Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) No-kia


No-kia
őstag

jó teló de inkább az e-szériában tudom elképzelni, csak nekem nem jön be az elforgatott kijelző jobb oldalán elhelyezkedő "gombok" kinézete? nekem olyan olcsó hatást keltenek ezek a bumfordi izék

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2) Lirion


Lirion
addikt

Az a baj ezzel a telefonnal, hogy se specifikációit tekintve, sem pedig kezelőfelületet tekintve nem emelkedik ki már most se a csúcs telefonok közül, arra pedig külön kiváncsi vagyok, hogy vajon ki fogja először szidni a widget alapú kezelőfelület koppintását (ahogy sokan tették ezt az LG telefonokál).

(#3) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

El nem bírom képzelni, hogy minek 32Giga tárhely egy telefonba (telefon!ban)
A rendszerpartícióm nincs akkora...

(#4) #16820480 válasza _Orbi_ (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem is a rendszernek kell annyi hely :D amúgy az enéym sincs akkora, csak 10 gigás. de ettől még csak zenéből van közel 120 gigám, hogy más dolgokról ne is beszéljünk...

(#5) bacsy válasza #16820480 (#4) üzenetére


bacsy
csendes tag

És azt mennyi idő alatt hallgatnád végig? 1 hónap? 2? :D annyi idő alatt igazán 1-2x lehet frissíteni a zenetárat a mobilon, főleg ha az ember úgyis folyamatosan tölt le zenéket mixeket.Esetleg filmekhez jól jöhet nagy tárhely, de sztem is elég 16GB. De inkább legyen több, mint kevesebb ;) Ez biztosan nem róható fel hibának.

(#6) _Orbi_ válasza #16820480 (#4) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

és 10 giga zene minek is egy telefonra? :)
2 hónap alatt nem hallgatod végig :N

(#7) No-kia válasza bacsy (#5) üzenetére


No-kia
őstag

pl az n73-al már én is olyan 10GB-nyi videót meg képet csináltam és akk legalább minden egyszerre rajta van a telón, és ahogy mondod inkább legyen több mint kevesebb

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) #16820480


#16820480
törölt tag

na, pontosan erre gondolok, ez kivételesen tényleg nem hiba, hanem feature :)
nekem is elég a 8 gigás lejátszóm is bőven zenére. de ha kétszer ekkora lenne, akkor azt is simán meg tudnám tölteni. áltlaában van egy pár olyan dolog, amit állandóan rajta hordok, nem mindent cserélgetek. plusz ha zene mellett van néhány film is, stb. akkor már nem olyan sok az a hely. elfér rajta pár film, meg egy rakás zene, azért az nem rossz.
mondjuk ha elképzeled, hogy elmegy az ember nyaralni/utazni, és nem visz laptopot, akkor ezen is már elég sok dolog elfér. ha lenne mondjuk hozzá usb host adapter, akkor lehetne fényképeket is rámenteni, stb.

(#9) joey04


joey04
titán

32 giga? telefonnal készített fotók videók, aztán a térképek, csomó dokumentum, zene, meg jópár film.hopp már kevés is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) sanzi89


sanzi89
addikt

Végre egy olyan Nokia okostelefon, amire azt mondom, hogy "Húúhaaaa!"

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Kell egy ilyen.....
Most ! :K

(#12) sekli


sekli
addikt

jó lehet úgy widgetet fejleszteni, hogy még nem is látott az ember ilyen készüléket... :)

(#14) Dare2Live válasza Zwiebel (#13) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

írj egy privit Karma nevü forumtársunknak

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) sekli válasza Zwiebel (#13) üzenetére


sekli
addikt

most, hogy elolvastam a Nokia oldalán is a tudnivalókat, rájöttem, hogy itt nem arról van szó, hogy "a némi programozói képességgel megáldott potenciális vevők számára egy widget fejlesztői versenyt hirdetett" a Nokia, csupán arról, hogy egy 640x60px-es jpeg képet kell photoshoppolni az elképzelésedről, hogy mit tudna a widgeted, ha tudnál programozni... :) itt csak ötleteket gyűjtenek... itt vannak a példák is:

ezek alapján vagy én tévedek, amit nem hiszek, vagy a cikkíró értette félre a dolgot... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.