Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ivana


ivana
Ármester

Szerintem először inkább hardresettel érdemes próbálkozni, nekem is lassú volt a 8.1. HR megoldotta.

(#2) Bjørgersson válasza ivana (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg tokmindegy, nekem ugyanolyan fosch honapok ota.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Imi1981


Imi1981
veterán

Jó leírás csak hiányolom, hogy mikor kell rácsatlakozni gépre usb-vel a telefonnal,vagy végig csatlakozva kell legyen?

(#4) ghost364 válasza Imi1981 (#3) üzenetére


ghost364
senior tag

Amikor a Support Tool for Storet elindítod. Köszi az észrevételt, beleírom! :R

(#5) Imi1981 válasza ghost364 (#4) üzenetére


Imi1981
veterán

Én köszönöm hogy reagáltál és kijavítod! :R
Így már neki merek állni. Aki visszaállította mit tapasztalt?Én már 8.1-el kaptam a telót de néha fagy és ez zavaró,javul ez 8.0-val?Meg ha jól tudom gyorsabb is a 8.0.

[ Szerkesztve ]

(#6) Bjørgersson válasza Imi1981 (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meg nem szantam ra magam, de jovoheten szerintem visszarakom a 8.0-t, egy probat meger.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Imi1981 válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


Imi1981
veterán

En is megpróbálom csak most nem tudom letölteni a romot mert elfogyott a mobilnetem(környéken csak az van normális sebességel)igy majd este éjjeli nettel 😞 . Hard reset már volt 8.1 denimen után gyors mint a rakéta de a fagyás megint előjött sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson válasza Imi1981 (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eleinte nekem is gyors(abb) lett Denimmel, de mar ugyanolyan lassu szar, mint az elejen volt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) Imi1981 válasza Bjørgersson (#8) üzenetére


Imi1981
veterán

Ma este megpróbálom, remélem minden rendben megy majd.Ha sikerült megírom itt hogy jobb e stabilabb e stb.Ha valami nem sikerül akkor jövök segítségért! :)

[ Szerkesztve ]

(#10) ghost364


ghost364
senior tag

Én egyszer visszaraktam. Gyári appok sokkal jobbak, főleg a zenelejátszó. De a RAMot ugyanolyan szarul kezeli, de legalább nem nagyon fagy.

(#11) Imi1981


Imi1981
veterán

Hát nem sikerűlt :( ! minden rendben addig míg ehez a részhez nem értem : Nyisd meg a Product Support for Storet! Itt File -> Open Product -> Keresd meg az RM-914-et, majd katt az Open gombra. Itt nálam ez volt

Itt nincs rm-914!Mit csináltam rosszul?Valami driver hiba lehet?Cak mert a telefon helyén is csak piros x van és not supported product felirat.Amúgy a gép felilsmeri a telefont!Kösz előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#12) ghost364 válasza Imi1981 (#11) üzenetére


ghost364
senior tag

Amikor indul a Care Suit, a bal alsó sarokban tudod frissíteni.

(#13) Imi1981 válasza ghost364 (#12) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz!Most dolgozok de este kipróbálom!

(#14) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

! D:\Nokia Lumia\Nokia DataPackage Manager 2013.7.5.zip: Ismeretlen metódus a következőben: Nokia DataPackage Manager 2013.7.5\Nokia DataPackage Manager 2013.7.5.msi
! D:\Nokia Lumia\Nokia DataPackage Manager 2013.7.5.zip: Ismeretlen metódus a következőben: Nokia DataPackage Manager 2013.7.5\usergroupsconfiguration.cfg

??

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) ghost364 válasza Bjørgersson (#14) üzenetére


ghost364
senior tag

Nem tudom mi van ezzel. :F

(#16) Bjørgersson válasza ghost364 (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Feltoltened egy altalad rarba csomagolt fajlban valahova? Igy semmire nem megyek az egesszel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) ghost364 válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


ghost364
senior tag

Így kicsomagolva is jó lesz? [link]

(#18) Bjørgersson válasza ghost364 (#17) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, tokeletes, koszonom szepen!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

6.: Csatlakoztasd a telefont! Nyisd meg a Product Support for Storet! Itt File -> Open Product -> Keresd meg az RM-914-et, majd katt az Open gombra.

Itt nem latok, csak RM-911-et.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) Bjørgersson válasza ghost364 (#12) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja igen, bal also sarokban sem latok semmit, hogy frissiteni tudjam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) ghost364 válasza Bjørgersson (#20) üzenetére


ghost364
senior tag

Arra gondolok, amikor a Care Suit elindul, és látod a listában a Data Package Mangert, satöbbit. Nekem ott van egy update és egy appplications gomb.

[ Szerkesztve ]

(#22) Bjørgersson válasza ghost364 (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre az ablakra?

Itt meg csak valamiert ezt a ket programot engedi frissiteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) Imi1981 válasza Bjørgersson (#19) üzenetére


Imi1981
veterán

Ugyan ez van nálam is!Valami nem jó vagy bénák vagyunk 😊 .
Ha megvan a megoldás osszátok meg!

