Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mekker


mekker
őstag

Ó, pedig azt hittem kártyásan van végre jó Lumia 50k környékén...

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

Huhuhuhú, már olvasom is! :))

(#3) edward2


edward2
addikt

Wow. "jó olcsó". Azért ennyiért ilyen speccel bőven függetlenül kellene ennyibe kerülnie, de inkább kevesebbnek.

(#4) ferke72


ferke72
aktív tag

Igen szép a kicsike :)
Feltöltővel még 60k felett van sajnos. Selfire hegyezve ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#5) gabber01 válasza edward2 (#3) üzenetére


gabber01
addikt

ha jól tévedek, te is droidos vagy... :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6) halkow


halkow
őstag

Ha most vennék telefont akkor elgondolkodnék ezen a lumián mert nagyon megéri az árát

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Leírhattad volna, hogy pontosan miféle előfizetés mellé vetted, vagy milyen csomagban. Így ugyanis semmit nem mond az ár, ennyi erővel számtalan telefontesztet lehetne azzal a címmel írni, hogy "jó kis mobil 1 forintért" - már amennyiben valaki olyan akcióban vásárolja meg a készülékét.

(#8) Joker88


Joker88
őstag

Köszönöm a tesztet, az itteni fórum tagok ajánlásai után én is egy ilyen telefonon gondolkozok,ami leválthatja a régi Lumia 520-at..

Esetleg annyit kérhetnék,hogy sötét helyen vakuval készült képet raknál fel a képeid mappájába ? :U

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#9) demerion válasza sing1ep1ayer (#7) üzenetére


demerion
tag

Flottás, Mix2 díjcsomag. Nyilván nem lenne nagy szám ha 10ks előfizuval lenne ennyi :)

(#10) yuyizi


yuyizi
tag

Nagyon hasonlít a lumia 800-ra legalább is nekem, de nekem nyerő volt az a formaterv. Egyébként jó leírás csak így tovább :R

[ Szerkesztve ]

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#11) Pikkolo^^ válasza edward2 (#3) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

:C te sem láttál még WP-t

[ Szerkesztve ]

(#12) Lenry


Lenry
félisten

hehe, a tesztképek alapján kb 10 másodperc alatt megvan, hol laksz :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) demerion válasza Joker88 (#8) üzenetére


demerion
tag

Persze :) Képeket holnap valószinűleg feltöltöm. Kültér/beltér egyaránt?

Ha valamiről konkrét kérdésetek van vagy szeretnétek hogy teszteljek valamit írjátok nyugodtan.

(#12) Lenry: A biztonság kedvéért a profilomon is szerepel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Lenry válasza demerion (#13) üzenetére


Lenry
félisten

mármint utca házszám szinten ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) demerion válasza Lenry (#14) üzenetére


demerion
tag

Afrancba :D
Most nézem hogy GPS is oda mutat.

[ Szerkesztve ]

(#16) kutga


kutga
nagyúr

Lumia Denim? Nem a Cyan a legfrissebb elérhető fw?

Let the Zone take me if I am.

(#17) tothjozsi96 válasza kutga (#16) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ezek már Denim-el jönnek.
Nyilván azért mert X35 verzió. :))

Amúgy jó cikk lett! :)
Nekem még mindig a Lumia 520 a favorit. :))

[ Szerkesztve ]

(#18) edward2 válasza gabber01 (#5) üzenetére


edward2
addikt

Igen droidot használok. Ez miben befolyásolja az árat? Ha egy adott specifikáció tud kevesebbe kerülni akkor más gyártónál is annyiba kéne kerülnie. Mi indokolja az extra árat? Az meg hogy smooth most a rendszer újfent baromság. Ha ennyi pénzért kaphatsz jobb hardvert akkor miért ne?

(#11) Pikkolo^^
Láttam már wp-t. Majd ha lesz rá app is akkor megnézem újra.

Ja és még mielőtt a nagyokoskodásba belekezdenétek. Nem vagyok droid fan. Per pillanat ezt találom a legjobb mobilos rendszernek de ennek is rettenetesen sok betegsége van és idegesítő hülyesége.

(#19) tothjozsi96 válasza edward2 (#18) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Biztos az Apple is azért olyan stabil mert 8 magos MTK chipsetes telefonokat dobál.

A Lumia OS-e sokkal optimalizáltabb, nem kell ide 8 mag amikor elég 2 egy alapfelhasználásra, játékra meg már illik a 4 mag + 1GB RAM.

Míg az Android 4.4-nél már igen csak kevés lehet az 512MB RAM.
Egy alap facebook + messenger kihívást jelent ...

