Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Szomszédomnak volt ilyenje.
Ő utálta a folyamatos fagyások miatt, de azért keményen odatesz a mikrodrive. Talán még egy Samsungban van mikrodrive (i300)
A bemutató nagyon jó lett főleg hogy egy iylen elfeledett készüléket vettél elő.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Talán az egyetlen telefonom amit sajnáltam amikor eladtam...
Nagyon szerettem ezt a zene szörnyeteget.

(#3) olbaidhun válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

Korrekt cikk, brutális készülék..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Azért nemsemmi, hogy mikori teló, és ebben már volt merevlemez, közben máig nem sok teló van már, amiben van.. Bár ugye a flash elterjedtebb sokkal. (meg ugye biztonságosabb? mer abban nincs mozgó alkatrész, na meg a többi.)

Véleményem szubjektív...

(#5) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez az a telefon amit akár ma is megvennék, mintsem egy "walkman" telefont. Nagyon jó kis telefon volt a maga idejébe és még most is megállja a helyét(zene téren) jó pár zenetelefon mellett.
Köszönöm a cikket, jó volt újra olvasni róla. :K :R

(#6) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a bemutato. Erdekes keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#7) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszönöm a pozitív szavakat mindenkinek^^

(#1) FRENK1988: Nálam szerencsére elég ritkán fagy (havonta 1-2 fagyás max), és azt is szerintem külső progi okozza.

(#4) hackeeeee: Na igen. Persze a flash olcsóbb és jobb is, de valahogy olyan snassz.

[ Szerkesztve ]

(#8) citkar


citkar
addikt

tényleg jó kis telefon ez
én bő két éve kifejezetten zenetelefont akartam venni és akkor találtam a samsung f210-t, ami más kategória, de zenetelefonnak, praktikussági okból azóta se találtam számomra szimpatikusabbat
dizájnos, kicsi, tényleg kis helyen elfér, praktikus nyakba akasztó, ami egyben füles is, aksija is bírja elegendő ideig és párszor leejtettem de még mindig jól bírja :)

(#9) FoxiestFox válasza citkar (#8) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ismerem azt a készüléket, érdekes és egyedi darab az is, az biztos.
Már csak a mérete miatt is.
Olyan, mintha egy mezei zenelejátszóba tettek volna egy GSM egységet, picit formálgatták volna, és kész.
A hangját sosem hallottam, de biztos szépen szól. :)

(#10) gantum


gantum
aktív tag

sosem tetszett ez a telefon, kifejezetten csúnyának találtam. viszont arról eddig nem tudtam, hogy minihdd van benne. ez mekkora fail ötlet már? :D érdekes, sőt, de elég hülye ötlet.

(#11) FoxiestFox válasza gantum (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azért van még pár merevlemezes lejátszó.
Asszem vinyós iPodok is vannak, habár azokban jóval nagyobb a drive is.

(#12) madstunt


madstunt
addikt

N91. számomra és sok más embernek is még mindig ez áll a lexikonban az igazi zenetelefon bejegyzés mellett :) máig überelhetetlen a hangja szifonok meg wókmenek ide vagy oda :)) gsmarenan volt is egy panaszkodó blogbejegyzés hogy miért nem képesek mégegy ilyen hangú telót csinálni a gyártók :)
megfogadtam ha lesz elég pénzem, levadászok egyet magamnak mert a maga módján még szép is :)

[ Szerkesztve ]

(#13) FoxiestFox válasza madstunt (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja.. Valahogy mostanában a hang nem igazán számít még a zenés cuccok körében sem. :U

(#14) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

jó kis cikk lett,grat hozzá

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#15) madstunt válasza FoxiestFox (#13) üzenetére


madstunt
addikt

amúgy az a vicc hogy pont azok szólnak mostanság nagyon jól amiről nem is gondolná az ember.
van itt tesztekben csúnyán lehúzott okostelefon(SE X1) vagy például alsókategóriás nokia (5130)
de nagyon sok ellenpélda van persze mit várjunk akkor ha sokaknak a jó hangzást a mega bass jelenti még a tesztekben is :U (tapasztalatból tudom hogy hangzásrontó hangzásjavító funkció helyett, hisz már legalább másfél éve SE-t nyúzok...)

(#16) FoxiestFox válasza madstunt (#15) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A külön mélykiemelésnek amúgy sem sok értelmét látom pl. agybadugós fülesnél, mert ott már alapból igen erősek a mélyek.
Itt van még a "széles sztereó" lehetőség, attól is lehidaltam, mennyire elcseszi a zenét.

(#17) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Ez pont úgy néz ki, mint egy vastag 6300.

Xperia mini pro 4.0.4

(#18) tanzen válasza hackeeeee (#4) üzenetére


tanzen
csendes tag

Rögtön meg is válaszoltad a saját felvetésedet.Tényleg egy igazi kuriózum volt ez a mobil de egy merevlemezt rakni egy telefonba?Nem kell meglepődni ha senki nem követte ezt a példát.

(#19) FoxiestFox válasza tanzen (#18) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Növeli a geek-faktort. :D

(#20) madstunt válasza FoxiestFox (#16) üzenetére


madstunt
addikt

hát van mikor sajnos kell a mélykiemelés, amikor az alap frekiátvítel hulladék alsó szegmensben de akkor se úgy kell mint a mega bass mert az amellett hogy ad az alsóbb régiókra +6dB-t még pluszba a magasakat meg minuszolja. nem győzi az ember feldobni a 3rd party acoustic drivereket amik javítanak rajta.
Az X10nek meg például az OmniaPronak például eléggé aggályos a FR görbéje, ajánlom meglesni a gsmarena tesztjeit. ott FR-t is tesztelnek és hasonlókat is(sztereó áthallás stb...)

Azok amúgy akik ezt a merevlemezes ötletet hülyeségnek tartják az utóbbi cirka 10 évben gyártott iPOD classicoknál meg nyilván nem problémáznak miatta. ki érti ezt

(#21) FoxiestFox válasza madstunt (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Néha valóban kell, habár én a mélykiemelést ezen még sosem használtam, csak próba-szinten. Equalizerrel bőven el tudom találni hogy is a jó.
(Egyébként ebben még fiziológiai hangerőszabályzás a neve a mélykiemelésnek.. úgy emlékszem, a 8 gigásban már nem.)

(#22) Next Win ®


Next Win ®
tag

Nekem is volt ilyen csodatelefonom. :) Szerettem, csak picit súlyos volt nekem.
Nem spóroltak ki semmit belőle egy vakun kívűl. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#23) ufospisti


ufospisti
csendes tag

hali ! van 1 n91-em, és a kijelző, elkezdett villogni( blinking) .minden megy, de a tft bekapcsol/kikapcsol :W
mi a bánat lehet vele?

köszi: ufospisti

(#24) FoxiestFox válasza ufospisti (#23) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Talán kilazult a kábel, amivel a kijelző az alaplapra csatlakozik.
Nézesd meg egy gsm boltban. :)

(#25) lacci


lacci
tag

Én most is egy ilyet használok. Nagy sikerem van a "fiatalok" között.
Ebben még van "anyag"

------dum spiro spero------

(#26) FoxiestFox válasza lacci (#25) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az biztos. Csodálkozni szoktak, hogy mi ilyen kurva nehéz benne. :D

(#27) lacci válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


lacci
tag

Igen! Tiszta páncél. Eszméletlen jó hangja van pont ezért.
Üdv. ;)

------dum spiro spero------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.