Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Már nagyon várom! Ezek szerint a WP Apollo fejlesztése jól halad, mert a bemutatóra már el kell készülniük vele bőven. Remélhetőleg jön egy ütős tablet is:)

[ Szerkesztve ]

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Kivancsian varom. Remelem, lesz egy folytonos elo kozvetites :)

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Remélem lesz egy MeeGo teló is.... :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) maki12 válasza jacis (#3) üzenetére


maki12
senior tag

Remélem ezt csak viccnek szántad... -.-"

HTC U11 & Nikon D5300

(#5) jacis válasza maki12 (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Úgy hangzott?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Alan[HUN] válasza jacis (#5) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Nem, de ő is offba rakta a választ. Mindenesetre MeeGora ne számíts szerintem:(, az a vonal az N9-el kifújt, most a WP megy, illetve lentebb a Symbian (Belle,stb.).

(#7) sandreew válasza jacis (#3) üzenetére


sandreew
csendes tag

Ebben ne is reménykedj, te sem és senki sem. A Nokia hivatalosan is közölte volt, hogy a MeeGo-t kinyírták, egyetlen halva született gyermek volt, akit mostohaként kezelnek (igen, frissítik, viszont kényszerűségből, mert milyen már az, ha az új készüléket támogatás nélkül dobjuk piacra?). MeeGo-t tehát ne reméljen senki, sem most, sem később.
Mindezt úgy írom, hogy semmi bajom a Nokiával, mindig is Nokia párti voltam, bármennyire is az ellenkezőjét olvassák ki a hsz-emből a szemellenzőt viselő nokia-fanboyok.

(#8) Quasi_modo válasza Alan[HUN] (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

most a WP megy, illetve lentebb a Symbian
Na ez így most nem stimmel. A 808 - t eléggé fentre pozícionálták, a WP meg ép most akar lemászni az olcsóbb szegmensbe.

valami

(#9) sandreew válasza Quasi_modo (#8) üzenetére


sandreew
csendes tag

Ez így éppen tévedés. A hivatalos közlemény leírja, hogy azért nem WP, mert már a Microsoftos megállapodás előtt jóval fejleszteni kezdték, egy félig kész készüléket nem fognak kukázni, továbbá közölték, hogy lesz WP-ben is PureWiew.
A WP kezd lemászni az alsóbb szegmensbe is. Mivel nem nagyon lehet variálni a rendszerrel, ezért a Nokia a 100 eurót megközelítő árral próbál hódítani, valamint a MS így akar nagyobb piaci részesedést nyerni.
Összegezve: A Symbi lassan lecsúszik az alsó- és középkategóriába, a WP pedig a pár olcsó modellen kívül a felső kategória telefonjain lesz fellelhető.

(#10) jacis válasza sandreew (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért én még nagyon bízom benne, hogy nem így lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) sandreew válasza jacis (#10) üzenetére


sandreew
csendes tag

A Samu Tizen-je van MeeGo alapokon, a Nokia hagyta veszni a kis oprendszert...
"A hosszas fejlesztési időszak végén(?) mára ott tartunk, hogy van egy ingyenesen letölthető PC-s rendszer, illetve van egy darab telefon MeeGo alapokon, ez pedig az N9. Jelen állás szerint nem is lesz több. A Nokia kiszállt a megállapodásból, magára hagyva az Intelt a történetben"
Valamint ott van a MS bácsi is, aki komoly pénzeket pumpált s Nokia hátsója alá, és nem azért, hogy a MeeGo-val játsszanak...
Ebből következik, hogy ha valaha valaki MeeGo-t fog piacra dobni, akkor az bárki, csak nem a finn gyártó lesz...
There's no hope...

(#12) Quasi_modo válasza sandreew (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem tévedés.
Amit én írtam az van, amit te írtál az lesz.
A többi meg nem új. A WP-ről tulajdon képpen azt írtad amit én.
(A 808 -at számozása alapján a teteje alá picivel pozícionálták.)
Egyébként én is elkezdtem nézelődni a WP irányába, de még nem érzem rajta azt amit én várok egy rendszertől. Nekem még mindig kissé rideg, akármilyen gyors is.

[ Szerkesztve ]

valami

(#13) sandreew válasza Quasi_modo (#12) üzenetére


sandreew
csendes tag

Egy-két napos használat és hamar hozzánő az emberhez :K

(#14) jacis válasza sandreew (#13) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez azért erösen függ attól is, hogy milyen rendszert használt elötte az ember. (sz`tem)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.