Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qru


Qru
MODERÁTOR

Na lehet savazni emberek! :)

#nincsbennetarcsi

(#2) Napfénysüti

Jó írás. Tetszik az E66 csak nekem drága így maradok még jó sokáig az E51-nél :)
Ha ráfizetés nélkül cserélhetném vagy ugyanannyi lenne az áruk akkor természetesen E66 :K

Més que un club!

(#3) Qru válasza Napfénysüti (#2) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen jelenleg nem tud annyival többet mint amennyivel drágább. Tényleg annak éri meg igazán, aki venne egy 40k-s üzleti telefont és külön egy gps-t szintén ebben az árkategóriában, annak így (2 in 1) megéri. :)

#nincsbennetarcsi

(#4) rootkiller


rootkiller
őstag

Nekem E66 bajon, csak nem kéne flipes, E51 anyámnak van, de olyat nem akarok, szal E63.

Artengo TR 990 Pro

(#5) bartucc


bartucc
addikt

Nekem nagyon tetszik az írás, nagyon profi lett;)
De nekem vmiért az e51 külseje jöbban bejön:)
Egyik barátomnak az n73-asán van Gps, rakott rá, az e51-re ilyet nem lehet(legalitását az ilyeneknek nem tudom:()

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) Magnum_


Magnum_
nagyúr

gynegébb a Wlan a 66on??? a 71en pont olyan erös, mint az E51-en...

I humbly and respectfully decline™

(#7) Qru válasza Magnum_ (#6) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, még tesztelgetem, de sajnos úgy tűnik ha nem is minden esetben de sajnos van, hogy gyengébben teljesít az E51-nél.

bartucc: Legális, de az E51-el csak net alapon tudsz útvonalat tervezni ami forgalmi díjjas (vagy a cikkben említett külső gps antennával, esetleg olyan telóval PNA stb készülékkel amiben van antenna és BT is).
Szimplán térképként használható ingyen is, keresni is lehet vele címet de nem tervez, irányít el hangosan ingyen. E66-ban meg megveszed előre 3 hónapra aztán meg 90€/év. Bár állítólag megoldható E66-ra is, hogy ne csak 3 hónapig navigáljon hangosan ingyen...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#8) sekli


sekli
addikt

jo kis írás, van benne egy két elgépelés..., egyébként vicc, hogy ennyi beporosodó nokia van, biztos marha nehéz megoldani, hogy ne porosodjon, de akkor legalább ne ilyen ortopéd csavarhúzó kelljen a szétszedéséhez... :DDD

(#9) Qru válasza sekli (#8) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, elég speckó méretű torx kell hozzá, hogy szét szedd. Nyelvi helyességet átfutom majd reggel tiszta fejjel. :D

:R

#nincsbennetarcsi

(#10) WD40


WD40
aktív tag

Jó kis szubjektív teszt :) Nagyjából tükrözi is az e51 hátrányait, bár nekem még van egy-két problémám: pl. a oldalsó hangerő gombok elég nehezen nyomhatóak be, mire létrejön a kontakt, már recseg a műanyag, annyira nyomom.
A microSD-t ha egyszer beletetted, akkor szinte integrált memóriássá válik, mert csak csipesszel lehet kiszedni a kártyát, hiába nyomod meg, hogy kipattanjon, kicsi a kilógó felület (a kártya méretéből adódóan is).
És végül: ha zokniban tartod, akkor jó sok idő múlva fog beszöszösödni :DDD Szerintem praktikusabb mint a tok, csak a leeséstől kell félni.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#11) #21810944


#21810944
törölt tag

Jó kis összehasonlítás lett, grat hozza és az új telódhoz is.
Egyébként én az E51re teszem a voksom, ez szintés szubjektív, jobban tetszik.
A hangerő gombok problémájával én is találkoztam, de szerintem meglehet szokni egy kis idő után.

(#12) Qru válasza WD40 (#10) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen a tesztben emígyen céloztam erre: "Az oldalsó gombok esetén az E51 gumírozott gombjai határozottabb nyomáspontúak, ezek az E66-nál sokkal könnyebben kezelhetők."

De most beleírtam, egyértelműen hogy nehéz nyomkodni. E66 tokja egész jó, bár nehéz kiszedni belőle kicsit. E51-re meg akkor húzok zokni kipróbálom ezt a mod-ot. :D

WD40 + Chabaa: örülök hogy tetszik a teszt. :R

#nincsbennetarcsi

(#13) enddav


enddav
aktív tag

Jó írás, nagyon jó! :DDD Pár hónapja én is szemezgettem az E66-tal, de nekem slide-os meg kinyithatós teló nem kell, arra jöttem rá, mert az egyel több hibaforrás szvsz.
Jha és még egy szvsz, hogy nekem jobban bejön fehérbe E66, hiszen ma 'oly divatos a fehér szín. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#14) Qru válasza enddav (#13) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:R

Kicsit kiegészítettem, finomítottam a teszten, egykét elírást javítottam pl.

#nincsbennetarcsi

(#15) Qru


Qru
MODERÁTOR

Két szép téma ami E66-hoz is jó (ne a Future Pack-es változatot töltsd rá!)

Steel Black/Red

Steel Black/Blue

Köszönet érte attisx kollégának érte!

#nincsbennetarcsi

(#16) mrlan válasza bartucc (#5) üzenetére


mrlan
tag

ez nem igaz mert TomTom meg Garmin felmegy rá csak kell egy külső gps vevő mint az n73-hoz ;]

Mr. LAN

(#17) Gold_fish


Gold_fish
tag

Kérdésem lenne, hogy hogyan lehet előcsalogatni a Navi gomb alapból lüktető fényét. A jelzőfény és az adatjelző fény (üzrmmód testreszabásánál) is be van kapcsolva, mégsem villog, csak ha esemény van. Egyébként legújabb szoftver van rajta.

Egyébként létezik valamilyen gombkombinácó a billentyűzár kézi bekapcsolására? Vagy csak a kikapcsolásra van ilyen kombó?

(#18) zolizeg


zolizeg
csendes tag

Üdv. Nekem volt egy Nokia e51-em. Nem nagyon szerettem, lehet hogy az én hibámból de nagyon sokszor lefagyott ráadásul a 4 gigás kártyától kifagyott. :(( volt hozzá egy Nokia LD-3W GPS modulom amit Garmin Mobile XT vel használtam és tökéletesen működött. :D Mivel anya széttörte az e51em ezért most énis e66ban gondolkodok :)) ja és nekem mikor megvolt az e51em az elején még nem porosodott, aztán úgy 5-6 hónap használat után meghajlott a tetején a fém és elkezdett porosodni meg recsegni :( a hátlapját meg tudtam csavarhúzónak használni :DDD :DDD

(#19) zolizeg


zolizeg
csendes tag

Ja és még annyi kérdésem lenne hogy nem lötyög az e66on a kijelző ha kivan csúsztatva?
előre is köszi a választ :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.