogy ide kiírtam, talán azok olvassák akik eddig sose láttam, másabb nézőpont.

(#5) nolika válasza PazsitZ (#2) üzenetére


nolika
aktív tag

zavaros, mivel épp egy kis alkohol társaságában írtam le, mint már említettem, először. Először egy címlapos írást akartam, de eltört a mécses, és írtam amit gondoltam. Ezért lett zavaros. Majd most összeszedem magam és leírom normálisan. Valahogy jobb írásba önteni...A betegségemről meg csak annyit, hogy érzelmi hatás válr ki mintsem testit. Mindent ami a szövegben van van miért ott lennie de ezek megmagyarázását egyenlőre hanyagolom.

(#6) nolika válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


nolika
aktív tag

Mellesleg kutakodunk ? :C

(#7) Lenry válasza nolika (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a túl egyedi nicknév hátránya :)
engem se nehéz megtalálni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Thunderzolee válasza Lenry (#7) üzenetére

Nem ám... :N
De édes macskád van, az enyém is pont ilyen fekete. :)

De én nem tartom "hátránynak", nem akarok elbúlni az internet mögé, aki akar az könnyen megtalál. TááááánderZoli nem sok van. :D
Ha meg gonoszkodnék, nem ezt a nicket használnám. :D

Nolika, te meg... hát nem tudom, nem értek hozzá.
Beszélgess el kicsit Cs. Orsolyával talán.
Nyilván kíváncsi voltam, ki miért ír magáról olyat, mint Te. Egyébként mire a végére értem az írásodnak, azon gondolkodtam, h mi lenne, ha este bent lenne a hírekben, h véget vetett életének egy fiú, és megtalálták a búcsúlevelét itt Logouton.. Persze nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de kíváncsi lettem. Ha valaki nem akarja, h megtalálják, olyan adatokat ad meg, amik alapján nem lehet megkeresni. Aztán jó sok képre leltem, amikről inkább a jókedv sugárzik.
Ha lány lennék, azt mondanám, sok lánynak bejönnek a romantikus pasik is... Különben is: legalább keringőzni tudsz, így Te lehetsz a parkett ördöge! :)

Mellesleg: van tipped? ;)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Lenry válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Lenry
félisten

igazából én is örülök, hogy nem "szaladgál" sok Lenry a neten. ha nem akarom, hogy tudják, hogy én vagyok, akkor kitalálok egy új nicknevet... de ilyet ritkán szoktam :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) nolika válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


nolika
aktív tag

Most délután írtam egy újat, az talán tisztább képet mutat rólam, mert itt azért összeszedtem.
Öngyilkosság nem fogalom nálam, szerintem aki megveti magát ilyen szinten, az kész röhej(persze amikor rossz kedvem van nagyon, elbújnák, és legszívesebben csak egy szellem lennék.)

mod: amúgy voltam pszichológusnál, de nem ezért. A betegségem pszichés alapon is igazolható, ezért(szerintem a sok lelkizés miatt alakulét ki nálam, tavaly sokkal rosszabb voltam..........)Mellesleg ki ő?:) (cs.orsolya)

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry válasza nolika (#10) üzenetére


Lenry
félisten

ő a PH! saját különbejáratú pszichológusa
nőügyes topikban lehet időnként látni, meg erre-arra

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.