Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerilee


gerilee
aktív tag

Igazából majd a következő negyedévre vagyok kíváncsi. Megejelent az N8, jön a karácsony... Ha ebben az időszakban sem tud igazán jó eredményt produkálni a Nokia... :U

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#2) Xaels válasza gerilee (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Megjelent az N8 amit alig lehet kapni és már itt kopogtat az ajtón a WP7. Nem hiszem, hogy a kamerán kívül labdába tudna rúgni bármivel is... Se Nokia se WP7 párti nem vagyok, de ha az ünnepi szezonban telefont kapnék tuti a WP7-nek jobban örülnék vagy szívesebben adnám azt ajándékba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A Samsung negyedéves jelentése lesz nagyon érdekes. Az előző negyedévben is csökkent mindkét cég részesedése az azt megelőző negyedévhez viszonyítva (a Samsung 0,2 nagyobbat csökkent), ezek alapján jobban látható lesz, hogy viszonnyul egymáshoz a két gyártó eladásai (persze azt is jó lenne látni, hogy mi a pontos különbség az eladott készülékek száma között).

(#4) tjb007 válasza Xaels (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nekem ennyi éppen elég, hogy (jelenleg) ne akarjak WP7 -es telefont:
* No system-wide file manager
* No Bluetooth file transfers
* No USB mass storage mode
* Limited third-party apps availability
* No Flash or Silverlight support in the browser
* Too dependent on Zune software for file management and syncing
* No video calls
* New ringtones available only through the Marketplace
* Music player lacks equalizer presets
* No multitasking
* No copy/paste
* No DivX/XviD video support (automatic transcoding provided by Zune software)
* No sign of free Bing maps Navigation so far
* No internet tethering support

(#5) Xaels válasza tjb007 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Igen ezeket én is olvastam, de nem feltétlenül ilyen egyszerű ez mint egy felsorolás. A fórumában is sokra választ lehet kapni illetve nem éppen korrekt a lista. Amúgy az ünnepi időszakról volt szó és addigra bizonyára lesz 1-2frissítés ami jótékony hatással lesz ezekre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) nord_ válasza tjb007 (#4) üzenetére


nord_
veterán

A no multitasking ebben a formában nem igaz.

(#7) tjb007 válasza Xaels (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legnagyobb baj az, hogy csak egy félkész valamit kapsz és pont a legalapabb dolgok hiányoznak belőle.Ha nincsenek legalább 98% -osan kész vele akkor meg ne adják ki. Az ács sem úgy dolgozik, hogy a tető egyik részét megcsinálja a másik felét meg majd azután, miután már beköltöztek a házba.

(#6) nord_

-1, maradt 13.

[ Szerkesztve ]

(#8) Xaels válasza tjb007 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Az N8 sem éppen egy kész valami akkor már :U

A listáról:
Videótelefonálás - hát nem sok embert ismerek aki ezt életében valaha is kipróbálta. Konkrétan egyet sem. Nekem is volt 6680-am a kezdetek kezdetén, de egyszer nem próbáltuk ki.
3rd party apps - Most indul útjára egy teljesen új rendszer, ne várjuk már el hogy 2nap alatt milliós lélekszámú legyenek a rá írt programok.
No Flash in the browser - Hát nekem nagyon nem hiányozna mivel a mobilnetem elég véges forgalom tekintetében. Ha erre szükségem van csak wifi vagy desktop.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) tjb007 válasza Xaels (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól még, hogy te valamit nem használsz (ki) nem jelenti azt, hogy más sem.

(#10) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Ez a hír nem arról szól,hogy "megtaláltuk a win7 legnagyobb hibáit,lehet flémelni",szóval szorítkozzatok a témára.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Tegyük hozzá az idei ütősebb Nokia újdonságok (Nokia N8, C7, C6-01, E7, C3-01, X3-02, C5-03) egytől egyig az utolsó negyedévben jönnek, míg a konkurencia már ellőtte a puskapor minimum felét... :))

[ Szerkesztve ]

(#12) Gabor113 válasza =Mentor= (#11) üzenetére


Gabor113
tag

Igen én is pont erre gondoltam. Az idei évben eddig nem is tudnék érdemi újdonságot említeni (vagy legalábbis nekem nem maradt meg semmi). Ezek viszont igen szépen hasíthatnak majd.

Más:

Milyen érdekes: Minden Nokiával kapcsolatos hírben 5-10 hsz után vagy az Apple vagy a WP7 vagy az Android lesz a középpontban. :D:D Engem ugyan nem zavar de azért furcsa egy kicsit. :) Ez is jól mutatja egyébként az ütős készülék hiányát, a Nokiáról sok mindent idén nem lehetett mondani, eddig. Én az E7-re vagyok még nagyon nagyon kíváncsi. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#13) kbencee


kbencee
aktív tag

A Nokiától igazából csak egyvalami érdekel: adják ki végre az E52 utódját :DD

(#14) Falconmaster válasza kbencee (#13) üzenetére


Falconmaster
tag

A Nokiától igazából csak egyvalami érdekel: adják ki végre az E52 utódját :DD

- úgyszint, csak cseréljük 7-re az 5-öst :K :U

[ Szerkesztve ]

by Flaki™

(#15) Peterson_ válasza Falconmaster (#14) üzenetére


Peterson_
addikt

és mekkorát mondtál :DDD az egyik legszebb nokia :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Először is várjuk meg az utolsó negyedév adatait is.
Másodszor hogy jön ide a WP7? (Számomra az egyelőre egy félbutafon rendszer (már elnézést a hívőktől), tele hiányosságokkal mint az alma 1-2)

valami

(#17) joey04 válasza Quasi_modo (#16) üzenetére


joey04
titán

számodra

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Quasi_modo válasza joey04 (#17) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Számomra. Is.

valami

(#19) joey04 válasza Quasi_modo (#18) üzenetére


joey04
titán

nem vagy egyedül
de sokan se vagytok. szerencsére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) cskamacska válasza joey04 (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Sokan vagyunk, de nem elegen. ;]

Akkor érezném elérkezettnek egy WP7 vételét, ha egy normál okostelefon árának pont akkora részét kellene kifizetni érte, mint amekkora fícsörkészlettel rendelkezik /pillanat eme remek rencer az átlag okostelefonokhoz képest. :D
Már nem azért, de megéltük azt a napot, hogy egy WinMobile(utód) rendszer annyit sem tud, mint az épp aktuális Almafon.. :Y :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#21) joey04 válasza cskamacska (#20) üzenetére


joey04
titán

Olyan világot élünk, ahol az a fontos, hogy hogyan tudja az a készülék amit tud, nem szimplán az, hogy tudja-e. és ennek örülök. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Quasi_modo válasza joey04 (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tehán visszafejlődünk és butafonokat kell vásárolnunk.
Nekem ez a megoldás nem tetszik. Én olyan gépeket szeretnék látni, amik sokat tudnak, még akkor is ha némely funkciót csak kéthavonta veszek elő.
És lehetőleg ne legyen megkötve a kezem.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.