Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

HDRes mahináció hatékonynak tűnik.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) FRENK1988 válasza DeltaPower (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Egyel több ok, hogy beújítsak egy N900-at :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) keIdor válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


keIdor
titán

Csak kár, hogy rezisztív... olcsóbban is kapok már kapacitív kijelzős telefont. A Maemo 5 meg lehet nem lesz hosszú életű.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Szebb nő nem votl a Nokiánál? :DDD
Amúgy jó kis alkalmazásoknak tűnnek. Már csak egy N900 kell..

Keldor papa: nem mindenki dob el elvből egy telefont mert rezisztív a kijelzője, attól hogy kapacitív kijelzős a telefon még nem lesz jó, nekem legalábbis abszolút nem hiányzik a kapacitív kijelző, haverom si csak szív vele.

[ Szerkesztve ]

(#5) gerilee válasza keIdor (#3) üzenetére


gerilee
aktív tag

Most komolyan, szerinted jobb pl. egy Corby, mert annak kapacitív a kijelzője? :U

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#6) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Ez mikori hír? Csak mert az Apple pont tegnap mutatta be pont ugyanezt a HDR fotózást.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#7) Straw válasza Stimpy001 (#6) üzenetére


Straw
senior tag

És?

42

(#8) dani54


dani54
tag

Én ezt most nem értem. A nokia akkor támogatja még az N900-at/Maemo-t, vagy nem? Szívesen újítanék egy N900-at, ha nem azok a hírek repkednének, hogy a Meego miatt nem fognak törődni az N900-zal. Valakinek ötlet?

A rezisztív/kapacitív képernyő vitára én is azt mondom, hogy nem lehet egyértelműen szavazni. Vannak különböző finomítások, lehet jobb egy rezisztív egy kapacitívnál, és fordítva is. És azért a tudás is számít, pl N900 vs. Corby... :DD Jó vicc :))

(#9) keIdor válasza gerilee (#5) üzenetére


keIdor
titán

Nem épp arra gondoltam... most ki ne találjátok, hogy itthon is 200$ a telefon ára, mert nem annyi. Az csak az USA-ra érvényes.
Rezisztív/Kapacitív meg ember függő. Nálam Előbbi kiesik.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) Stimpy001 válasza Straw (#7) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Kiskés! :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#11) FRENK1988 válasza keIdor (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nem kár az.
Látod, hogy seprik a raktárat mégis milyen alkalmazások jönnek rá

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Még mindig kitartok amellett, hogy ez a következő telefonom.
A Maemora is alapból sok okosság van (persze nem egy Android, vagy iOs, vagy Symbi, de azért van múltja a tableteken), és a Meego is gond nélkül megy..
Bőven elég lesz nekem még évekig, amit tud a cucc.

(#13) luw2win válasza dani54 (#8) üzenetére


luw2win
őstag

Igen ezt én sem értem, tengap még leselejtezik mert jön az n9, most meg fenn akarják tartani ilyen HDR cumóval akkor találják már el hogy mivan? :D

Keldor papa: Ismerősöm 3-4 napja vett egyet 140k-ért.
és még monták a mobil shopba is h az az egy volt már csak, mégpedig ez speedshop volt, szóval kevés van nagyon és az is drága.
Amerika nem itt van...

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) Karma válasza luw2win (#13) üzenetére


Karma
félisten

En udvozlom, hogy reagaltak az Apple tegnapi felszolalasara. Ha harom eve is ezt tettek volna a struccpolitika helyett, lehet sokkal elorebb tartanank. Persze ironikus, hogy egy halott platform halottgyermekevel peldaloznak, dehat ez van.

“All nothings are not equal.”

(#15) keIdor válasza FRENK1988 (#11) üzenetére


keIdor
titán

200$-ért én is vennék egyet a Galaxy mellé, kicsit ismerkedni a Maemo-val. A 100k árat sokallom érte azért.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) plus44 válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


plus44
veterán

Vagy ha jön N8-ra!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.