Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) madarasz92

madarasz92
(őstag)

Jók az új nokia termékek főleg az új n97 mini tetszik nekem!

(#2) brumesz

brumesz
(aktív tag)

az n97 mini egy jó húzás volt, viszont a sima n97 sokkal szebb

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) plus44

plus44
(veterán)

N900 meg a Booklet elég jó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Vtwo

Vtwo
(senior tag)

Az N900 sikerszagú.Mondjuk a TFT kicsit gáz már egy csúcsmodellben... :U

(#6) Kumite válasza ,,no name" (#5) üzenetére

Kumite
(aktív tag)

7

(#7) total90

total90
(veterán)

Az N900 bejövős :K

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#8) AS

AS
(félisten)

N900 az nagyon jó!!

Samsung Galaxy Tab S6 Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#9) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

myvip widget mikor lesz? addig nem is veszek ilyen mobilt, mert nem elég raj.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Anycubic i3 Mega, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#10) FRENK1988 válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

;] A szívemből szóltál :D:D Meg iWiW widget

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#11) Mr.Csizmás válasza FRENK1988 (#10) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

amúgy őszintén szólva....értelmesebb widget lenne a goldengate.hu widget ;]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Anycubic i3 Mega, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#12) Fadam

Fadam
(csendes tag)

Észrevettem két hibát:

"senkit nem érint újdonságként a hazai bemutat."

"gyenge fényviszonyok közötta a megvilágításért dual-led villanó felel."

[ Szerkesztve ]

(#13) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Tényleg bejövős a mini! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#14) Falconmaster

Falconmaster
(tag)

Már csak azt mondja meg nekem valaki mi van az E72-vel...?!

Az N900 és a Fennec nagyon ütős lett (főleg ez utóbbi).

by Flaki™

(#15) hans87

hans87
(tag)

Ránézésre ihaj-csuhaj instant get!
Remélem nem lesz sem gyatra, bétás szoft, sem tipikus N-series anyagminőség.
Most már csak az kell, hogy Bogék mindenből kaphassanak tesztelésre.......

Nokia 5530

(#16) Womb

Womb
(senior tag)

A Maemo-t nagyon várom!
Sokat várok tőle, remélem nem vérzik el Bogék keze alatt.

(#17) Saint_ válasza AS (#8) üzenetére

Saint_
(nagyúr)

az tulzás.

I humbly and respectfully decline™

(#18) Bocha válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

A Mobilaréna widgetet meg ne említse senki... :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz).

(#19) Champipi

Champipi
(aktív tag)

Véleményem: Nokia = Szánalmas.

Lehet, hogy csak én érzem ezt, de mintha a Nokia nem venné le, hogy mi kell a népnek (vagy nekem), miközben az Apple termékei oly kívánatosak, a Nokia tök gáz, gagyi dizájnú, feleslegesen nagy tudású kacatokat szül, ahelyett, hogy végre kicsit arra is figyelnének, hogy mi kell a népnek. És mi kell? Csodás design, amit ha meglátok azonnal vinnám az ágyba, mindennap öröm ránézni. Felahsználói élmény: amikor rákattintok azonnal reagál, amikor túlhúzom a menüt visszaruganyoskodik, mintha egy igazi gumiszalag húzná. Használható funkciók: legyen 8 MP helyett csak 3, de a rohadt fényképező azonnal töltsön be, mindig ugyanúgy, ne lassuljon le idővel, ne fagyjon le.

Szóval Nokia részemről: kuka.

(Csak h értsd a motivációmat, N86-ot cseréltem iPhone-ra és végre megint azt érzem mint kiskoromban karácsonykor: szupeeeeer, ez frankó, ez jó, igen ennek örülök)

(#20) kaller1 válasza Bocha (#18) üzenetére

kaller1
(veterán)

Widget ugyan nincs,de az rss olvasóban első helyen van a mobilarena nálam. ;)

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#21) Womb válasza Champipi (#19) üzenetére

Womb
(senior tag)

Neked a motivációd, egy érintő kijelzős telefon birtoklása volt, nem?

