Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hzcs


hzcs
senior tag

azért szakavatott szemeknek észre kell vennie, jópár eltérés van a 2 teló között, pl: bal felső sarkon a felirat hiánya, előlapon a gombok nem teljesen ugyanúgy vannak, de tény, hogy a legnagyobb eltérés a hátlap. Ki gyártja ezeket a készülékeket?

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ez a hír mintha vótmá, vagy nem? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Viktor0610 válasza bolondember (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kereső szerint nem volt még -[link]. ;)

Samsung Galaxy A54

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Na ez azért már nem tetszik. Ok addig vicces a dolog amíg hasonlót gyártanak, nade majdnem ugyanolyat? Eddig szimpik voltak ezek a kinai vackok jót mosolyogtam, de most kezd a dolog kicsit komolyabbra fordulni. :((

(#5) bolondember válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

TE hogyan kerestél, bármit próbálok keresni, kapom az üzenetet, h a részzletes kereső még nincs kész - cicifix, h valami ilyen (vagyis N95 klónjellegű cucc) volt már...
talán az volt az Nokla? valamikor abban az időszakban volt... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Aki ilyen telefont vesz azért nézze már meg jobban. Ha nagyon megtévesztő is, azért egyértelmű a különbség. Előlapon a gombok, oldalt és alul a csatlakozók és a hátlapról meg ne is beszéljünk.

Akit ezzel átvertek kb meg is érdemli ha csak az előlap alapján vesz telefont.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) NagyMesterB


NagyMesterB
tag

szegény kamerát vki megvakítatta :O ki lett öntve forro olommal a szeme

komolyra fordítva, k***a ronda lett igy az az álkamera rész

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

(#8) Viktor0610 válasza bolondember (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A keresőt a hírek között használtam az N95 és Kína szavakkal. ;)

Samsung Galaxy A54

(#9) bolondember válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen, én is azt tettem, de bármit is írtam be, azt mondja: "a részletes kereső még nincs kész "

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) FPéter válasza bolondember (#9) üzenetére


FPéter
aktív tag

A bal felső sarokban lévő keresődoboz csak ott keres, ahol éppen állsz. Pl. ha híreknél vagy akkor a hírek között igen, de a fórumban és máshol nem. Így lehet használni "részletes" keresőként.

[ Szerkesztve ]

(#11) bolondember válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, erre gondolhattam valszeg...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) Viktor0610 válasza bolondember (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ez más. :)
Akkor elmondhatjuk, h. nagyon inspirálólag hatott a kínai klóniparra az N95. :D

Samsung Galaxy A54

(#13) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem értem, hogy hogyan lehet a két telefont összetéveszteni, meg milyen szakavatott ember az akinek sikerül.Hiszen ordít rajta , hogy ez csak egy olcsó kínai bóvli

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) bolondember válasza Jégkokó (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Szakavatott ember?

hmm... Az emberek nagy százaléka nem úgy vesz telefont, h mindent kiderít róla... Látod, szakértők is össze-összetévesztenek egy telefonházat egy telefonnal...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Coyote2000 válasza bolondember (#14) üzenetére


Coyote2000
őstag

jó de ez azért tényleg durva különbség.

Aki ismeri a telcsiket és körültekintően vásárol, annak megakadhat a szeme rajta, de elsőre levágja hogy ez nem N95.

Aki nem ismeri a telcsiket, az meg először is a NOKIA feliratot fogja keresni... rögtön le is buktatva ezzel a lelkes kínai versenyzőt :DDD

Aki meg tényleg full sötét a telcsikhez, az meg úgysem fog okostelefonra vadászni. Józsefvárosban mondjuk simán felbukkanhat valaki kezében :DDD

Tényleg, a piacon nem lehet ilyen tüneményeket venni? Mert ha lehet, akkor elkezdek piacra járni, már csak a móka kedvéért is :D

[ Szerkesztve ]

(#16) bolondember válasza Coyote2000 (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na jó, de akinek nem volt még N95 a kezében (gondolom a fórumozók 70%-a), az nem fogja elsőre levágni...
de szvsz itthon elég ritka lehet ez a cucc... Bár én ilyet láttam a kedvenc kínai éttermem tulajánál...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) fecsö76


fecsö76
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy N95 klonom van. MT6227-re hallgat. Lebutitott menü,3MP, Semmi saját memo..............
Nagyon Szép,de buta,mint az állat!
Kéne segitség! Sem java,sem sys nem megy fel rá!

Seed Szerver bérbeadás, arányjavitás

(#19) Karma válasza fecsö76 (#18) üzenetére


Karma
félisten

Dobd ki a kukába és vegyél valódi N95-öt. Ne csodálkozz, ha nem mennek rajta a Java ME/Symbian programok, mert hírből se kompatibilis ilyesmivel, belső memória nélkül amúgy is, hova raknád?

“All nothings are not equal.”

(#20) marcell1993


marcell1993
tag

ezeknek a clone telóknak semmi érteleme! Szar az összes!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#21) zsoltika78


zsoltika78
csendes tag

Pedig 1-2 ilyen kínai izé még jól is néz ki!

(#22) Denes550


Denes550
csendes tag

A határoknál lévő benzinkutaknál, pihenőknél vigyázzatok ezekkel főként! Hozzám már többször oda jött egy faszi ilyen kamus telefonokkal hogy nagyon szuper meg minden, az N95-öt odaadja 300eu-ért, aztán legyen csak 200.. majd már 150ért akarta tutmálni a hót klónos verziót.. Szerencsétlen magyarokat ahol tudják megpróbálják átverni ezek a szemét menekültek is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.