Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meszike91


meszike91
senior tag

Alakul a dolog, a végére egész jó lesz. :)

du, du hast, du hast mich

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ha az ára is jó lesz ahogy ígéreték,akkor vevő leszek.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Lambach válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Lambach
tag

500 dollár a tokja nélkül... Tokkal 650... Számold rá az Orbá... akarom mondani ÁFÁ-t 3s kijön a 180 ezer forintos ár alsóhangon... Annyiért viszont gáz.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#4) azopi74


azopi74
addikt

Remélem, ha lezárul a ms-nokia üzlet, a MS kifizeti a nokia-nak a surface-ekre is a HERE licenszet. Türelmetlen voltam, nem bírtam kivárni a 2520-at, beújítottam egy surface 2- re, pedig a HERE miatt talán várnom kellett volna...

(#5) kbyte1024 válasza Lambach (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az már über gáz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon tetszik. Részemről ha tablet, akkor ez, vagy iPad jöhet szóba. :)

(#7) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Most akkor nem 499$-áron kezd a 2520? Mert a Surface 2 449-ről indul, szóval elég fura ezt olvasni: "Microsoft saját megoldásainál jóval kedvezőbb árfekvésével is magára vonta a figyelmet".

[ Szerkesztve ]

Laci

(#8) azopi74 válasza Gusztáv (#7) üzenetére


azopi74
addikt

Hát ez a "jóval kedvezőbb árfekvés" nekem is csípi a szemem. Némileg drágább a 2520 a Surface 2-nél.
Bár ha a lumia power keyboard tényleg csak 150 USD lesz, az szintén egy elég nyomós érv a Lumia 2520 mellett (a HERE mellett) ... Egy surface power cover ugyanis 200 USD.

(#9) fffeco válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


fffeco
tag

Nem tehet róla szegény Nokia, hogy országunk ilyen lehúzos :D

(#10) kbyte1024 válasza fffeco (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ez így van:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) Gengi válasza Gusztáv (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Alapból van benne gsm modem. Ezért drágább 50 dodóval.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#12) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Miota Abu-Dzhabi az Abu Dhabi?? Mar masodszorra van igy irva..

(#13) azopi74 válasza Touch-ko (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Jogos az észrevétel. Magyarul Abu-Dzabi, angolul Abu Dhabi, de semmiképpen sem "Abu-Dzhabi".

(#14) Crafter32


Crafter32
őstag

A Nokia tudja a dolgát. Kicsit megkésve, de tudja. Egy okostelefonban a email,kamera és a térkép lehet az egyik legvonzóbb plusz szolgáltatás. Kamerában mindenki előtt járnak. Egy jó térkép biztos kellett. Már csak ezen a lakótelepi ablakos OS -en kellene változtatni és akár vonzó is lehetne.

(#15) Bogyó bá' válasza Ádám16 (#6) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam is: kivéve az iPad-et! ;)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16) joghurt válasza Crafter32 (#14) üzenetére


joghurt
addikt

Akkor te azok közé tartozol, akiket a marketingrészleg sikeresen vert át az átnevezgetésekkel. :DDD

Navteq, Ovi Maps, Nokia Maps, Here Maps - tök ugyanaz. Sok esetben még a saját dokumentációjuk sem képes követni az újabb cégneveket.

A tej élet, erő, egészség.

(#17) Sn00k válasza Crafter32 (#14) üzenetére


Sn00k
veterán

Semmi baj nincs azzal az OS-el, tök szubjektív a külső megítélése. Én inkább azt várom , hogy a programok minősége, meg úgy általánosságban még kicsit fejlődjön a WP és , akkor lehet ki is próbálom...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#18) SZ4B


SZ4B
tag

Nokia HERE szorító . ...

szigNÓ

(#19) kpal


kpal
veterán

eddigi tablak között van vegre hasznalható es csak Nokia neven .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.