Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Hmmm... kiváncsi leszek mikor rukkolnak elő a készülékkel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) T0rnad0 válasza BloodRay (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

Meg hogy mennyiért :U

Z Fold 4

(#3) ThuG4LifE válasza T0rnad0 (#2) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Kezdésként vagy kétszer annyi lesz, mint az iPhone. :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4) n6230i


n6230i
tag

Ha még csak most kezdenék el, akkor is lehet hogy hamarabb készen lenne mint a meizu féle.. :D

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#5) BloodRay válasza ThuG4LifE (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem azon nem tudnak túltenni. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) #53246592


#53246592
törölt tag

Kimaradt a hirböl hogy volt meg egy aspektus amit az elöado megemlitett az Apple-lel valo harcrol. Bemutatta hogy mennyi iPhone kelt el összesen, kb 6 millio. Majd hozzatette hogy a Nokia a mult penteki vacsora ota adott el kb ennyi telefont :DDD
Kicsit talan arrogans dolog volt, de van benne valami.

(#7) Erzsi78 válasza #53246592 (#6) üzenetére


Erzsi78
tag

A Nokia hetente kevesebb mint 800 ezer telefont ad el (de többet mint 750 ezer) persze átlagolva. :)

Szerk.:
Nem, hülyeséget írtam, kb. 7 milliót 1 egész hét alatt.

[ Szerkesztve ]

(#8) T0rnad0 válasza ThuG4LifE (#3) üzenetére


T0rnad0
addikt

Akkor nem lesz sikertermék ;]
"elébbi képen" :F

Z Fold 4

(#9) majom2 válasza #53246592 (#6) üzenetére


majom2
senior tag

na és ebből vajon mennyi van az iPhone árkategóriájában?
ez nem arrogancia hanem hülyeség.

(#10) joey04


joey04
titán

na ezt már várom nagyon!tetszik az iPhone de buta mint a ...! itt lesz tudás is végre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Jadro válasza #53246592 (#6) üzenetére


Jadro
veterán

Ez ferdítés, nem kicsit. Ahgy előttem is írták, ne vegyük már bele a kategórián kívüli készülékeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12) Goose-T válasza majom2 (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem hülyeség, hanem tény. Nem hiszem, hogy abban az árkategóriában szégyenkeznie kéne a Nokiának. Csak N95-ből több, mint 4 milliót adtak el 2007 3. negyedévének a végéig (újabb, relevánsabb hírt hirtelen most nem találtam).

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) Badb0y válasza joey04 (#10) üzenetére


Badb0y
addikt

Pffff. Van iPhone-od ??? Vagy a hírekből értesülsz ezelről az ekeségekről??? Nekem van, és a flashen kívűl kíváncsi lennék mi hiányzik belőle!

Buta .... Te jó ég :W

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#14) joey04 válasza Badb0y (#13) üzenetére


joey04
titán

én már megtanultam hogy fanokkal nem érdemes vitázni, nekem buta másnak elég ennyi.vita lezárva.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) evone válasza joey04 (#14) üzenetére


evone
őstag

mer te aztan nem vagy fan... ugyan.

Te: nokia nokia nokia nokia nokia nokia nokia nokia nokia nokia nokia, szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone szar az iphone

amugy ez a ket kep aztan rendesen odatett szegeny applenek! ezt a kepet jovohetre mindenki elfelejti, iphonerol jon egy kep fel vilag azon pusmog. van akinek nem tetszik megis arrol beszel, van aki meg azert beszel rola mert kurvajo

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#16) #53246592 válasza majom2 (#9) üzenetére


#53246592
törölt tag

mint Goose-T emlitette maga az N95 felveszi a versenyt ilyen tekintetben az iPhone-nal. es ez csak egy modell.

(#17) ezek


ezek
tag

ehj az indulatok...

Ami biztos, hogy a Nokia csúcsgépek (pl. N95) sem tökéletesek, sem pedig az Iphone.
Szerintem két lehetőség van arra, hogy valami olyan készülék kerüljön ki a piacra, amit én személy szerint már nagyon várok. Az egyik az hogy az Alma fejleszt egy nagyot és adatkommunikáció, és kompatibilitás terén felturbózza a Iphone-t, vagy a Nokia menti át az Iphone felhasználóélményét és kezelhetőségét egy csúcsnokia tudású készülékbe.