(#20) demerion válasza edward2 (#18) üzenetére


demerion
tag

A specifikáció bőven nem minden. Miért lenne baromság ha smooth a rendszer? Nem kell 4giga ram meg 16 mag WP alá, ez a hardver már vastagon elég. Másrészről pedig a hardver nem minden, a telefon külseje és összeszerelési minősége is eléggé befolyásoló tényező. Kínából már ennyiért 2x ilyen "erős" hardvert kapsz de nyilván az olcsóság máshol elő fog jönni. :U

(#21) joelke HU


joelke HU
senior tag

Szép kis telefon, erősen gondolkodom, hogy visszatérek a wp-re. Csak ne rontották volna el ezt a szépséget a kapacitív gombok elhagyásával.

Motorola G51

(#22) halkow válasza joelke HU (#21) üzenetére


halkow
őstag

830 és 930-on még találsz kapacitív gombokat úgyhogy hajrá! Ha wp-re vágysz

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) gabber01 válasza edward2 (#18) üzenetére


gabber01
addikt

Az árat nem befolyásolja, de hogy különböző platformok specifikációit 1 az 1-ben megfeleltetnél egymásnak, na az már viszont elég vicces. :DDD
Olyankor miért nem háborodsz fel, amikor "házon belül" a nagy brand gyártók, meg a kíniak ugyanolyan speccel dobnak piacra telókat, csak mondjuk a Samu, LG, Sony, stb. 2-3x-os áron teszi ezt? :D Hiszen adhatnák olcsóbban is, nem? :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#24) noisia


noisia
aktív tag

Nem rossz, nem rossz, de én a 625-ömet nem cserélném le erre. Szinte csak a kamerával tud többet, de annyival az sem jobb, meg a fél giga ram +, de mivel én nem játszom telón, ezért ez sem számít.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#25) Juliuska


Juliuska
senior tag

elgondolkodtató alternatíva lehet a WinMo-t használók körében

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#26) edward2 válasza tothjozsi96 (#19) üzenetére


edward2
addikt

(#20) demerion

Hol írtam hogy a specifikáció minden? Ha egy nvidia grafikus kártya Xbe kerül és neked a tavalyit adják el Xért de mindkettőn jól futna a kedvenc játékod akkor a tavalyit fogod megvenni ugye? Látom értitek...

(#23) gabber01

Hardver az hardver. Tehetek rá bármit. De felháborodok a többi nagy gyártó lehúzásán ugyanúgy azon is hogy az új nexus 6 650 euróba fog kerülni.

(#27) oszi666


oszi666
őstag

a hardveres kamera gomb nem kötelező a wp telefonoknál? mintha azt olvastam volna mobilaernan

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28) Plazmacucci válasza oszi666 (#27) üzenetére


Plazmacucci
félisten

sajnos nem. Mekkora öngól selfie telefonnál, hogy nincs kamera gomb, nem? Nekem így nem kéne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) gabber01 válasza edward2 (#26) üzenetére


gabber01
addikt

"Hardver az hardver."

Ez igaz, csak éppen a szoftver teszi a hardvert.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30) joelke HU válasza halkow (#22) üzenetére


joelke HU
senior tag

Még van decemberig hűségem a térnél. Majd addig még eldöntöm, de a szívem egyértelműen a 930 felé húz.

Motorola G51

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

kár a nano simért, és azért a makróért.
formára tetszik és lakótelepi kép is tetszik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) malomkaorm válasza edward2 (#18) üzenetére


malomkaorm
tag

De könyörgöm, ha egyszer a WP ugyan azzal a hardverrel sokkal jobban teljesít mint az Android, akkor miért kell sírni miatta? A Lumia 520-am állítom, hogy lenyomja a 40-50e körül kapható androidos telefonokat. Az iPhone is rohadtul túl van árazva, azzal bezzeg szinte senkinek nincs baja, ha meg van, rögtön letámadják, hogy de az milyen jó. Pedig az 2x annyiba kerül mint egy Lumia 930, vagy Galaxy S5.

Nagyon jó kis rendszer az Android, de létezik más is a világon, ami jobb.

Bocsi, ha összeszedetlen voltam, elég fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#33) Mustaros válasza malomkaorm (#32) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nincs értelme foglalkozni vele.. full retard szegész. + troll.
Már rég törölni kellett volna a hszeit , mert csak rontja itt a levegőt..

Ami a lumia 735-töt illeti , ez már egy kellően kiforrott wp-s készülék , egy rakás dolog van a store-ban stb stb.. szerintem megint visszatérek majd a wp-re , de jelenleg egy BB z10-et nyúzok , amíg bírja addig marad.

