Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noisia


noisia
aktív tag

Én kíváncsi lettem volna még pl.: hogy a 3, 5 és 8 megapixeles módokban mennyire lehet zoomolni elmosódásmentesen, illetve a 38 megapixeles módban is. Plusz ilyen felbontáson milyen egy panorámakép, egyáltalán van-e?! Éjszakai fotók különböző ISO értékekkel, macro fotók. Ha már "kamerás nagyágyú" akkor én kicsit jobban rámentem volna a szenzor képességeire.
Amúgy nagyon bejövős cucc, csak ne lenne olyan marha drága :((( ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#2) bagkri01


bagkri01
őstag

Éppen gratulálni akartam a telefonhoz, de látom, hogy nem a tied. Ettől függetlenül köszi a tesztet. Hihetetlen jó kamerája van ennek a nokiának, egy középkategóriás fényképezőt és videókamerát simán helyettesít.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszi, megspóroltál pár oldalt nekem. :)

noisia! Türelem, már megvannak ezek a fotók csak lusta voltam összerakni.

[ Szerkesztve ]

(#4) F1DO


F1DO
senior tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy fotózás szempontjából mi lehet jobb választás - egy ilyen nokia, vagy a samsung optikai zoomos telefonos fényképezője? (a típusát nem tudom sajnos)

(#5) bagkri01 válasza F1DO (#4) üzenetére


bagkri01
őstag

Szerintem a nokia jobb választás, mert ha emlékeim nem csalnak a galaxy camerával nem lehet telefonálni és ugyanúgy vihetsz magaddal két cuccot(telefon+fényképező).

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#6) Kobak77 válasza F1DO (#4) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Egyedül a nagy - azt hiszem 22x-es - zoom átfogásban jobb a galaxy kamera. A készített fényképek minősége azonban messze elmarad az 808-étől. Teszt amúgy itt.

[ Szerkesztve ]

(#7) bruti01


bruti01
őstag

Köszönöm az èszrevèteleket. potilni fogom. ès szerintem fotózàsi minösègbe a nokiànak jelenleg nincs pàrja.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Hiánypótló cikk, de a kamerás rész szerintem is karcsú.. az lett volna a lényeg, köszi azért.

(#3) SymbianOS: várjuk a képeket! ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9) andris1602


andris1602
aktív tag

jó cikk lett :)
csak egy kérdés (használat szempontjából): akkor ez most egy nagyon jó kamerás mobil, vagy egy fényképezőgép, amivel telefonálni is lehet?
csak azért kérdem, mert kompakt gépeket egyértelműen aláz, de nincsenek is egy árban..
mondjuk vannak olyan területek is, ahol nem erősebb.. pl arról nem volt szó (vagy elkerülte a figyelmemet), hogy be lehet e állítani a záridőt, vagy hogy mennyi a max záridő?

pl: nemrég vettem egy régi pana fényképezőgépet, 8 ezer forint volt :) 5 éves modell, 6 megapixel.. viszont éjszaka akár 60 másodperces expókat is lehet vele csinálni. nagyon állat képeket csinál szinte teljesen sötétben.

am nem lenne utolsó, ha elterjedne ez a technológia :)

(#10) Kolondrum válasza Wa2x_ (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

a képek alig 1hete jöttek össze,még írni kell.

(#11) noisia válasza Kolondrum (#10) üzenetére


noisia
aktív tag

Ja, hogy ezek szerint te is készülsz valami pureview-os okossággal?! :)
Jöhet-jöhet ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#12) Stef3


Stef3
csendes tag

Jó kis telefon ez, csak az ára nem túl kedvező. Bizony a Nokia nem engedhet a minőségből, mert ez az egyetlen nagy előnye. A többi fronton van mit behoznia.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Gratula jó cikk lett :U
Azt meglehet oldani ha lenne ilyen microSIM-es telefonom hogy a régi normal Sim-es számomat átvigyem :F

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#14) Kobak77 válasza Psychopeti (#13) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Szolgáltatónál kicserélteted a kártyádat microSIM-esre?

[ Szerkesztve ]

(#15) bruti01 válasza Psychopeti (#13) üzenetére


bruti01
őstag

hát vagy a szolgáltatónál kicseréled vagy egyszerüen levágatod a simet.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16) Kolondrum


Kolondrum
félisten

No én most el fogom olvasni és eldöntöm nekiállok (folytatom) ééé vagy sem az enyémnek.

(#17) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszönöm a cikket, mindenképpen linkelem majd ha nem gond, mert én ezekről nyűgösen tudtam volna írni, nem az én terepem. A cikk adott egy kis lökést és be fogom fejezni az enyémet.
Lesznek benne ilyen részek is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18) Psychopeti válasza bruti01 (#15) üzenetére


Psychopeti
senior tag

És levágatni hogy lehet, mivel vagy kivel hol :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#19) ViiiiktorOC válasza Psychopeti (#18) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Szolgáltatónál ezt ellehet intézni. régi számokat átrakják neked a kisebb sim-re. Max egy 1000-es lesz kb.

De barbár módszerrel te is kivághatod! ;]

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#20) Psychopeti válasza ViiiiktorOC (#19) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Én inkább nem nyúlok hozzá még a végén rossz helyen vágom bele :N
Kösz az infót :R

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#21) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Elnéztem eddig: [link]

(#22) ViiiiktorOC válasza Kolondrum (#21) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

4000? :F

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#23) Ati1979


Ati1979
veterán

Köszi a cikket! :R

Már régóta gondolkodom egy ilyen telefon beszerzésén. Csak még megvárom előtte mit alkot a Nokia wp8-as kameramobil fronton.:)

(#24) ESP


ESP
senior tag

360x640

Kár ezért a felbontásért, meg a Symbian-ért.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#25) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kérnék egy ilyet szögletesben, fémből, Windows-zal ^^

(#26) Def26


Def26
félisten

*androiddal. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) noisia válasza Def26 (#26) üzenetére


noisia
aktív tag

Az android már nem karcol ... :) :D

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#28) rmmm


rmmm
tag

video közben tud olyan digitalis zoomot, ami nem interpolacios, hanem a nagyfelbontasu sensornak mindig annyad reszet veszi, amennyire zoomol? hiszen a fullhd 2Mp, igy elmeletileg megoldhato lenne vesztesegmentes zoom

(#29) Kolondrum válasza rmmm (#28) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezért várd meg a cikkemet.

(#30) noisia válasza Kolondrum (#29) üzenetére


noisia
aktív tag

Na miújság a cikkel? Készül? Én már olvasnám :)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#31) Kolondrum válasza noisia (#30) üzenetére


Kolondrum
félisten

készül + mire megjelenhet, max 3hét.

(#32) Kolondrum válasza noisia (#30) üzenetére


Kolondrum
félisten

Van egyáltalán rá igény? Mert itt azt látom sokakat nem érdekel. Mindenki kapaszkodik a Nokia által megszabott módszerekbe, azzal meg nem sokra mennek.

(#33) bruti01 válasza Kolondrum (#32) üzenetére


bruti01
őstag

én kiváncsi vagyok rá!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#34) andris1602 válasza Kolondrum (#32) üzenetére


andris1602
aktív tag

engem is érdekel :)

(#35) djgeg


djgeg
őstag

Ez most kamerás mobil, vagy mobilos kamera?:D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#36) bruti01 válasza djgeg (#35) üzenetére


bruti01
őstag

mobilos kamerának mondanám :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.