Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

mondjuk az akksi dolgot nem értem,miért kell garivesztéssel járnia, de az jó, hogy könnyű szétszedni.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) tjb007 válasza amanoba (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért mert szét kell szedned darabokra hozzá a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3) ClioRS válasza tjb007 (#2) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez így nem pontosan igaz, 1-1 csavart kell kicsavarozni mindkét oldalán, úgy lehet levenni az alját, majd szépen kicsúszik az akku. Pontos leírás: [link]

Egyébként nem tudom, hogy ha csonttá fagy a telefon, akkor mit lehet vele kezdeni? Ugye az akkut nem lehet kiszedni, ha meg semmire se reagál..... :U

(#4) Space marine


Space marine
aktív tag

Ez a kijelző dolog számomra pozitív. Véletlen törés esetén max az üveget cserélik. Már igazán tolhatnák a Telenornál! :)

(#5) luw2win válasza tjb007 (#2) üzenetére


luw2win
őstag

Azért ez kár... volt már telom ami lefagyott, és csak ugy lehetett ujraindítani tisztességesen hogy ha kivettem az aksit és vissza :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) Maxentius válasza ClioRS (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

8 mp-ig tartod lenyomva a bekapcsgombot, és három rezgés után kikapcsol.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) Zolesz007 válasza luw2win (#5) üzenetére


Zolesz007
őstag

Szerintem megoldottak a softreset lehetőségét (mint iPhone-on is) ami ugyanazt a hatást eredményezi. Hopp megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#8) ClioRS válasza Maxentius (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Igen, gondoltam, hogy lesz valami megoldás, köszönöm az infót :R

(#9) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Jónak tűnik, főleg az a fényképezőérzékelő méret, méretes darab(az átlaghoz képest).
Árára lennék már kíváncsi, na meg persze egy tesztre itt a MA-n! :K

(#10) 64b0r


64b0r
aktív tag

Kiváncsi vagyok hogy bírja egy ilyen kompakt, egy darabból álló telefon a leejtést...
Nekem idáig az a tapasztalatom, hogy a leejtéskor rengeteg energia elnyelődik azzal, hogy lerepül a hátlap és kiesik az akksi, így nem kell az ütközés teljes energiáját a burkolatnak elvezetnie. (Régi E50-esem jól vizsgázott ilyen szempontból, övtokból elővéve esett a betonra, csörömpölt és szétesett, viszont a sarkán lévő kis karcolódáson kívül nem esett baja. :K )
Nem lenne jó, ha egy véletlen leejtés tönkretenné a cuccot, bár a könnyű szerelhetőség ez esetben jó pont lenne... :U

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#11) Straw válasza Lotusomega (#9) üzenetére


Straw
senior tag

Szerintem a héten megjelenik a teszt, főleg ha azt nézem hogy múlt héten kapta meg a gsmline az N8 szállítmányt én már mára vártam volna a tesztet, de sebaj, türelmes vagyok :D

42

(#12) Karma válasza Straw (#11) üzenetére


Karma
félisten

Nem utolsó sorban Bog is írta, hogy ezen a héten lesz teszt.

“All nothings are not equal.”

(#13) Straw válasza Karma (#12) üzenetére


Straw
senior tag

Ezt nem tudtam, de így már legalább tuti hogy nem kell sokat várni :)

42

(#14) Lotusomega válasza Karma (#12) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na akkor ez örvendetes, várjuk :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Ricardo válasza Karma (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Még csak hétfő van. Ígérhetné pénteken is :D

(#16) Maxentius válasza ClioRS (#8) üzenetére


Maxentius
addikt

Benne van a user manual-ban... :D (de azért nincs mit ;) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#17) Misály válasza 64b0r (#10) üzenetére


Misály
addikt

Szerintem a telefon kinézete nem véletlen ilyen, nyilván figyelembe vették hogy leeshet. Oldalt íves az aluház ami merevséget biztosít, és a két műanyagvég se véletlen trapéz alakú. Gondolom azért se forrasztott hogy rázkódásnál ne engedjen el. Egy leejtésnél max kikapcsolhat ha túl lazák lennének az illesztések, de ezt nem tartom valószínűnek.

(#18) ClioRS válasza Maxentius (#16) üzenetére


ClioRS
őstag

Sose olvastam el egy telefonét se :DDD

(#19) talamasca


talamasca
senior tag

Nem cserélhető az akksi... :DD

“Black as midnight on a moonless night.”

(#20) divid4


divid4
csendes tag

Már máshol is kapható :)[link]

(#21) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jól szét lett kapva. :DDD

PS4

(#22) ClioRS válasza talamasca (#19) üzenetére


ClioRS
őstag

A tiédben se :P

(#23) talamasca válasza ClioRS (#22) üzenetére


talamasca
senior tag

Szerinted miért írtam?
Én még emlékszem a bigott Nokia fanokra, akik azzal (is) fikázták az iPhone-t, hogy nem lehet cserélni az akksiját házilag...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#24) Misály válasza talamasca (#23) üzenetére


Misály
addikt

Mert a bigott nokia fanok csak ugy tudtak elkepzelni a telefon resetet hogy kikapod az akksit ( es mai napig csak igy megy, ha befagy ), gondolom altalanositottak es nem tudtak elkepzelni hogy van olyan amit maskepp is lehet resetelni:D

(#25) Falconmaster válasza talamasca (#23) üzenetére


Falconmaster
tag

De az N8-nak lehet - csak nem szabad.. :P :D

by Flaki™

(#26) =Mentor= válasza Falconmaster (#25) üzenetére


=Mentor=
őstag

Na igen, nem mindegy :)

(#27) jacis válasza divid4 (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Kezd az ára egyre lentebb csúszni....
Nagyon helyes :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) guest666


guest666
aktív tag

akkor porosdik is a kijelző, viszont tisztítani is lehet (ha szétkapod)

(#29) Ricardo válasza Misály (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Van még egyéb hátránya is a fix akkunak. Márkától függetlenül, legyen az Iphone, x10 mini vagy N8. Ott van pl a vízbe esés. Ritka, sok telefon életében nem is jön elő, de ha egyszer bekövetkezik, a túlélést nagyban segíti, ha az ember le tudja kapni rögtön az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#30) Karma válasza divid4 (#20) üzenetére


Karma
félisten

Nem erkezett meg meg a nagykerekhez, bar tegnap meg kellett volna. Ugyhogy a kiiras ellenere meg nem kaphato, talan holnaptol.

“All nothings are not equal.”

(#31) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#29) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, ez is egy nagy hátrány, a másik meg az hogy nem lehet egy másik, előre feltöltött akut beletenni, ha váratlanul lemerülne és nincs idő a hálózati töltön hagyni, imobilissá tenni

Cseberből vederbe

(#32) Hobbbyt válasza LEFTHORSE1 (#31) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Vagy a másik lehetőség is kivan lőve miszerint... "Valaki tudna kölcsön adni egy Nokia aksit 1 hívásra?" Mondjuk már az utobbi időben se müködött ez a dolog. De amég N82-m volt nagyon sok emberrel voltam kompatibilis. Legfőképp haverom E51 -ével. :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.