Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez amugy azon kivul hogy parasztvakitas jo vmire?

(#2) SPY0817 válasza ThorsHUN (#1) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Ezen gondolkoztam én is hogy igazából mire használható de rájöttem hogy lényegében semmire... annak mondjuk pláne nem örülnék ha mindig mindenki tudná holvagyok... úgyhogy számomra kicsit ellenszenves...

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#3) ThorsHUN válasza SPY0817 (#2) üzenetére


ThorsHUN
őstag

De erted ahelyett, hogy az N sracok valami tenyleg utos dolgon tornek a fejuket... Ez a post it szeru "ha a kozelbe ersz kapsz egy sms-t" dolog... 0 ertelme van.

(#4) marcee


marcee
addikt

Érdekes, nekem meg tetszik! "Hahó, most látom erre jársz, nem isszuk le magunkat?" "Dehogynem!" Zsííír!

\m/

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem se rossz dolog, olyan msn szerü vmi csak meg lehet tudni, hogy az illető éppen hol tartózkodik.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) Inarus


Inarus
addikt

Számomra éppolyan ellenszeves (vagy ellenszenvesebb), mint a videótelefonálás...

(#7) Viktor0610 válasza marcee (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

marcee:
Végre valaki, aki értékeli a haladást?! :D

tòbbiek:
Nem tudom, mit problémáztok a pozició-dolgon. Ahogy a hírben is szerepel, ez a funkció letiltható. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Amugy ehhez hasonlítható az a funkció az N82 ben , ami ki írja a kép készéítésének pontos helyét, és meg is mutatja a térképen.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Kipróbáltam:
A helyzetjelentés alapja a saját POI-k. Tehát a GPS-el bekönyvjelzőzöd a kedvenc vagy gyakori helyeid, aztán beállítod, hogy melyik közelében oszd meg másokkal is a helyzeted. Szerintem jó elgondolás. És ha elég sok erre alkalmas mobil van a társaságban, még hasznos is lehet.
A chat része pedig rendesen működik és egy megfelelő adatcsomaggal sokkal olcsóbb, mint az sms.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.