[ Szerkesztve ]

(#24) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

ghost mondj valamit, mert mindjart elsirom magam, hogy az utolso pontnal akadok el, es megint nem tudom visszarakni a kurva 8.0-t. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) ghost364 válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


ghost364
senior tag

Keresek egy újabb Care Suitot... Nem emlékeztem honnan szedtem le, ezért belinkeltem a google első találatát. :D [ez valószínűleg újabb]

[ Szerkesztve ]

(#26) ghost364 válasza ghost364 (#25) üzenetére


ghost364
senior tag

Nem, ez sem. :( itt találtam új verziókat.

[ Szerkesztve ]

(#27) Imi1981 válasza ghost364 (#25) üzenetére


Imi1981
veterán

Bár most csak telefonon tudtam megpróbálni de nekem csak egy 571KB exe fájlt szed le ami szerintem vírus!Gépen lehet jó de azért ellenőrizzétek le !

(#28) Bjørgersson válasza ghost364 (#26) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Koszi, letoltom az 5.4.119.1432-t, aztan meglatjuk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) Imi1981 válasza ghost364 (#26) üzenetére


Imi1981
veterán

Na az már letölthető!Kösz!Ha hazaértem megpróbálom,ha nem jön össze akkor feladom.

(#30) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aj, nyilvan kelljen mar mindent lepucolni mielott engedi feltelepiteni az ujabb verziot. Na majd holnap szenvedek vele, mara eleg volt. Koszonom az eddigi segitseget!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) gabo89


gabo89
senior tag

Én ezt használtam, működött.

indul a sörös aludni

(#32) Imi1981


Imi1981
veterán

A legújabb verzióval tovább jutottam de az update list-nál nem hozza ki a romot :( .Már kezdem feladni .Nem akar ez összejönni.

(#33) Imi1981 válasza Imi1981 (#32) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha tudtok rá megoldást légyszíves segítsetek ! Kösz előre is!

(#34) Imi1981 válasza Imi1981 (#33) üzenetére


Imi1981
veterán

Ott egyszerűen errort dob!

(#35) ghost364 válasza Imi1981 (#34) üzenetére


ghost364
senior tag

Data Package Manager látta a romot? Nekem is errort írt, de látta.

[ Szerkesztve ]

(#36) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezzel a verzioval sikerult megcsinalni, elsore ment minden. Koszonom szepen a segitseget es a bejegyzest is! Epp most teszem meg az elso lepeseket. :_)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37) Imi1981 válasza ghost364 (#35) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen a data manager látta!Windows 7 van a gépen az számít?Azért este mikor hazaértem megpróbálom ugy,hogy mindent uninstalálok es ujatelepítek.Ha ugy se jó akkor nem tudom mi van.
kovy29 majd Írd le ide milyen!Még sima 8.0-át nem használtam.

[ Szerkesztve ]

(#38) Imi1981 válasza Imi1981 (#37) üzenetére


Imi1981
veterán

Meg egy kérdés!A romot ugye kicsomagolva kell berakni a product mappába?Mert úgy csináltam es a data package látta!

[ Szerkesztve ]

(#39) ghost364 válasza Imi1981 (#38) üzenetére


ghost364
senior tag

És rá is kattintottál? Evidens, de van, hogy nem figyelmoda az ember. :) És igen, kicsomagolva.

(#40) Imi1981 válasza ghost364 (#39) üzenetére


Imi1981
veterán

Csak rákkattintani kell ?Úgy emlékszem rákattintottam jobb egérgomb megnyom ,sellected downloaded-re mentem.
Amúgy független a telefon ha ez számít valamit.

kovy29 már nagyon kipróbálnám,remélem este sikerül megcsinálom.Nekem a lényeg a gyorsaság stabilitás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#41) Bjørgersson válasza Imi1981 (#37) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szokatlan, kicsit butabb, cserebe kicsit gyorsabb. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) ghost364 válasza Imi1981 (#40) üzenetére


ghost364
senior tag

Csak rá kell kattintani.

(#43) Imi1981 válasza ghost364 (#42) üzenetére


Imi1981
veterán

Oké akkor úgy csinálom.

(#44) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Hát végigment a telepítés de a végén recovery failedet dobott és nem indúlt újra a telefon!
Most piros képernyőn nikia feirat van!Mit csináljak????

(#45) Imi1981 válasza Imi1981 (#44) üzenetére


Imi1981
veterán

Hu megoldódott! Újra rátelepítettem és jó lett! Nagyon megkönnyebűltem ! :DD :))

ghost364 kösz a segítséget!Amúgy kicsit másképp kell csinálni mint ahogy leírtad de itt : [link] leírtak szerint sikerűlt!

[ Szerkesztve ]

(#46) Imi1981 válasza Imi1981 (#45) üzenetére


Imi1981
veterán

Visszaraktam a denimet.Tényleg gyorsabb a 8.0 de nagyon egyszerű fapados,sokkal jobb kényelmesebb 8.1 szerintem .Amúgy a gyorsaság különbség minimális a stabilitást enyi idő alatt nem tudtam megállapítani.Egy próbának jó volt de nem bírtam sokáig fenthagyni. 😊

(#47) toma_


toma_
csendes tag

Hello!

Erre a hibára van valakinek valamilyen megoldása?

[ Szerkesztve ]

(#48) ghost364 válasza toma_ (#47) üzenetére


ghost364
senior tag

Szia! Próbáld meg még kétszer, aztán feldob egy ablakot, ahol kiírja, hogy tartsd nyomva a hangerő le + power gombot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.