Úgy néz ki ez utóbbi jön hamarabb, és ha ez így lesz, akkor szvsz lehet félni valója az Almának...

[ Szerkesztve ]

(#18) (Kolombusz) válasza Badb0y (#13) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerinte buta, szerinted nem.
Ennyire egyszerű. Nem kell letépni a fejét ezért a kijelentésért.

Annyira bírom, hogy mindig leírják az összes iphone-os topikban, hogy egy fos, aztán jönnek az alma fanok és próbálják menteni a becsületét. Nem mindegy neked, hogy ő mit gondol a telefonról?

Pont ugyanígy nem érdekel engem az sem, hogy valaki például PS3-at vesz Xbox 360 helyett. Biztos nem véletlenül tette, de utána ne álljon már neki bizonygatni, hogy mennyivel jobban járt. Lehet, hogy neki jobb, másnak meg nem biztos.

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Ez szerintem nagy durr lesz... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) Badb0y válasza (Kolombusz) (#18) üzenetére


Badb0y
addikt

Nem vagyok apple fun. SŐT. Gyűlölöm az apple-t úgy ahogy van. De ebbe a telefonba benne van minden.

Ettől függetlenül kíváncsi lennék, hogy mitől buta.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#21) evone válasza ezek (#17) üzenetére


evone
őstag

nem teheti meg a nokia hogy ugyanolyan uit csinal mint az apple, ugyanazokkal a kenyelmi funkciokkal. szoval inkabb az elobbi, a nokia mindig mas lesz mint az apple. nezdmeg hogy van az osxel osszefonva az iphone, es a nokia a windowsal. ilyen teren a nokia egyertelmuen fos. de ez szvsz. ezerszer egyszerubb szerintem az iphone hasznalata. decsak hogy mondjak valamit a copy paste dologrol ( tobben megemlitik az iphone rovasara ) ismerek olyan embert aki 5 eve hasznal symbiant ( most n95 ) es eddig nem tudta hogy van a telefonjaban copy paste :\ hiaba tud tobbet ha kisem hasznalja senki

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#22) (Kolombusz) válasza Badb0y (#20) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Olvasd el az iphone teszteket a mobilarénán, azoknak a topikjait, ha százszor nincs leírva, hogy mi miatt tartják butának, akkor egyszer sem.

A rajongó pedig fan, nem pedig fun.

(#23) (Kolombusz) válasza evone (#21) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

iaba tud tobbet ha kisem hasznalja senki

Ez túl erős kijelentés. :U

(#24) evone válasza Badb0y (#20) üzenetére


evone
őstag

biztos ellened is merenyletet kovettek el ha utalod :) csak ilyenkor olyan jolenne megindokolni egyaltani MIÉRT?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#25) evone válasza (Kolombusz) (#23) üzenetére


evone
őstag

hidd el a masik oldalrol is jonnek eros kijelentesek pl mondok egybol kettot: nem lehet mmst kuldeni, nem lehet akarmilyen fulessel hallgatni rajta a zenet. csak azert eros mert mindkettot lehet

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#26) vehement69


vehement69
senior tag

Érdekes, egy fél szó erejéig sem került elő itt a koppintás:) Bezzeg, amikor anno pl Samsung másolt, vagy hasonló, akkor jött minden Nokia majmóca!:)

Arról meg, hogy melyik jön ki hamarabb: június környékére várható az új 3G-s iPHONE. Ja persze akkor meg az lesz a baj, hogy nincs benne navigáció... Annyira nevetséges ez az egész:) Persze most ezek után én is epölfenboj leszek..

Amit még hozzáfűznék: a Symbian 'kezelhetőség'-éből kiindulva én nem várok sokat ettől az oprendszertől, de ne legyen igazam.. Kíváncsi lennék, ha 1 hétre kapnátok egy iPHONE-t, buta, vagy nem buta, ki akarná visszaadni. A butaságról meg annyit, hogy akinek tényleg kell GPS, az vesz külön, mert egy Nokia-féle 2*3 pixeles kijelzőn elég nevetséges netezni is, nem hogy GPS-elni:)

Ja és bónusz1: az miért nem kerül elő soha, hogy a Nokia évek óta ugyanazt a gagyit adja el mindenkinek, csak itt hagy ki/ott tesz bele 1-2 funkciót? A készülékeik minősége meg hát.. Nem az igazi..