(#22) JNashville

JNashville
(senior tag)

Annyiban egyet tudok erteni a negativ kritikaval, hogy a 3g Booklet baromi felemas dizajnu. Oldalrol minosegi hatas, fedolap fura (tenyleg ennyire tukrozodik?), gombsor low budget vaio nyulas, gombsor koruli es kepernyo koruli resz felhaboritoan bazari. A tudasa oke lenne, de rohadt draga lesz.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#23) Seraph 16

Seraph 16
(őstag)

Ejjj..., ha az a mini, ha előfizetésessel is, de 90 k lenne karácsonyig. :R
Amúgy durva, hogy ilyen érintőkijelzős készülékből van a Nokiának az 5800 60k-ért, meg az n97 kétszer ennyiért és a kettő között meg semmi. Na, majd talán ez... ;]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24) Stunts666 válasza Champipi (#19) üzenetére

Stunts666
(őstag)

Csodás design??? Azonnal reagáljon??? Ha csak ez kell a népnek akkor te vagy maga a nép. :D

Azonnal bekapcsol a fényképező az Iphone-on. Hűhaaa. De a képekből ki is kellene venni, hogy mi található rajta. :D

Egyébként is kit érdekel, hogy mit tud az Iphone (mindenki tudja), legyél boldog vele.
Nem egyből reagál az N82-m??? Na és? Nem sietek sehova. Nincsenek olyan játékok N82-re mint Iphone-ra??? Hűűű! Én ismerem azt, hogy Personal Computer....

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus 32Gb Silver — ..::Main Battlelog - WinGab::.. ..::Second Battlelog - W1nG4b::.. ..::World of Tanks: WinGab::..

(#25) Mr.Csizmás válasza Bocha (#18) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

bocsánatáért esedezem uram :R

(#26) aram01

aram01
(nagyúr)

Hát nem estem hanyatt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Feri bácsi

Feri bácsi
(tag)

Tetszik az N900, de "máshol" azt is olvastam, hogy hivatalosan is megerősítették hogy nem lesz hozzá se magyar nyelvű menü, se magyar bill. kiosztás... :W

Muszáj ezt 2009 végén így csinálni?

Végül is sz N97 mini is bejövős.. :C

(#28) ClioRS válasza Champipi (#19) üzenetére

ClioRS
(őstag)

"Nokia tök gáz, gagyi dizájnú, feleslegesen nagy tudású kacatokat szül"

Ahha... N900, N97 szerintem és sok más ember szerint is szép. Márkától függetlenül.
Feleslegesen okos... ezen meg jót röhögtem. A te telefonodhoz képest biztos okosabb, de feleslegesnek semmiképp nem nevezném. Aki ilyen telót vesz az ki is használja. Általában az Iphone-t szokták venni villogásnak.
Ja, és ez nem néptelefon kategória. Nagyon nagyon sok ember nem engedheti meg magának, hogy egyáltalán 50-60ezer forintnál (de lehet sokat mondok) drágább telefont vegyen meg magának, ők veszik a néptelefont (N97, N900, i8910 vagy 3GS NEM NÉPTELEFON). És az az igényeiket is kielégíti általában.

Mindent összevetve semmi értelme nincs a mondandódnak.

(#29) Rubicon

Rubicon
(csendes tag)

Kár hogy az új N900 is rezisztív kijelzőt kapott.
Sokkal jobbak a kapacitív megoldások.

(#30) Dare2Live válasza Saint_ (#17) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

AS jellemzően jóval tájékozottabb az átlagnál, ha pedig ilyet mond Nokiara lehet tényleg nagyon jó lesz. :)

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#31) honyike

honyike
(aktív tag)

A kérdés már csak az, hogy MIKOR FOG VÉGRE MEGJELENNI! :) Már nagyon várom, hogy tényleg ideérjen, és hogy mennyibe is fog fájni...

(#32) kaller1 válasza honyike (#31) üzenetére

kaller1
(veterán)

Gondolom még az idén,és nagyon fog fájni... :DDD

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#33) honyike válasza kaller1 (#32) üzenetére

honyike
(aktív tag)

Jó lenne miél előbb, hogy elindulhasson lefele az ára! :D Szegény telefonom kezd haldokolni, és azt hiszem megvan, hogy mi lesz az utódja! :D Csak ahhoz el kell érnie egy bizonyos árat... :)

(#34) joey04 válasza Saint_ (#17) üzenetére

joey04
(félisten)

na igen. csak fektetett módban használható, és rezisztív a kijelző.

(#35) DonVinetoo

DonVinetoo
(csendes tag)

Nekem is bejön az :C n97 mini :C , vajon mikor lesz?

(#36) Rubicon

Rubicon
(csendes tag)

A rezisztív kijelző sz×r, ezt föleg az érzékeli aki már élt együtt kapacitív megoldással.

(#37) domi007

domi007
(őstag)

N900 teljesen open-source Maemoval, korlatozasok nelkul, bazi eros hardwarerel, ez kell (nem holmi Android, ahol egy normalis ARM binaryt nem lehet lefuttatni) nekem.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#38) atike

atike
(nagyúr)

N97 mini. Kis cuki. :) :)

(#39) blueMerle válasza atike (#38) üzenetére

blueMerle
(veterán)

Háát nem is olyan kicsi kézbe véve. Képekröl én is azt hittem, persze így is sokkal jobb mint a nagybátyus.

