Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem rossz, bár ez már a huszadik ilyen készülék.

(#2) Misály válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Misály
addikt

Mutass meg 19 ilyet.:)

Amugy tetszik, az appok tordelese viszont gaz.

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Fele ennyiért egy fekete változatot (az néz ki a legjobban) ha lehetne most azonnal vennék de nem lehet.

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

E71-E72-höz még járt tok...

a 2 nap üzemidő kevés, E71/E72-t rendes használat mellett (sok telefon, net, gps) elég volt 3 naponta tölteni..

amúgy annak ellenére, hogy bizniszklassz készülék, jobban szeretem már az iphone-omat, mint bizniszklassz készüléket, pedig előtte gondolkodtam ezen, mint E72 utódján...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5) lakkusjj


lakkusjj
aktív tag

Jó készülék, bár szerintem felesleges bele az érintőkijelző.

A második oldalon kétszer szerepel a "A billentyűzetnél követték a kitaposott utat..." szövegrészlet

[ Szerkesztve ]

(#6) catroot


catroot
veterán

Azért nem lő olyan rossz képeket, bár kár azért a AF-ért...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) Matula bácsi


Matula bácsi
csendes tag

Tökjó.... bár e61i után már minden megváltás :DD

A lábonlőtt kecske mekeg ha futógépre helyezik ^^

(#8) ZeGa01


ZeGa01
tag

Csak nekem tűnik fel, hogy a cikk tele van hibákkal? Helyesírás, mondatszerkezet, logikai bukfencek...

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A 4. oldalon azt írjátok, hogy nincs WiFi hotspot funkció. 6. oldalon pedig azt hogy van rajta gyárilag JoikuSpot. Ami képes hotspottá tenni a telefon, tehát van hotspot funkció.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Womb


Womb
senior tag

uraim!
a krómszínű keret is fém, vagy csak a hátlap?
köszi!

(#11) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Na erre való a Symbian, nem a tapicskolósokra. Ez az irányvonal szerintem teljesen megállja a helyét. :R Gondolom ebből is lesz egy felső- egy közép- és egy óccsóműanyag kategóriás kiadás.
Szerk: S60-ra gondoltam. Tapizásra fejleszthetnék tovább az UIQ-t.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#12) ClioRS válasza ZeGa01 (#8) üzenetére


ClioRS
őstag

Van, ahol szavak is hiányoznak... :U

(#13) pilsner


pilsner
aktív tag

Ha meghal az E71-em, és addig nem jön ki új qwerty E-szériás telefon, akkor ez lesz a következő.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#14) D@niel


D@niel
addikt

Kerlek titeket, legkozelebb hagyjatok az ilyen fajta zenet a videok alatt...
Szamomra elvezhetetlen volt a mozgo kep, persze sokaknak bejon a stilus, de ez karakteres stilus, megosztja az embereket...

A Tosca, Bonobo fele dowtempo, vagy Zagar, ezek tokeletes megoldasok, nem kell ezen modositani. Koszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15) silentkiller válasza Magnum_ (#4) üzenetére


silentkiller
senior tag

Szívemből szóltál, pont ezeket akartam felhozni az E6 "ellen". Jelentem: szeretett E72-esem marad!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#16) cefre00


cefre00
tag

Nem rossz a motyó, de ha a Nokiánál nem mindenki Ferrarira gyűjtene, akkor lehetnének olcsóbbak némileg a készülékek. :((
Vannak olyan telefonok, amik ennél jobbak, üzletiesebbek és emellett olcsóbbak is! :K

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#17) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#18) adalbert1


adalbert1
veterán

Ez a mondat kétszer szerepel:
A billentyűzetnél követték a kitaposott utat és a QWERTY részhez gyakorlatilag hozzá sem nyúltak, ám azzal korábban se volt sok probléma.

A készülékkel szerintem 1-2 évvel elkéstek, ennek az E5 helyett kellett volna kijönni (ha meg az E72 helyett jött volna, egyenesen bombasiker lett volna).

(#19) Flash86 válasza D@niel (#14) üzenetére


Flash86
tag

Szerintem ez még nem volt a kommersz dubstep kategória azt én is utálom, ez simán hallgatható.

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#20) Titan44


Titan44
tag

Köszönjük a cikket. Nem is emlékszem, Symbian mikor kapott utoljára plecsnit, dicsérő szót. Nokia kicsit ráfekszik a reklámra és talán méltó ellenfele lehet a BB-nek az üzleti szegmensben.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#21) Ace owner válasza cefre00 (#16) üzenetére


Ace owner
addikt

osszejott a ferrari a hős időkből.. csak ugye fent kell tartani.
ez a zene volt az edigi legjobb.
persze a legjobb az lenne ha kozben a telefonrol beszelnetek..