I am cancer in your bones

(#27) Geli válasza evone (#21) üzenetére


Geli
senior tag

miért ne tehetné? :F nem értem, ki tiltja meg hogy megirjanak egy szoftvert?
"a nokia a windowsal" :Y ez honnan jött? ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) R1ch válasza Badb0y (#20) üzenetére


R1ch
tag

Nekem magas, mi váltott ki ekkora indulatokat...
Az iPhone szebb, csicsább,nagyobbat lehet vele villantani... a Nokia okosabb telefonjaival viszont másfélmillió dolgot meg lehet csinálni, amit egy almával soha.

Ami viszont nem fér a fejembe: Badb0y, ha gyűlölöd az Apple-t, miért van iPhone-od? :U :U :U

(#29) Badb0y válasza R1ch (#28) üzenetére


Badb0y
addikt

Mert ebben a telefonban meg van az összes olyan dolog, ami a többiben nincs. 1 pl. Ezzel normálisan lehet netezni, a flash-t kivéve, de júniustól már ez is megoldódik.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#30) majom2 válasza Goose-T (#12) üzenetére


majom2
senior tag

vicces is lenne ha az "elsőtelefonos" apple egyetlen modellel többet adna el mint a nagymultú nokia kb 1000 modellel. főleg mivel ugye az almatelefon alig kapható néhány országban. ennek ellenére amerikában egy kicsit átrendezte a piaci erőviszonyokat, gondolom ez fájhat a nokiának.

(#31) evone válasza Geli (#27) üzenetére


evone
őstag

eleg szepen lejaratna magat ha ugyanazokat a dolgokat tenne bele ;) masreszt a radiot se hallgatom sose a nokia markajelesu telefonomon, a tvt se nezenem rajta, leszarom. csak egy plusz funkcio amiert fizetek de nem kell. vagy ottvan a gps, hat telleg kurva gagyi a nokia ilyen teren. dehat ezek az elszant nokia fanatikusok :U :C

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#32) majom2 válasza R1ch (#28) üzenetére


majom2
senior tag

a kérdésedre a válasz: az ilyen null-IQs hozzászólások mint amit elkövettél.

[ Szerkesztve ]

(#33) Badb0y válasza vehement69 (#26) üzenetére


Badb0y
addikt

Érdekes, egy fél szó erejéig sem került elő itt a koppintás Bezzeg, amikor anno pl Samsung másolt, vagy hasonló, akkor jött minden Nokia majmóca!

Tejesen egyetértek.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#34) Geli válasza Badb0y (#29) üzenetére


Geli
senior tag

érdekes hogy pont a netezést hozod fel, amikor az a legnagyobb hártánya az ájfonnak...kicsit sántít a dolog...

(#35) zdanee válasza vehement69 (#26) üzenetére


zdanee
őstag

"Amit még hozzáfűznék: a Symbian 'kezelhetőség'-éből kiindulva én nem várok sokat ettől az oprendszertől, de ne legyen igazam.. "

Lattad a videokat a Symbian s60v3 FP2-rol? Az egyetlen, amivel az iPhone a multitouchon kivul tobbet nyujtott, az a latvanyvilag (ne menjunk bele, hogy mi mivel kompatibilis, az usert k*vara nem erdekli). Az uj Symbian meg arra is ratesz egy lapattal. A Symbian kezelhetosege is szerintem merfodekkel a WM/WCe felett all, iPhonerol nem tudok nyilatkozni, olyanom nem volt (de szemely szerint gyulolom a touch-only kezelofeluleteket, lehet megkovezni, de egy qwerty iPhone nekem a minimum lenne).

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#36) Geli válasza evone (#31) üzenetére


Geli
senior tag

:F egy programba nem lehet ugyanazokat beletenni, mindenképp mashogy fogjak megirni. Ha a funkciokra gondolsz, akkor meg minden hexeditor, tabalzatkezelo, vagy barmi mas lejaratta a soron következő cegeket, mert nem ök írták meg elöször? Vagy a hardverre gondolsz? Nem rakhatnak bele érintokepernyot,mert olyat mar az apple csinalt es akkor mar senki nem rakhat a telefonjaba, soha tobbet? :D
Az, hogy te nem hasznalod, szted kit érdekel? Baromisokan használják...de ha te nem,miert vettel olyat? Ott a jó tescotelefon, abban nincs se radio, se gps ;]
Ha a fanatikussal rám céloztal,akkor benezted :P

szerk: a nokia - windows kapcsolatra nem sikerült választ találnod?

