Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

EZ nagyon kellemes ár, nagy siker lehet a fiatal, kisiskolás generációban, de az erőteljes kihangosított zenelejátszást és korlátoznám. Tömegközlekedésen nem előnyös mások által nem kedvelt zenét játszani.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) Inarus


Inarus
addikt

Remek. Én azért idehaza egy minimális kulturáltsági szinthez kötném az árusítását... :(

(#4) meroly


meroly
veterán

Ebben a két színben szegényke nem túl megnyerő számomra.... meg amúgy se, mert én sem hallgatok zenét telefonon, de legalább látjuk hogy dolgozik a nokia. ;]

Impossible is nothing

(#6) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem csak tömegközlekedésen lehet kihangosítva zenét hallgatni(én ott nem szoktam) de pl a lakásban az ember bárhova megy csinál valamit ott ateló csak benyomaj és szól a zene, és nem mindegy h hogyan. Nekem erre kéne, ezért szerettem az 5800-t, az nagyon jól és hangosan is szólt. Kár hogy nemsok olyan telefon jeletn meg azóta.

(#7) amanoba


amanoba
őstag

tetszik ez a kis alsós nokia, az pedig külön jó, hogy odafigyelnek a kihangosító minőségére. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Ricardo válasza Lotusomega (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Lakásban telefonon zenét hallgatni? Ott még inkább céleszközön hallgatom.

Ez egy újabb rajfón lesz a dzsigiteknek :W Ezt a kijelző felbontást elfelejthetnék már. :(

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Ennek nem lesz jó vége ha rábuknak a tinik :D

Forward thinking. كرر

(#10) Matthu


Matthu
aktív tag

Jó meg szép. Bömbölhet ezerrel a mulatós a buszon meg az utcán :D Egy normális kijelző sokat dobott volna az áron? Jo lenne qvga-t nyomatni az alsós szegmensbe is.

(#11) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Először a fejlődő országokban lesz elérhető. Alapvetően építkezéseken és más hangosabb helyen dolgozóknak szánja a sajtóanyag szerint.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#12) FireKeeper válasza Lotusomega (#6) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lakásban meg főleg nem telefonon kell zenét hallgatni (illetve nem kell, semmit sem kell, de azért adjuk meg a módját, ha már zenéről van szó)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hát tényleg connecting people :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Ricardo válasza (An)Dante (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

"Alapvetően építkezéseken és más hangosabb helyen dolgozóknak szánja a sajtóanyag szerint."

Az erős lesz ha lenyomja a légkalapácsot :DDD

(#15) rep3at válasza (An)Dante (#11) üzenetére


rep3at
őstag

Hát sajnos idehaza a busz is ilyen helynek számít, sőt már találkoztam durvább helyzetekkel is. Remélem azért szolgáltató nem nagyon fogja árulni errefelé..

A hátlap kicsit hasonlít a SE "kézbarát" megoldásaira, nem?

Forward thinking. كرر

(#16) kaller1 válasza rep3at (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Hát sajnos idehaza a busz is ilyen helynek számít

Mintha a tömegközlekedési eszközökön lenne egy áthúzott rádió piktogram. :U

.::> <::.

(#17) plus44


plus44
veterán

Kihangosított zenehallgatás, ezt kell nyomni, gratulálok.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) Inarus válasza kaller1 (#16) üzenetére


Inarus
addikt

De áthúzott mobiltelefon hangjegy piktogrammal nincs. :P

[ Szerkesztve ]

(#19) kaller1 válasza Inarus (#18) üzenetére


kaller1
veterán

:P

.::> <::.

(#22) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Olcsó, kijelzővel megáldott telefonálni is képes, sd kártyás, jó hangszórós, MP3 lejátszónak jó, sőt több is annál. Ha valakinek ez elég, akkor miért ne? Ha ezek mellé képes még egérmozit is csinálni akkor már nem is mp3 hanem mp4 lejátszó. :D

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#24) Spancho


Spancho
őstag

BKV-n nem megengedett , lehet szólni is stb..
Nem egyszer volt már olyan hogy ha hangos volt valami szólt rá szólt a vezető hogy kapcsolja ki. Szóval a busz kipipálva ott nem lesz.(Vagy ha még is akkor te is rászólhatsz hogy kapcsold ki vagy kap egy taslit.)
Az utca már más tészta iskolák környékén stb...minden 5+éves fiatal csak és kizárólag kihangosított zenével tud létezni, ha nincs rá lehetősége a leghangosabb fülhallgatót veszi meg ami kb ugyan olyan zavaró.(De ugyan úgy rájuk lehet szólni.)
Viszont pár helyen tényleg jól jöhet raktárokban ahol mászkálni kell és megengedett a teló "zsebrádiónak" tökéletes.
Én kihangositva csak akkor hallgatok zenét mobilon hogy ha csörgetnek :D
Egyszer mindenki kinövi ezt a feltünési viszketegséget :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#26) Lotusomega válasza FireKeeper (#12) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na jha, de az 5.1es hangrendszert nem fogom minde egyes alkalommal magammal cipelni pl a konyhába, csak h minőségi zenét halgassak ;)

Amint megjelenik tuti veszek egy iylet második telónak :K

[ Szerkesztve ]

(#31) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ha nem tudtok értelmes kommenteket írni, ne is kommenteljétek.
most csak takarítottam, a következő sikeres versenyző taslit is kap a banstickkel.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) DEJVID


DEJVID
őstag

Series 30? Erről nem is hallottam még, utána is nézek gyorsan.