Galaxy Fold 4

(#22) Ace owner válasza Flash86 (#19) üzenetére


Ace owner
addikt

ez csak egy sima wobwob bassline.. illik a remixelt szamhoz.

Galaxy Fold 4

(#23) E T válasza Titan44 (#20) üzenetére


E T
csendes tag

azt felejtik el, hogy a biznisz klassz már rég szifonnal nyomul nem egy ciki nokiával . :K

(#24) fateless válasza E T (#23) üzenetére


fateless
veterán

Hello ET, te melyik bolygóról jöttél, ahol ilyen a business világ :P ;]

Tetszik a készülék, de ennyi pénzt nem szánnék rá. Hamarosan sokat fog esni az ára, akkor már jól csengő lesz...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) Lirion


Lirion
addikt

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért lesz jobb ugyanaz az érintős symbian egy qwerty-s candybar gépen, mint egy teljes érintős gépen. Ez az Anna semmivel se tud többet vagy jobban az E6-on, mint az X7-en, mégis jobb értékelést kapott. Ez mondjuk jól mutatja, hogy mennyire erősen jelen van a teszteknél a tesztelő szubjektív véleménye, mert amíg itt végig pozitív a felhang, egy nevén nem nevezett tesztelőnél jellemzően negatív szokott lenni.

(#26) nord_


nord_
veterán

Sokadik bőr... (látszik is, mert annyiszor lehúzták, hogy már lötyög rajta a hátlap formájában - szokásos Nokia fícsör, tizenéve nem bírják levetkőzni :( ).

Az E6-ban is ott találjuk az Ovi Maps programot, melyhez hazánk és három másik ország térképe fel is volt töltve.
Tán titok, hogy melyik az a három? :DDD

(#27) blcd


blcd
csendes tag

"A billentyűzetnél követték a kitaposott utat és a QWERTY részhez gyakorlatilag hozzá sem nyúltak, ám azzal korábban se volt sok probléma. A felső csoportnál voltak átalakulások, a híváskezelők jól meghíztak, a két-két funkció rész pedig beköltözött belülre. A navigációs gomb maradt, viszont kivették az optikai érzékelőt belőle, az érintőképernyő mellett kevésbé lenne értelme." - ez a bekezdés kétszer szerepel...

És mit jelent az "interfész élmény"?

:)

(#28) D@niel válasza Flash86 (#19) üzenetére


D@niel
addikt

Annyira elut a nehany eve jol bevalt, megszokott zenei vilagtol, hogy nemigaz.... szamtalan videot vissza szoktam nezni, ezt biztosan nem fogom.

Nem az a lenyeg, hogy nekem nem jon be, mert neked pl. igen, csak nem ezt szoktuk meg. Jovo heten egy hard rock megint csak erdekes lenne. Jo az amik eddig mentek, kivetel nelkul hangulatos zenek mennek mar legalabb 4-5 eve, de az ilyen nagy stilus valtasokat szeretnem, ha melloznenk. Amugy a zene alapjan csukott szemmel megmondtam volna, hogy nem Bog vagy Csaba irta a tesztet.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Nekem meg egyáltalán nem tetszenek ezek a zenék, mégis az esetek felében meghallgatom őket, ha meg nem vagyok tűrőképességem tetőpontján - leveszem a voljúmot.
Nem tudom, a ti készülékeiteken nincs hangerőszabályzó?

Egyébként nekem tetszik, bár pár dolog kapcsán van kifogásolnivaló. (Mikor a videón láttam a 8 megapixelt már kezdtem örülni, hogy normális kamerája lesz...)
Nem tudom, ha lemenne augusztus-szeptemberig 20ezerre, akár előfizetéssel - hűségidővel is, Talán elgondolkoznék ezen a BB mellett.

(#30) tome.jr


tome.jr
addikt

Nekem nagyon műanyag hatásúnak tűnik a készülék, minőségérzetben az E72 köröket ver rá.

A videó zenéje kifejezetten tetszett.

(#31) postajoska válasza E T (#23) üzenetére


postajoska
tag

Drága barátom, HATALMASAT tévedsz. Nem olyan rég egy kapcsolatom révén bemehettem egy ülésre a parlamentben és előtte-utána nézegettem a telefonokat. CSAK Nokia és BlackBerry volt, talán egy szifont láttam.

