Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nagyon szép. De én is bizom egy E jövetelében.

I humbly and respectfully decline™

(#2) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Ezek után az N96 valószínűleg nyugodtan kihagyható. Már csak arra lenék kíváncsi - nem kockasággal és áhítattal -, hogy ennek a 3D-s játék teljesítménye ugyanolyan lesz-e, mint az N95 8GB-é. Mert így akkor inkább ez nevezhető annak utódjának, az N96 meg valami átmeneti, foltozgatott (?) készülék. Szerintem. Köszi a hírt! Tetszik ez az N97! :R

Van itt egy ilyen a cikkből: " [...] de az N-Gage játékok számára még így is minden bizonnyal így is eléggé megterhelő lesz a korábban használt QVGA kijelzőknél háromszor nagyobb képpontszám."

(#3) Harlek


Harlek
tag

Nagyon kellemesnek tűnik a készülék, kíváncsi vagyok milyen díjcsomagokbon lesz majd elérhető a szolgáltatóknál. Egyébként a felső videón sokkal zökkenőmentesebb volt a függőleges-vízszintes váltásnál az átmenet a képernyőn (dinamikusan átrendeződtek az ikonok), miközben az alsó videón egy fél pillanatra kikapcsolt a kijelző, hogy a váltás megtörténjen.

(#4) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon finom, csak tényleg bírja a GUI ezt a sebességet és ne legyenek gondok mint az Experia-nál. Multitouch funkciót nem nagyon mutatott a videó, remélem azért lesz benne.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5) Zin


Zin
senior tag

netezesre sztem szamitogep valo.150-ért meg mar eleg jo konfigot lehet ossze dobni

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#6) macikos válasza Harlek (#3) üzenetére


macikos
addikt

"Egyébként a felső videón sokkal zökkenőmentesebb volt a függőleges-vízszintes váltásnál az átmenet a képernyőn (dinamikusan átrendeződtek az ikonok), miközben az alsó videón egy fél pillanatra kikapcsolt a kijelző, hogy a váltás megtörténjen."

Ne zavarjon, hogy a felső videó nem valós, hanem egy számítógépen készített reklámfilm...

(#7) Magnum_ válasza Zin (#5) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hat akkor tedd zsebre a pc-t... Jelenleg most is a mobilomrol irok. Vannak helyzetek, amikor eleg a mobil a zsebben, es nincs szukseg notira. Te esetedben pc-re.

I humbly and respectfully decline™

(#8) macikos válasza Zin (#5) üzenetére


macikos
addikt

Na ez a kedvencem. Akkor tegyél a zsebedbe egy laptopot és hurcold magaddal minden nap, napi 8 órában... :W

Jah, te meg azt mondod, hogy konfigot összerakni? Még jobb... :W

Szerk:

Saint, Pompi: Akkor ezt megbeszéltük :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Pompi válasza Zin (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak a zsebedbe elég érdekesen tudod majd belegyömöszölni. Vannak értelmesebb érvek is az ilyen kütyük és kezdőáruk ellen. Ez szvsz nem az volt... :U

Feel Good Inc.

(#10) Ankhiszesz válasza Pompi (#9) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Az elég jó érv, hogy én kibírom azt a "hosszú" kemény 20 percet net nélkül amíg otthonról beérek a munkahelyemre, na meg vissza? A napi kemény 40 perc amit számítogép nélkül töltök el, különben is azt mondják, hogy vezetés közben ne telefonáljunk (Ne írjunk esemest hiába csábít minket a kverti billentyűzet és lehetőleg a csak hedszettel kommunikáljunk)
Amúgy nagyon tetszik tudása rendben van, csak nekem fölösleges ennyi minden egy telefonba, éppen ezért 170K-t ÉN nem adok ki érte.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#11) Pompi válasza Ankhiszesz (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez elég jó érv. Neked. Mert ezek szerint Neked nincs szükséged ilyen eszközre. Ennyi erővel az összes okostelefon, notebook és egyéb mobil eszköz topikjába is beírhatnád, hogy ez felesleges.

Feel Good Inc.

(#12) rOwLeY válasza macikos (#6) üzenetére


rOwLeY
őstag

Jó, de akkor meg parasztvakítás, mert a promo videón sokkal interaktívabb a menü mozgása, mint valójában...

(#13) Ankhiszesz válasza Pompi (#11) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Nem mondtam, hogy felesleges, csak NEKEM az. Egyébként nekem is okosteló lesz a következő áldozatom, csak kb. 100K alatt igyekszem kihozni ;]
Egyébként nem írom be az összes topikba, csak itt feldobta valaki a témát (azthiszem az 5öske, de ha tévedek akkor kövezzetek) és én válaszoltam.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#14) asadasad22 válasza Ankhiszesz (#13) üzenetére


asadasad22
őstag

ok, neked felesleges. vezetés közben valószínűleg más sem fog rajta netezni. millió más helyzetben viszont fog.

