Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

Azért az Androidos háttérkép befigyel. ;]

(#2) RaveForce válasza Pantal (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

background fail :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) Brutális eb válasza Pantal (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Érzik ők is na. ;] :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az a háttér az odavág.. Megkésett április 1-i hír? :D

Amúgy, ez most ilyen hibrid jószág lesz? Mindenből egy kicsit?

Véleményem szubjektív...

(#5) Harlek


Harlek
tag

Még ha nem is vicc, az mindenképpen szomorú, hogy ilyen hamar elhagyják a korábbi Symbian^3-as cuccok támogatását. Azért egy N8 kaliberű zászlóshajó utólagos támogatottsága ne merüljön már ki egy Belleben.

(#6) Karma válasza hackeeeee (#4) üzenetére


Karma
félisten

Hát igazából ránézésre annyi változott, hogy a Qt Quick Components for Symbian megjelent a gyári alkalmazásokon belül is (kapcsolók, menü a böngészőben).

“All nothings are not equal.”

(#7) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Remélhetőleg a magyarnál az ékezetes betűk írása nem változik.

(#8) hackeeeee válasza Karma (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah, értem.

Véleményem szubjektív...

(#9) Graphics válasza Pantal (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet így akarnak odavágni az Androidnak:D alapból is "veszélyes" a háttér

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) crane75


crane75
senior tag

Április 1-i tréfa, semmi más. Csak sajna ennyi idő kellett, hogy lefordítsák a cikket... :O Én olvastam az eredeti helyén angolul.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#11) Energie X


Energie X
őstag

Szerintem meg Taylor biztos megcsinálja N8-ra is :) (Persze jó lenne ha lenne hivatalos támogatás is...)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12) hackeeeee válasza crane75 (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azafaca...

Véleményem szubjektív...

(#13) Rubie válasza Pantal (#1) üzenetére


Rubie
csendes tag

Jöhet egy ilyen Android-sugárveszély háttérkép az én telómra is :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza Rubie (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) kokyt válasza Harlek (#5) üzenetére


kokyt
senior tag

Azért vedd figyelembe, hogy az N8, és vele együtt a többi nem támogatott felső vagy felső-közép kategóriás s^3-as telefon is bőven több mint két éves, emellett az MS/Apple is "csak" maximum 2 évig támogat egy-egy típust (a többieket meg inkább hagyjuk is ;) ). A fentiek miatt egyáltalán nem érzem korainak az elhagyását.

(#16) keIdor válasza kokyt (#15) üzenetére


keIdor
titán

Olyan 2010. októberében jött az N8, kb.
Hogy lenne már bőven több, mint 2 éves? :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Mint halottnak a csók :)

(#18) kokyt válasza keIdor (#16) üzenetére


kokyt
senior tag

Ok, valóban csak másfél éves. Korábbra datáltam, kösz a javítást :R
Ettől függetlenül a vele egyszerre megjelenő kategória társak támogatása már szintén elhalóban van. Javításokat meg gondolom így is fog kapni, ahogy a Nokiánál szokás, csak már "fő verziót" nem.

(#19) csoky21


csoky21
csendes tag

Nagyon remélem, hogy Pl: az új böngészőt és vagy az új lejátszót megkapják az első generációs S3-as telók is.

(#20) gretzky77 válasza Harlek (#5) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem belle-el is simàn jó az n8 semmi gond vele,illetve nézzük màr meg a többi OS frissitéseit annyira divat fikàzni a symbiant a droidot meg isteniteni közel 2éves droid milyen nagyobb frissitést kap meg? Ettöl függetlenül nem tartom kizàrtnak hogy n8 is megkapja majd meglàtjuk de igy is teljesen jó az N8

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21) Rubie válasza Graphics (#14) üzenetére


Rubie
csendes tag

Köszönöm! :R

(#22) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Azért az a wall kicsapta a biztosítékot nálam is :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) jacis válasza Pantal (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Szemetszúrt nekem is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Aucor


Aucor
senior tag

Symbiandroid! ;]

(#25) Peterson_


Peterson_
addikt

Nem mondanám túl meggyőzőnek.
Az a droid meg wunderbar :N

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Apika


Apika
Közösségépítő

Nézegettem a képeket, de ez a Nokia Clara nem igazán fogott meg... :N

(#25) Peterson_: Próbálták egy kicsit feldobni az egyhangúságát vele... ;)

[ Szerkesztve ]

(#27) muratomi1


muratomi1
senior tag

.. sztem az egész nem ér ennyit. nézzük csak egy böngésző frissítés, szövegbevitel koppintása/avagy átportolása, zenelejátszó frissítése, + egy új képernyő feloldó gomb. ez mind beleférne a belle-s telefonokba. a régi S^3 telókra is jöhetne frissítésként.. de ezt ugye nem gondolják komolyan? ennyi lenne egy rendszer frissítést??! könyörgöm.. a belle úgymond mostantól az alap? mert akkor a telókat csak le kéne frissíteni.. pl. sztem lehetett volna ez a 1.2-es belle rendszer. de nem dobtam magam hanyatt tőle..

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#28) MR007RM válasza Pantal (#1) üzenetére


MR007RM
addikt

A háttérképen nem látom az "Android" feliratot akárhogy is nézem. :D Vagy a háttérkép le van védve? Sebaj majd keresnek egy másik önkéntes háttérképet. ;]

Eszméletlen mennyi itt a troll. Sebaj akkor majd nekem is szabad. :DDD

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#29) Karma válasza MR007RM (#28) üzenetére


Karma
félisten

"Not sure if trolling..." vagy csak simán vak vagy.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#30) MR007RM válasza Harlek (#5) üzenetére


MR007RM
addikt

Már így is tovább támogatták a saját telóikat, mint android vonalon szokás. De ezt te is tudod.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#31) MR007RM válasza Karma (#29) üzenetére


MR007RM
addikt

Egy háttérkép, amit vki betolt vmiért. Jelent vmit is? Nem. Jó csámcsogást rajta!