De ha ebédidőben végigmész mondjuk a Mammut éttermi részlegén (és itt nem a mekire, meg a KFC-re gondolok), akkor az öltönyös üzletembereknél is a legritkább esetben látsz szifont.

(#32) Flash86 válasza D@niel (#28) üzenetére


Flash86
tag

Iron Maident a mobilarénás videók alá! :D

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#33) Rusi


Rusi
senior tag

Nah, megpróbáltam átrágni a cikket végig és a hibákat javítani (az ismétlődő bekezdést is javítottam). Nem tudom, mitől lett most ez ilyen, az esetek jelentős többségében nem szoktam ennyi hibát összehozni. :(

Mobilaréna (2010-2017)

(#34) Brutális eb válasza Flash86 (#32) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1000000000000 :DD

(#33) Rusi

A finom koktélok és a bikinis macák elvonták a figyelmed a karibtengeri szigeten ahol a cikkeket írod. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#35) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szvsz. csúnyább, mint az E71/E72 volt, de ez megbocsájtható. Üzleti telefonnak szerintem is teljesen jó, oda tényleg nem az a lényeg, hogy fusson az Angry Birds és társai.

#23 E T: tévedésben vagy. Főnököm eddig Nokiával nyomult, de elhagyta egy reptéren. Vett helyette egy 3GS-st, elmondása szerint nagy hiba volt, nem való üzleti telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#36) Guff válasza D@niel (#14) üzenetére


Guff
csendes tag

+1

Elrontja ez a zene az egész video hangulatát.
A telefonról meg annyit, hogy úgy néz ki meggyártották az E71-em utodját :)
Egyeduli dolog idáig amit hiányoltam az E71-en, hogy néha (főleg böngészés) megnyomnám a képernyőt, de nem müködik. Ezt orvosolták ... Jöhet.

(#37) SentryGun válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


SentryGun
aktív tag

"A repertoárból csak a DLNA és a WiFi hotspot hiányzik..."

Nekem is ez jutott eszembe. Abból a szempontból valóban nincs benne a hotspot funkció, hogy bár felkerült rá a program, attól még fizetős...

(#38) janes74 válasza Flash86 (#32) üzenetére


janes74
senior tag

És Metallicát ;]

(#39) adalbert1 válasza Brutális eb (#34) üzenetére


adalbert1
veterán

+végtelen :D Egy jó kis Fear of the Dark / Judas be my Guide / Aces High / The Trooper sokat dobna rajtuk. :K

(#40) Lajdzsi válasza Flash86 (#32) üzenetére


Lajdzsi
tag

+1
Die with your boots on?

[ Szerkesztve ]

(#41) ^Clown válasza adalbert1 (#39) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy kicsit kommerszebb Paradise City vagy Welcome to the Jungle is jöhetne :)

[ Szerkesztve ]

(#42) fahrii


fahrii
őstag

Tetszik a készükék, bár a felbontás miatt nemhiszem h túl sok program készülne rá.

(#43) Akoneira


Akoneira
tag

Jaj de szép készülék*.*
Ha én lennék a célközönség már rohannék is érte :C :C

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#44) Titan44 válasza E T (#23) üzenetére


Titan44
tag

E T - A biznisz klassz BB-vel nyomul, nem Iphone-al, esetleg Nokia E-vel.

nord_ - Sokadik bőr?? Nézd meg az Iphone-t ott van igazán rókabőr lenyúzás, vagy vegyük az SE száz a tizediken számú candybar készülékeit. Ha bevált akkor bevált, ez van.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#45) hemaka válasza postajoska (#31) üzenetére


hemaka
nagyúr

Persze, hogy Nokia-t, mert annak a doboza éppen jó...

(#46) Magnum_ válasza ^Clown (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem is jobb a 3gs a E72 helyett biznicre :B

I humbly and respectfully decline™

(#47) nord_ válasza Titan44 (#44) üzenetére


nord_
veterán

Nokia: E61, E61i, E63, E71, E72, E5, E6 || Apple: első iPhone, 3G, 3Gs, 4.
SE, Samsung tényleg világbajnok, ebben egyetértünk. :)

(#48) Tim82 válasza Magnum_ (#46) üzenetére


Tim82
nagyúr

^Clown éppen azt írta, hogy a főnöke szerint nem jobb. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49) .bableWes


.bableWes
őstag

azt a kis ürt a telefon allján kitölthették volna a gombokkal...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#50) Misály válasza Lirion (#25) üzenetére


Misály
addikt

Bog mar csak ilyen, bevallotta hogy eye-candy fuggo, igy nem csoda hogy minden symbiant sarba tipor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.