(#33) Flash86


Flash86
tag

Náne... de komolyan telefonról zenét hallgatni és bömböltetni a tömegközlekedési eszközökön ősi román szokás... :(

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#34) joey04 válasza Ricardo (#8) üzenetére


joey04
titán

erre most +1. ezt most nem fölöslegesnek tartom, mert sajnos lesz rá kereslet, hanem egyenesen károsnak, idegsítőnek. Mondjuk engem pont nem zavar, mert én ha úton vagyok, akkor zenét hallgatok, csak értelemszerűen fülessel. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) EkSYS


EkSYS
senior tag

úgyis tapasztaltam már hogy fogynak az utcán flangáló 10-en éves kisgyerekek akik úgy vélik attól menők ha a hangos recsegős zenéjükkel hívják magukra a figyelmet. De hála neked tetves nokija ez a problémám már nem probléma többé.

Eki - az eredeti

(#36) draco31 válasza DEJVID (#32) üzenetére


draco31
veterán

Úgy tudom, hogy a 3510i-n is ez szolgált.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37) janos68 válasza Flash86 (#33) üzenetére


janos68
aktív tag

"ősi román szokás"
Ez tetszett. :)

(#38) Bagira01


Bagira01
veterán

"61 nap készenléti időt"
Van ahol órát írnak, van ahol napot, ez lehetséges, h ennyit bír :F

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#39) Carbonado11


Carbonado11
tag

Hehe..Ha ez 61 napig kibírja egy töltéssel,én szerelek egy ilyet a Tornádómra... :W

Redmi Note 8

(#40) Bagira01 válasza Carbonado11 (#39) üzenetére


Bagira01
veterán

Lehet, h offline annyi ideig kibírja, ha hozzá se érnek :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#41) Tubi2


Tubi2
senior tag

Szép hosszú mondat, már fájt olvasni. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#42) Duree


Duree
veterán

NOKIÁTOL SZOKATLAN EZ AZ OLCSÓ ÁR.REMÉLEM NEM VALAMI BÓVLI

duree54

(#43) Bagira01


Bagira01
veterán

Ha ilyen jó áron lesz akkor sima telefonálós készüléknek ideális főleg ilyen készenléti idővel :C

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#44) B1T3 válasza EkSYS (#35) üzenetére


B1T3
addikt

Ne a Nokia hibája legyen már, hogy ezeket az igényeket is ki akarja elégíteni, mert lássuk be, ilyen téren gyér a kínálat! :) Ők nem abból indulnak ki, hogy itthon mi az „orkok” szokása, illetve az a környezetre milyen hatással van. (An)Dante leírta a célokat.

(#45) DemonDani


DemonDani
addikt

uj a dizájn is de szép igazából, kicsi SE utánérzésem van, de nem baj ez

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#46) Day 'n' Nite válasza DemonDani (#45) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Nemtom kissé fura, de egyedi :)

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#47) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Pont ez hiányzott a vonatokra, még nem eléggé rajoskodnak bizonyos emberek magas hangerőn :(((

(#48) hekmi


hekmi
tag

Sokan itt úgy beszéltek, mintha pár hét múlva minden egyes ember ilyennel szaladgálna, max hangerővel... :U Eddig is voltak hangos telefonok, mégse minden sarkon ez szólt. Aki eddig hallgatta, az ezután is ugyanúgy fogja, aki meg nem, az nem emiatt a teló miatt fog rászokni.

+1, én is második telónak tervezek egy ilyet, ne a Blade-men csapassam szét az amúgy is "acélos" hangszórót :)

(#49) Ricardo válasza hekmi (#48) üzenetére


Ricardo
félisten

"Aki eddig hallgatta, az ezután is ugyanúgy fogja, aki meg nem, az nem emiatt a teló miatt fog rászokni."

Ez így van, csak sajnos a céleszköszök egyre hatékonyabbak :(
Nem baj az ha rendesen szól, de erre kihegyezni :W

(#50) feliks


feliks
senior tag

Dejó.. Mostantól LL Junior összes számát ismerni fogom, ha akarom, ha nem.. :(
Eddig izmos hangerejű telefonból csak a 2 Bang&Olufsen hangszórós Samsung volt (BeatSJ meg egy másik) De az szerencsére nem volt népszerű az utcán kihangosítva zenéthallgató emberek között..

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.