Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ivana


ivana
Ármester

Nekem is ilyen van már másfél éve, alapvetően elégedett vagyok, jobb utat járt be mint a samsung galaxy w ami előtte volt, de már kezd nagyon idegesítő lenni. (Mellette van egy kindle fire hdx tabom, 2GB ram, SD800, fullHD, szóval van mihez hasonlítani ;] )

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

a tesója a 620 közel két évet bírt ki mellettem igen mostoha bánásmód mellett, és imádtam. csak kissé berepedt a kijelzője, de használható maradt, úgyhogy most a polc aljában várja hogy kitaláljam mit kezdjek vele :DDD

(#3) vadkörte


vadkörte
addikt

Tavaly másodlagos telefont kerestem kerékpározáshoz. Sok típust "megnéztem", ezt is. Alapvetően android-os vagyok - és mivel tökéletesen elégedett vagyok vele, az is maradok - de en nem jelenti azt, hogy ne nézegetnék más felé is. (egyik kolléganőmnek első smartphone-nak pl. Lumia 535-öt ajánlottam a Galaxy ACE4 helyett)
A végső rostán a Huawei Y300 és a Nokia Lumia 520 maradt fenn. Az döntött, hogy a másodlagos telefonon is használom azoknak az applikációknak egy részét, amit az elsődlegesen. (Huawei G700) Mivel többnek nem volt WP megfelelője/nekem tetsző alternatíva, így Y300 lett.

Viszont nagyon, nagyon elgondolkodtatott akkor az 520. :)

Üdv. V. Körte

(#4) Dhampir


Dhampir
félisten

Ilyen mobilom volt régebben, csak a kijelzője számomra már túl kicsinek bizonyult, amikor okostelefon mivoltát jobban kihasználtam. Sajnos értesítő és világításra használható LED sincsen benne, ezek a spórolás áldozatává váltak. Viszont nagy előnyének tartom, hogy kikapcsolt kijelző mellett is a dedikált exponálógombbal rögtön indíthatóvá válik a kamera. Energiatakarékos üzemmódban sima mobilos, telefonálós használattal 3 napos üzemidőt ki lehetett csikarni belőle a korábbi WP8 alatt. A tiszta, jól érthető beszédhang nagyon fontos egy telefon esetében és bizony ez a kis büdzsé készülék szolgál vele.

(#5) iFixit


iFixit
tag

Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólást,első cikkem,vagyis csak szösszenetem volt ez amelyet megosztottam a nagyközönséggel.Nem lett igazán kiemelkedő iromány,de igyekszek majd más jellegű/témájú érdekességekről is írni.Mint a felhasználónevem is sugallja lesznek termék szerelések,videóval és pontos leírásokkal,de lehetséges lesznek egyéb nem tech jellegű gondolatok is ha erre igény mutatkozik.

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Nekem feketeben van, nagyon jo kis telefon, teszi a dolgat, nem fagy, nem lassul be, nem kell ujrainditani.

(#7) iFixit válasza Lauda (#6) üzenetére


iFixit
tag

Így igaz,betonstabil a rendszer,kíváncsi vagyok ezen a fapadon hogy fog muzsikálni a 10 ha megjelenik...

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.