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#32) RaveForce válasza MR007RM (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

pedig szép nagy betűkkel van ráírva, a logoról nemis beszélve... de lehet h tényleg nem tűnt fel nekik se

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#33) MR007RM válasza RaveForce (#32) üzenetére


MR007RM
addikt

És ebből a háttérképből te mit szürsz le? És ki tette oda, milyen szándékból? Még szép hogy észre sem vettem elsőre azonnal. Ez olyan gyerekes.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#34) Karma válasza MR007RM (#33) üzenetére


Karma
félisten

Természetes, hogy semmi jelentősége, a képeken is egyértelműen látszik hogy tisztán Symbian az egész. A font renderelés továbbra is kisebb fajta atrocitás :) Maximum a kamufaktort erősíti a háttérkép.

Azért mertem belepofázni, mert a "nem látom sehol" kijelentés azért erős :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#35) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hát ez öngól!

Sokat nem dobtak rajta - és ehhez képest egyenes hátraarc, hogy a billről nincs jobb és balra vezérlő mutató!
Ezt csipáztam, erre kidobták???

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#36) MR007RM válasza Polarstar (#35) üzenetére


MR007RM
addikt

Ne már pont tőled. Erről a pár ocsmány semmitmondó képről te képes vagy leszürni bármit is? Ezek azért lettek betéve, hogy legyen lehetőség már megint fikázni a Symbiant. És persze, mint láthattad ugrottak is páran. A Belle az Anna után nagy változást hozott felületesen és szerintem belsőleg egyaránt az eddigi tapasztalatom szerint nekem. Én eddig az elsőt kivéve csak Symbian telót használtam életemben. Nincs is kedvem kitanulni másikat. Az N97 után, /ami csak kezdetben tetszett/, jó volt látni, hogy ha kell az a symbi képes megújulni. Azok akik rajta dolgoznak nincsennek könnyű helyzetben. Van egy szűk réteg akik még hisznek benne, mert vmi titokzatos módon nekik ez tetszik, kell. Ezt nem muszáj megértenie mindenkinek. Jöhetne a kamerán kívül bármi új egetverő újítás a symbit csak alázás érné, mert nála már nincs 2. esély. Egyszerűen megutálták és kész. Megy a szapulás a majd kitudja mikor is frissítés miatt, amiről még senki sem tud semmit, sem külsőleg sem belsőleg. Még az aláírásomban lévő Bellés telót sem ismeri senki sem, milyen vajon használat közben, de azért már köpködünk is a jövőbeli tervekre. Légy egy kicsit türelmesebb. Ha vki ideges az én vagyok, mert még mindig nem jött meg. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#37) gretzky77 válasza MR007RM (#36) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia az aláírásod azt takarja,hogy már meg is rendelted a 808at? Mennyiért szerezhető be? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#38) MR007RM válasza gretzky77 (#37) üzenetére


MR007RM
addikt

Lehet hiba volt részemről beírni. Bocs. Csak megelőlegeztem magamnak. Előrendeltem de még nem jött meg. Valszeg még egy bő hónap mire megjön. Azt hittem az "elő"-rendelés azt jelenti, hogy idő előtt megkaphatom, de tévedtem. Én olyan 150-160e körül számítok.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#39) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy ezek a képek áprilisi tréfák.

Némelyik kép nagyjából olyan, mint a céges Defy-m.

Szóval ez egyenlőre zsákutca.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) jacis válasza MR007RM (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Kiváncsi leszek mi lesz a véleményed róla. Ha megjelenik tuti megnézem az MM-ben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) BiP válasza Harlek (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

És az a szomorú, hogy a 808-ban debütáló Belle FP1 sem lesz már elérhető azokra a telefonokra. (igaz, az újakon meg tuti jó lesz, mert az 1Ghz-es procit felemeli 1.3-ra)

(#20) gretzky77: jogos, Androidnál azért kell imádkozni, hogy egy új/fél éves telóhoz jön-e frissítés.

Háttérkép: szerintem pont nem fail, hanem inkább egy nokiás poén lehet, hogy biohazard-os környezetben van az android.

(#42) RaveForce válasza BiP (#41) üzenetére


RaveForce
veterán

zerintem pont nem fail, hanem inkább egy nokiás poén lehet, hogy biohazard-os környezetben van az android.

nokiás poén... kár h ez a háttérkép már 2éve is megvolt nekem droidon :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) MR007RM válasza jacis (#40) üzenetére


MR007RM
addikt

A helyzet az, hogy nekem nemcsak a jobb kamera miatt kell, hanem az egyébb többlet miatt is, ami mondjuk egy N8 fölé emeli. Nagyobb CPU, több Ram, NFC, 4 col, akku cserélhetőség....Szóval szerintem nem fogok csalódni. Átgondoltam. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#44) Polarstar válasza MR007RM (#43) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megértem. Én is gyüjtük már rá! Kell a telefon Mobilos-kamrera

Oda fogom adni a szomszéd kisgyerekének a N8-ast, had autózzon vele.. :DD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#45) BiP válasza RaveForce (#42) üzenetére


BiP
nagyúr

Még szerencse, hogy régi háttérkép nem lehet valakinek vicces. Meg vagyunk mentve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.