Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Mi van?Ezt valami nagy dolognak állítja be a nokia,hogy több reklémhadjárat is készűlt hozzá?Már 2009-ben sem volt ez egy csoda okostelónál....

Ez a vég kezdete.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) V.T.CS. válasza Brutális eb (#1) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez a nokia armageddon már uncsi. kinek a pap kinek a papné. ha valaki s40 telót vesz annak nem kell okostelefon. (pedig az árából kijönne)

(#3) Brutális eb válasza V.T.CS. (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

Uncsi,armageddon.
Nem egy korszakból származunk.
Minden esetre fentartom a véleményem vicc ennek ekkora reklámot csapni.
Inkább az n9 vonalát tolnák az elavúlt s40 helyett.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) xlife11 válasza Brutális eb (#3) üzenetére


xlife11
senior tag

S40 használok több mint 1 hónapja, és a tapasztalataim alapján van még létjogosultsága a rendszernek, sokkal kevesebbet kell vele szórakozni mint egy low-end Androiddal.Tapasztalat.Ja, és nettel, telefonálással is bőven van 4-5 nap üzemidő.Van akinek ez kell kész.

(#5) BiP válasza Brutális eb (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig több nagyságrendekkel több S40-et vesznek, mint N9-et. Ezért a nagy hírverés.

(#4) xlife11 : így van. low-end android az inkább szenvedés, mint használható. S40 meg baromi kis energiaigényű, gyors rendszer. És egyre okosabb az is. Csomó mindent tud már, van érintőképernyő is, Nokia Maps is van már, (meg Angry birds is akár :) )

[ Szerkesztve ]

(#6) Misály válasza BiP (#5) üzenetére


Misály
addikt

Arrol nem is beszelve hogy a reader s^3-on mekkora josag.

(#7) V.T.CS. válasza Brutális eb (#3) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

gondolom azért tolják mert afrikában k. sokat adnak el belölle. több 100 telóm volt már de amíg nem volt droid akkor még alap volt nálam az s40. (legalább az 1ik telómon)

(#8) Quasi_modo válasza Brutális eb (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Már 2009-ben sem volt ez egy csoda okostelónál
Az S40 nem okostelefon rendszer.

valami

(#9) negyedes válasza xlife11 (#4) üzenetére


negyedes
addikt

Igy van. :R En banom hogy megvettem ezt a samsung mini lassutelefont. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10) V.T.CS. válasza negyedes (#9) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nekem bejön a galaxy mini+ galaxy s páros de a minit elcserélném egy asha 300-ra. de ettöl függetlenül jó a mini.

(#11) próbakocka válasza Quasi_modo (#8) üzenetére


próbakocka
senior tag

ez meg nem feature.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#12) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Remek kis alkalmazás s60v5 ön régóta használom már.Örülök h végre s40-re is kiadták.Azért ez a "butamobilok"-nál igenis jó pont.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13) xlife11 válasza negyedes (#9) üzenetére


xlife11
senior tag

25k volt az Asha 300, de minden fillérjét megéri, hogy ne kelljen velem mókolni, bekapcsolom és működik.Blade után ez csoda. :DDD

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Van létjogosultsága a "buta" telefonoknak is. Főleg annak fényében, hogy sokat fejlődtek az elmúlt időszakban, és funkcionálisan sokat közeledtek az okos készülékekhez. Aki nem akarja bővíteni a készülékét külső alkalmazásokkal (meglepően sokan vannak ilyenek) azoknak megfelelő lehet egy alapból jól felszerelt , jól működő zárt rendszerű készülék is.

(#15) BiP válasza Ricardo (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

"(meglepően sokan vannak ilyenek)" - szerintem simán ők vannak többségben.

(#16) JR.CSé válasza BiP (#15) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) (An)Dante válasza Ricardo (#14) üzenetére


(An)Dante
őstag

Igazából ezekre a telefonokra is lehet alkalmazásokat telepíteni. Sőt, a Nokia Store statisztikái szerint ma már az online bolt forgalmának (napi 13 millió letöltés) 30 százalékát a Series 40 modellek tulajdonosai generálják:

More than 30% of the daily Nokia Store download requests come from Series 40 customers. This represents growth of 250% from a year ago, when Series 40 accounted for 12% total downloads.

Az új Asha sorozat az 1 GHz-es processzor miatt valóban nagyon fürge lett és ez a sebesség a Java-alapú játékokra is jótékony hatással van. ;)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#18) meroly válasza BiP (#15) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként szerintem is, jó a zárt rendszer, bár sok nyitottat se próbáltam, max a symbiant 2 hétig, de nem sokkal nyújtott többet, mint az S40, email, opera ugyanúgy volt rajta, mást nem használtam.

Impossible is nothing

(#19) Ricardo válasza (An)Dante (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

A Java alapú dolgokat nem igazán sorolom a "külső alkalmazások" közé, pedig azok.

Nekem a legnagyobb bajom az új S40-es telefonokkal, hogynem kapnak "rendes" kijelzőt.

Kicsit fakó színek, napfényben egyik sem az igazi...stb

[ Szerkesztve ]

(#20) Quasi_modo válasza Ricardo (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Arról nem a rendszer tehet, hanem a gyártó.

valami

(#21) Ricardo válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Tudom, csak nem értem miért nem raknak rendes kijelzőt ezekbe a készülékekbe.

(#22) Quasi_modo válasza Ricardo (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Gondolom, mert ők az olcsó/belépő szint kategória. Ha a legjobb kijelzőket kapnák meg, akkor azt kérdezné a vevő, hogy mitől jobb a drágább típus. Mert ugye a kijelzők közötti különbség kézbe véve azonnal látszik.
Szerintem.

valami

(#23) CarKiller47


CarKiller47
tag

What a feature! :DDD
(bár mostmár legalább van :K )

(#24) St3ven


St3ven
addikt

Ez akkor jelenti azt is, hogy elméletileg az S40-es telókra is megoldható lesz/lenne/lehetne a push alapú email-értesítés?

Mert az nagyon jól jönne. Nokia X3-02-t használok, csak ez hiányzik a boldogságomhoz. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.