[ Szerkesztve ]

(#37) Badb0y válasza Geli (#34) üzenetére


Badb0y
addikt

Pontosítanád ? Csak mert nem érzékelem...

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#38) majom2 válasza Geli (#34) üzenetére


majom2
senior tag

te miről beszélsz? :F

(#39) (Kolombusz) válasza majom2 (#38) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Arról, hogy az egyetlen megfelelő sebességet biztosító kapcsolat a wifi az iphoneban.

(#40) ezek


ezek
tag

Hihetetlen, hogy minden egyes Iphonnal kapcsolatos topicban, megy a másik gyártó fikázása... komolyan hihetetlen...

Sokáig gondolkodtamazon h Iphont vegyek, mert tetszik és van benne "egy-két" jó ötlet, de ahogy a topicokat olvatam az lett a benyomásom, hogy ha Iphont veszek, akkor nem viselhetem el a kritikákat és mindenképen be kell bizonyítanom,hogy ez a világ legjobbja...

Szóval nem vettem és nem is fogok, ha így maradnak ezek a dolgok...
tudom,tudom, sírnak az almánál... :)

Amúgy, azt h a nokia átmenti a kezelhetőséget , nem úgy értettem, h lemásolja, hanem h tanul az Iphontól,mert ahogy írtam vagy "egy-két" jó ötet benne...
Halkan jegyzem meg Almáék nem fognak "tanulni" más gyártóktól, mert ahogy a felhasználóik, úgy ők is azon a meggyőződésen vannak,hogy az ő megoldásuk a legjobb és vitának helye nincs...

kihangsúlyozom ez az ÉN véleményem, akinek nem inge ne vegye magára, és nem kell ezzel vitázni, felesleges... csak szerettem volna elmondani h nekem miért unszimpatikus ez az Iphone körülötti felhajtás...

(#41) majom2 válasza Goose-T (#12) üzenetére


majom2
senior tag

mégvalami: az N95 jóval olcsóbb mint az iPhone...

(#42) majom2 válasza (Kolombusz) (#39) üzenetére


majom2
senior tag

nyilván. azonban ő a safarira reflektált. kicsit szezon-fazon esete.

(#43) (Kolombusz) válasza majom2 (#41) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ööööö. Nem.

#42: ő arra reagált, hogy jól lehet vele netezni. Valóban, amíg van hotspot a környéken. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) evone válasza Geli (#36) üzenetére


evone
őstag

fogdosd meg a nokia n95ot, egy tesco telefon is jobban osszvan rakva. a windows celzas pedig az hogy a nokia wines drivere egy szar. de kurvara, kalap szar

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#45) majom2 válasza ezek (#40) üzenetére


majom2
senior tag

tényleg szomorú h mindenhol az anyázás megy ha az iphone szóba kerül, viszont sajnálatos h te csak az iphone-fanokat veszed észre a történetben.
amúgy nincs igazad almáékkal kapcsolatban, hiszen pont abban az irányban (3G, enterprise funkciók) fejlesztenek ahonnan a legtöbb kritikát kapták.

(#46) (Kolombusz) válasza evone (#44) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mi benne a rossz?

Nekem 3G modemként is tökéletesen működött, a pc suite is jól működik. :F

(#47) evone válasza majom2 (#41) üzenetére


evone
őstag

te latsz valahol 60 ezer forintert ujonnan n95ot???? kell! :Y

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#48) majom2 válasza (Kolombusz) (#43) üzenetére


majom2
senior tag

"Ezzel normálisan lehet netezni, a flash-t kivéve"

ez egyértelműen a böngészőre utal és nem a sávszélességre.

(#49) evone válasza (Kolombusz) (#46) üzenetére


evone
őstag

atgondolatlan lassu szar. csak ennyi

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#50) Oiblood


Oiblood
tag

Inkább ez, mint az iPhone. Majd biztos annyi lesz, mint az iPhone. Jaj. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.