Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elég hülyén néz ki ha be van téve a fülbe. :F

All→M8

(#2) Malachi válasza callmeakos (#1) üzenetére


Malachi
addikt

mint a headsetek nagy része.

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Ennek van valami gyakorlati haszna?

Bocsi közben átszerkesztettem a kommentet, mert félreértelmeztem a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#4) Malachi válasza HuMarc (#3) üzenetére


Malachi
addikt

parasztvakítás a fenét, nem kell szarozni a kábellel, egyszer rádugod a töltőt és attól kezdve el is felejtheted. és persze, hogy rá kell tenni a lapra. indukciós.

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

"Kavics szerű" - akkor Jabraék perelhetnek.

Egyéb iránt szimpi lenne a dolog (a körítés), de kizárt, hogy a fülemben maradjon (és ne fájjon) hosszú időn keresztül.

(#6) callmeakos válasza Malachi (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jogos. De ez valahogy hülyébben néz ki. :U

All→M8

(#7) vicze


vicze
félisten

Még mindig a töltés maga vezetékmentes és nem az a szerencsétlen töltő, pedig olyan szép ez a magyar nyelv...

(#8) Malachi válasza callmeakos (#6) üzenetére


Malachi
addikt

"modern" meg "fiatalos" :DDD

(#9) Dante32 válasza Malachi (#8) üzenetére


Dante32
tag

Az! Divatos bulibogyó :))
Több vele a macera,mint amennyi hasznot hoz.

[ Szerkesztve ]

(#10) aAron_ válasza callmeakos (#6) üzenetére


aAron_
őstag

+1

Egyébként maga a technológia nagyon tetszik, praktikus is. Ha hív valaki csak felkapod a telót, nem kell kábelekkel vacakolni.

What is your ikigai?

(#11) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

vmelyik megaklassz indiai blog szerint 2 hónap dokkolóstól a standby.. mostakkor? :DDD

cantante di sampietrini

(#12) Beri78


Beri78
őstag

terjedjen gyorsan :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) waverider


waverider
senior tag

az rendben van, hogy két mobilhoz is lehet csatlakozatni, de két ilyet lehet csatlakoztatni egy mobilhoz és azok szinkronban is működhetnek? :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#14) callmeakos válasza Malachi (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

az :D

All→M8

(#15) Azie


Azie
őstag

Nem annyira tűnik sztereónak. Szerintem maradok az SE MW600-asnál. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16) Sztbeni


Sztbeni
őstag

nem tudom mivel jobb ez, mint egy sima headset

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17) azbest


azbest
félisten

Jó kis elektroszmog. Volt már elem nélküli egerem [link], egészen érdekes karzsibbadást tudott ohozni az erős elektromágneses tere. :U

(#18) Sztbeni válasza azbest (#17) üzenetére


Sztbeni
őstag

az szép. Nekem is volt vezeeték nélküli egerem/kontrollerem, de sose éreztem tőle semmit. Bár ez biztos emberfüggő is

szerk: látom elemnélkülit írtál, nem vezetéknélkülit. Azzal nincs tapasztalatom. De szerintem hülyeség a vezeték nélküli töltés

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19) pakriksz válasza Sztbeni (#18) üzenetére


pakriksz
őstag

nem vezeték nélküli, akksi nélküli...
a vezetéknélkülinél az adat megy vezeték nélkül
akksi nélkülinél az energia is.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#20) Sztbeni válasza pakriksz (#19) üzenetére


Sztbeni
őstag

értem. Én ennek a vezetéknélküli töltésnek nem jósolok nagy jövőt. Nincs értelme szerintem. Pár év múlva röhögni fogunk rajta, hogy milyen hülyeségek fejlesztésére költöttek

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21) pakriksz válasza Sztbeni (#20) üzenetére


pakriksz
őstag

hát a dolgok sikerességét nem az értelmességük dönti el manapság, hanem hogy menő-e vagy nem. Amúgy tényleg nincs értelme, 1 db mozdulatot spórolunk vele, és még helyhez kötöttebb. Kábeles töltésnél fel tudnom kapni a telefont, és használni amíg a kábel ér, de itt felveszed és nincs töltés. Mellesleg a telefon, és a töltő is bonyolultabb, és a töltéskori veszteség is nagyobb, mint kábelen.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#22) mrlujoak válasza Sztbeni (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pedig milyen jó lenne a jövő készülékeiben az, hogy totálisan vezeték nélküliek lennének.
Azaz a töltést hasonlóan a mostanihoz csak vezeték nélkül oldanák meg, mint ahogy az adatkábel kiváltása is megtörténne wifi/mifi/fejlett BT alapon, azaz lekerülhetne a telefonról a microUSB csati.

Emellett a zenehallgatás is csak wireless alapon menne, így a 3,5-es jack aljzat is lekerülne az alaplapról.

Ebből az következne, hogy a mostani csatik helyére akkurész kerülhetne, illetve teljesen megbontatlan lehetne a készüléktest. Nagyméretű háttértár már megoldott, felhővel együtt, így memóriakártya sem kellene, a SIM is egy beépített egység lenne, amit kóddal kellene aktiválni/deaktiválni. Így gyakorlatilag lehetne totálisan unibody házzal mobil ezsközt gyártani, ami teljesen vízálló lehet.
Strapabíró is.

Én támogatom a vezetéknélküli töltést, már csak az elsők közötti villanyborotvám és elektromos fogkefém után is. :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23) Sztbeni válasza mrlujoak (#22) üzenetére


Sztbeni
őstag

a beépített sim egy nagy hülyeség. Nem véletlenül váltotta fel a sim a belaő modult. Sokkal jobb, hogy lehet cserélgetni, átrakni. A beépített azonosító errefelé utoljára az NMT-nél volt

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#24) mrlujoak válasza Sztbeni (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

...a fizikai cserélgetést kiválthatná egy kód.
Pont úgy, mint manapság, a SIM-nek is van azonosítója.
Na egy SIM modult annak segítségével lehetne módosítani, azaz ha van a birtokodban teszem azt most 3 SIM, akkor annak megvan a 3 SIM azonosítója.
A töltőbölcsőn (ami egyben a vezetéknélküli töltő, és adatkommunikáló egység) lenne egy lehetőség, hogy "kicseréld" a SIM-ed, azaz adsz neki egy új SIM azonosító-t - persze mellé teszem azt a PIN-t is kérné - és máris kicserélted a SIM-et anélkül, hogy fizikailag húzkodtál volna egy mini/micro vagy nano SIM-et...

A SIM-re tárolt adatok pedig az azonosítóhoz tartozó mellék adatként a dokkolóban/vagy a szolgáltató felhőjében tárolódnának, és SIM (kód) váltáskor megkapnád azt a telefonra...

Így a készülékek tervezésekor nem kellene foglalkozni a burkolatot megbontó, alaplapot érintő SIM fogadó tokozással, egyszerűen a mai SIM-ek elektronikáját ültetnék rá az alaplapra, persze ezt módosítva, hogy az azonosít írható legyen...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) KillHates válasza keopsz (#11) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha a 310-es tud 90 napot, szerintem akkor bírja ez a 60-at...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.