Hajrá Lumia :R

(#34) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Átlátszó csempével egész jó. Próbáltam már wp rendszert, de nem tetszik, hogy nem lehet lapozgatni-nincsenek asztalok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#35) gabber01 válasza Victoryus (#34) üzenetére


gabber01
addikt

Ez aztán a kardinális szempont. :D Nem oldalra, hanem lefele lapozol. *Ba dum-tsss*

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#36) Loresz


Loresz
tag

Nekem inkább 920 benyomásom van tőle! Még arra lennék kiváncsi,h fül illetve fejhallgatóval mijent szól, ha van olyan mint a 920é akkor ilyen szempontból ajánlott vétel! Androidba nem találtam még olyat egyik gyártónál sem!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#37) batai15


batai15
félisten

Nappali képek nekem nagyon tetszenek.
Ez a telefon is számba van véve ha esetleg nem lesz 830 belőle.
Korrekt masina , bár kicsit sokallom ezért is az árat .

(#38) toto2700reg


toto2700reg
aktív tag

Ezekre egyébként lehet Androidot felrakni?

(#39) gabber01 válasza toto2700reg (#38) üzenetére


gabber01
addikt

Ezt nehéz eldönteni, hogy most viccnek szántad, vagy komoly. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#40) kpal


kpal
veterán

Szuper kis teló. ;)

(#41) toto2700reg válasza gabber01 (#39) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

komoly

(#42) Luck Dragon válasza toto2700reg (#41) üzenetére

Nem lehet.
Maga a cikk elég rövidre sikeredett, maga a készülék viszont tetszik egy fehér színűt simán elfogadnék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) miroon válasza toto2700reg (#41) üzenetére


miroon
aktív tag

Erre szerintem ne várj választ..ha ezt tényleg komolyan gondoltad :R

iPhone 13 Midnight Black

(#44) toto2700reg válasza miroon (#43) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

Azért kérdezem, mert hardverileg egyébként alkalmas lenne rá.

(#45) Menslee válasza toto2700reg (#44) üzenetére


Menslee
tag

Ugyan alkalmas lenne, csak úgy mint az x-y android az iOS-re és a többi csak hogy ez nem így működik (sajnos vagy nem sajnos).

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#46) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"50.000 forint környékén kerestem általános használatra egy stabilan működő telefont." - nem találtál ;]

A kijelző kalibrálható, ha valakinek túl élénk lenne. Én nekem az on-screen vezérlőgombok jobban bejönnek, mint a "fizikaiak", így egy pár hét használat után. Az aksi nagyon jól bírja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47) ferke72 válasza toto2700reg (#44) üzenetére


ferke72
aktív tag

X szeriák kevert androidot futtató nokiák ha kísérletezni szeretnél azt nézd meg.
Ezt kár lenne elrontani droiddal,sőt ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#48) edward2 válasza Mustaros (#33) üzenetére


edward2
addikt

Ilyenkor jön a troll kártya amikor már nincs mit mondani. Persze ez az összes fanra igaz oldaltól függetlenül.

Azért kéne néznie minden telefonos oprendszert vásároló embernek a specifikációt, hogy a gyártók rá legyenek késztetve az árcsökkentésre. Mondom ezt mindentől függetlenül. És ez jót tenne az androidos, ios, wp bármilyen telefonoknak. Röhej, hogy 600 eurós csúcskészülékeket vesznek még mindig a milliónyi birka.

(#49) Zol01


Zol01
tag

Az csempék átlátszóvá tételét a rendszer már alapból is tudja, ha jól tudom csak a kűlső appok azok amik nem támogatják ezt a funkciót, de ez már csak a fejlesztőkön múlik.

(#50) malomkaorm válasza edward2 (#48) üzenetére


malomkaorm
tag

Fogd már fel végre, hogy nem minden a specifikáció!

Péndának : Unokahúgom 80 ezres felsőkategóriás tabletén (pontos modell nem jut eszembe, majd leírom később ha fontos), olyan játékok szaggatnak 4 magos procival meg 1, vagy 2 GB rammal, amik az én kis fos 27 ezres Lumia 520-amon nem, vagy pont ugyan annyira.

A RAM használat sem mindegy!

Egy gyenge Xperia tipon, 512mb rammal, egy jól optimalizált IceCream Sandwich (4.0.4)-el 120-170 mega szabad ramot hagy, teljesen idle állapotban, Messenger és hasonló finomságok nélkül. a Lumia 520-amon a csúcs használat az elmúlt pár órában 54 AZAZ ÖTVENNÉGY megabájt volt, az elérhető 395-ből, szintén iddle, vagy áruházban keresgélés közben. Összesen nem használ annyit, mint amennyit az ICS meghagy. (ebben benne van, hogy néhány app szeret futni a háttérben)

(mellesleg a Tipon-n is valahol 400 mega körül van az elérhető ram mennyisége, talán valamivel fölötte)

Nem isteníteni akarom a WP-t, mert nem tökéletes. Undorítóan néz ki, kevés az app rá, és sajnos meg kell fizetni, ha valakinek mindenképp csak a specifikációk a fontosak és elég szegényes a választék, leginkább szögletesek a telók, amit sokan nem szeretnek, de ettől függetlenül, maga az oprendszer sokkal jobban van optimalizálva, mint az android.

Üdv.: Dani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.