N900-asból 79 van elörendelve, idáig. :)) Pontos árat ne kérdezzetek nem tudok, egyetlen biztos pont hogy 700 euró alatt lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung A50

(#40) No.01 válasza blueMerle (#39) üzenetére

No.01
(őstag)

N900 mar kaphato 169.000Ft Klikk
Azt mondtak van is. Szvsz 24 honapos Nokia garival annyira nem is veszes...

(#41) whiz

whiz
(aktív tag)

Ez a Booklet még mindig kéne mint állat. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#42) DonVinetoo

DonVinetoo
(csendes tag)

Ma bementen a szegedi Nokia márkaboltba és ott mondták, hogy november elsőfelében jön az n97 mini! Nagyon várom már :DD

[ Szerkesztve ]

(#43) Hugo85 válasza No.01 (#40) üzenetére

Hugo85
(aktív tag)

N900: Ez nem is rossz kezdőárnak ilyen tudásért, és egy végre tényleg nyitott és viszonylag evidensen programozható (portolható vagy csak simán futtatható programok tömkelege, nyamm) oprendszerért. Lehet mégis érintős telefonom lesz valamikor a jövőben? (sajnos olyan kognitív disszonanciát okoz egy nem Nokia birtoklása, hogy inkább lemondtam a más márkájú jó érintős cuccokról)

A booklet még mindig baromira bejön, és még mindig túl vaksi vagyok hozzá (vagy bármilyen netbookhoz) és szegény, de nekem a dizájn nagyon tetszik és a hardver is elég lenne a legtöbb esetben.

Szerk: OMG WTF, most látom a booklet billentyűzetkiosztását közelebbről. Mi történt szegény nyilakkal? :F

[ Szerkesztve ]

VISTA = Very Insane Step Towards Armageddon

(#44) No.01 válasza Hugo85 (#43) üzenetére

No.01
(őstag)

Igen nekem is feltunt...
Az azert meg mindig nem fer e fejembe, h a Nokia miert annyira pofatlan, h egy ilyen telefonba is rezistiv kijelzot szerel :U :((

(#45) Womb válasza No.01 (#44) üzenetére

Womb
(senior tag)

A Maemo5 nem tud kapacitív kijelzővel mit kezdeni, de a M6 már tudni fogja.
Azért a rezisztív kezelése sem a fakírok kiváltsága, nagyon szépen teszi a dolgát bárki kezében.

(#46) Hugo85 válasza Womb (#45) üzenetére

Hugo85
(aktív tag)

Arról nem is beszélve, hogy amíg a rezisztívet lehet ceruzával is nyomkodni, azaz tudsz például írni (kézírásfelismerés), vagy pontosan klikkelni kis területen, addig a kapacitív csak élő szövettel való érintkezést érzékel. Egy jól hangolt rezisztív kijelzőt lehet persze ujjal is kezelni, itt inkább a kezelőfelület az, aminek okosnak kell lennie hozzá, és persze effektíve meg kell nyomni, nem elég hozzáérni.

Ez olyan mint az TFT-LCD vs AMOLED vita, mind a kettőnek vannak előnyei a másikkal szemben, bár az egyik technológia újabb/modernebb.

Egyébként ez nem pofátlanság kérdése, se a Symbian, se a WM, se a jelenlegi Maemo nem tudja rendesem kezelni a kapacitív kijelzőket, meg a multitouchot. Majd valamikor...
Azon gondolkoztam amúgy, hogy nem lehetne ötvözni ezeket valahogy? Úgyértem felülre egy kapacitív réteg, alá meg egy rezisztív, így menne stylussal és lágy érintéssel is. Bár gondolom fertelmesen drága lenne :N

[ Szerkesztve ]

VISTA = Very Insane Step Towards Armageddon

(#47) Galahed válasza Hugo85 (#46) üzenetére

Galahed
(senior tag)

"Azon gondolkoztam amúgy, hogy nem lehetne ötvözni ezeket valahogy? Úgyértem felülre egy kapacitív réteg, alá meg egy rezisztív, így menne stylussal és lágy érintéssel is. Bár gondolom fertelmesen drága lenne "

Lehet , hogy felesleges kitalálni. Van stylus a kapacitiv kijelzőhöz.

(#48) Karma válasza Hugo85 (#46) üzenetére

Van ilyen kombinált megoldás, és tényleg k... drága :P

“All nothings are not equal.”

(#49) kukac7

kukac7
(tag)

erdekes, most mert nem megy a siras a booklet-nel, hogy tularazott divattkutyu, mint a mac-eknel?
pedig igy van, semmi egetrengeto nincs a booklet-ben a hazon belul.

(#50) Karma válasza kukac7 (#49) üzenetére

Talán mert a Macekkel ellentétben a Booklet kb. senkit se érdekel? :U

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.