(#15) Ankhiszesz válasza asadasad22 (#14) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Csak nekem nincs millió más alkalmam netezni, ugyanis vagy otthon netezek gépről, vagy vezetek, vagy munkahelyről netezek gépről a többi időben pedig alszom :D Ezenkívül természetesen elismerem, hogy másoknak nagyon jó hogy nem kell notit (van)hurcolni mindenhová sőt a telefon is nagyon tetszik nekem de feljebb ezt már írtam.
Innentől sz.tem túl van tárgyalva, de ha gondoljátok még körül rághatjuk a témát párszor, hogy Ankhiszesz szerint felesleges vagy nem felesleges.
A LÉNYEG:ez a telefon sokak számára nem felesleges (grt: Nokia), de vannak emberek akiknek viszont igen, mivel nem használják ki.(ide tartozok én)
u.i.: nem a PC-kel kéne összehasonlítani drága 5öske :U

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#16) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Mindenki másképp éli a napjait és éppen ezért jó az ekkora választék.
Én például naponta körülbelül 2 órát utazom és elég gyakran vagyok távol a géptől. Azt viszont szeretem hogy gyakorlatilag mindenhol hozzáférek a levelekhez és az internethez általában. Személyes "adottság" a kiválló eltévedési képesség így csak üdvözölni tudom a sokak számára felesleges gyalogos navigáció vagy legalább térképek meglétét.
Nyilván ez a 170k kezdőár sokak gyomrát megfekszi, de én már sok kellemetlen tapasztalatból is tudom, hogy a hagyományos Nokia mobilokhoz gyakorlatilag nincs terméktámogatás. A 6290-em elég ócska szoftverét egyszer sem javította a Nokia, míg a szintén S60 3.2 alapú, közel egyszerre kiadott N95 tucatnyi javítást kapott. Ezt is meg kell fizetni.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#17) (An)Dante válasza Ankhiszesz (#15) üzenetére


(An)Dante
őstag

A munkahelyi internethasználat nem feltétlenül legális, és nem is mindenkinek adott. Ilyenkor bizony jól jöhet a szünetekben egy kis böngészés, levelezés. ;-)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#18) AS


AS
félisten

Ha euró nyári árfolyam szerint lenne akkor 140 ezer sem lenne a készülék,.. de hát ez van..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez az első Nokia termék az életemben amit megvennék! Az én SE mániámmal ez nagy szó :)
Bár mondjuk megvárnám amíg leesik az ára, úgyis csak kb az első 5 vásárló fog érte ennyit fizetni ;]
Amúgy nem fogom megvenni, sztem az érintős Nokiának még ki kellene forrnia, ki tudja milyen bugok várnak az első felhasználókra...

Mindezt félretéve és úgy megsaccolva, sztem simán elmondhatjuk hogy ez az eddigi legjobb mobiltelefon!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) Lirion válasza Apollyon (#19) üzenetére


Lirion
addikt

Ez a telefon még nem a legjobb, mert nem jelent meg, csak a jelenleg ismert és tervben lévő telefonok közül a legjobb. Viszont szerintem itt is béna, hogy két ujjnyi nagy hely van a kijelző alatt és felett is, mint az 5800-nál és még vastag is. Szerintem ez a féltégla méret a finneknél már védjeggyé vált, legalábbis az N szériába, mert nem képesek egy szép, vékony külsőbe rakni a tudást.. Ennek ellenére ez az n97 és az 5800 is tetszik, de azért vannak hibáik külső és belső téren is. :)

(#21) joey04 válasza Lirion (#20) üzenetére


joey04
titán

vastag is. Szerintem ez a féltégla méret a finneknél már védjeggyé vált
végre vége a moto-samsung féle penge mániának, én nagyon örülök hogy testesebb telók is jönnek.
a minőségen javíthatnának, az nagyon gagyi.

És valaki nem tudja, van benne görgetőrutin??

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Magnum_ válasza joey04 (#21) üzenetére


Magnum_
nagyúr

van benne görgetőrutin

csak van..

I humbly and respectfully decline™

(#23) #16820480 válasza joey04 (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért van egy kellemes vastagság tartomány, amibe nem árt, ha belefér a telefon. mondjuk ez pont benne van szerintem, de nem minden ilyen. az 5800 is kifejezetten vaskos, egy M8-hoz vagy szifonhoz képest.

görgetőrutin nem valószínű, hogy lenne, az S60 touch más felépítést kapott.

(#24) joey04 válasza Magnum_ (#22) üzenetére


joey04
titán

ittnem úgy néz ki(5800), erről beszéltünk is ott ha tovább olvasol, pedig ha lenne benne, akkor nagyon nagy esélye lenne nálam...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Magnum_ válasza joey04 (#24) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jah, olvastam is, mostmár emlékszem

I humbly and respectfully decline™

(#26) Lirion válasza joey04 (#24) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem ugyanúgy lesz a görgetés benne, mint a tube-ban, de egyébként ott sem kell e kis sávot eltalálni, ha fel-le húzogatod az ujjad és fent/lent tartod, akkor arra mozognak a menüpontok, fájlok, akármik, mintha a navigombbal nyomnád a lefelét vagy felfelét. Persze ez messze van a görgetőrutintól, de jobb, mintha az oldalsó kis vackot kéne mindig eltalálni. :)

(#27) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Gyakorlatilag tökéletes lenne számomra, erre szívesebben cserélném le az N95 8GB-ot, mint az N96-ra :U Mondjuk Touch HD is befigyel, de qwertyt nem pótolhatja semmi.

(#28) joey04 válasza Lirion (#26) üzenetére


joey04
titán

Persze ez messze van a görgetőrutintól
ennyi. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) AMD Power


AMD Power
titán

Ezeken a képeken tényleg nem rossz. De sajnos sok ilyen N-s Nokiát láttam már ami képen ígéretes volt.

(#30) Ricardo


Ricardo
félisten

Én még míndíg az E szériás Touch- ra vagyok kíváncsi :U

(#31) Magnum_ válasza Ricardo (#30) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is több okból: kedvezőbb ár-legfontosabb, jobb anyaghasználat, vékonyabb kialakitás. engem nem zavarna egy gyengébb kamera, söt.

I humbly and respectfully decline™

(#32) <NewL> válasza Ricardo (#30) üzenetére


<NewL>
addikt

Nemhiszem ,hogy egyhamar lesz az E szériában touch.

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.