Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nekem mondjuk jobban tetszik, mint a C7-es... De attól az oprendszer még mindig kevéske...

Minden szavam magánvélemény!

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Hát Nokia, ez így nagyon kevés... Hozzátok már ki a MeeGo-t, kb. 3 éve ugyanazt látjuk, apró változtatásokkal :( :(((

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) D@niel válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem inkább a C7 a szimpibb, szerencsére Symbian4 már biztosan nem lesz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szerintem a Nokia keze benne volt a Star Wars klónok gyártásában...Rohadjak meg, hogy ők voltam Camino fejesei... ;]

(#5) Lirion válasza r4z (#2) üzenetére


Lirion
addikt

Mintha más op rendszereknél ez nem lenne probléma...

(#6) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem nem 3 hüvelykel kisebb a kijelzője a c7-nél, az kicsit durva lenne, inkább 3 tizeddel :DDD
Ja és fent az van a szerzőnél hogy Bog, a végén meg, hogy Dr. Kind:)

Még mindig nem tetszik ez a symbian, pedig régebben csak symbianos telóim voltak:( A meego pedig tetszik, de még mindig nem jön..

(#7) jbush


jbush
tag

"jelen modellünknek kisebb a kijelzője 3 hüvelykkel" - kicsit sok lesz az.
Másrészt, jó az aláírás a cikk végén, Bog :DD

(#8) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Bocs, már írtam...

Jó cikk. Gratula hozzá. (Nem sokkal) vékonyabbzsebűek számára jó választás N8 helyett.
Off: pár betűhiba, meg aztán egy nagy is: ...csak jelen modellünknek kisebb a kijelzője 3 hüvelykkel...

[ Szerkesztve ]

(#9) Yen


Yen
csendes tag

Nem lenne ezzel a vassal semmi baj
(Leszámítva az 1050mA akkut. Mert erős kétségeim vannak, hogy normál használat mellett másfél napnál többet kibír.) ha nem a szokásos "Nokia ára" lenne a terméknek.

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Most nem akarok rosszmájú lenni, de a MA stábjának mindig savanyú a szőlő ha Nokia telót kell tesztelni? :F Legalábbis ezt vettem észre az utóbbi időben :U Pedig ez sem lenne rossz teló, a kameráért kár, az ár pedig fog lejjebb menni, nem kell még őket temetni szerintem..

[ Szerkesztve ]

(#11) bolondember válasza Lotusomega (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

persze, hogy lejjebb fog menni az ára - de ha most X pénz, a kicsit nagyobb kijelzőjű modell x-5k, a konkurencia meg x-15k - akkor milyen árat vegyenek figyelembe?

a mostanit? Azt kéne. hogy egy mostanában klasszikussá érő szólással éljek: nincsen a szerkesztőség tagjainak a tulajdonában a Bölcsek köve, tehát kénytelenek a cikk írása közben aktuális árat nézni (na meg ha ennek csökken az ára - a többinek is fog, nem? :U )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) joey04


joey04
titán

Az első bekezdésben minden benne van:

Csak éppen egy telefont sosem önmagában szoktunk nézni, hanem megtekintjük, hogy aktuálisan a többi gyártó mivel próbálkozik, illetve mennyiért.

Ebben a kategóriában már nincs olyan, hogy nem használható (szép is lenne, 2010 van). Mert ez szokott lenni az (áll) aduász a rendszert a végsőkig védelmezők szemében.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) adwin


adwin
tag

Sajnálom, hogy a Nokia ilyen téren nem fejlődött régen szerettem, most vacak.

Üdv adwin

(#14) Misály válasza bolondember (#11) üzenetére


Misály
addikt

Igazsagosabbnak tartanam a gyartok ( nem csak nokia ) altal ajanlott fogyasztoi arakat megjelolni, mert a dzsunkakereskedok szep hasznokat tesznek ra es irrealis arakon arulnak.

[ Szerkesztve ]

(#15) Bog válasza Lotusomega (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem akarok rosszmájú lenni, de neked miért fáj minden esetben, ha a Nokiát nem éltetjük?

El kéne fogadni, hogy vannak jó Nokia telefonok, meg kevésbé eltalált cuccok. Az X3 T&T-nál eszedbe sem jutott, hogy "savanyú a szőlőt" írkálj a fórumba, de érdekes...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Bog válasza Misály (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Öhm, khm, höhh??? :Y
Aktuálisan van-e olyan Nokia telefon, amely a Nokia mintaboltban olcsóbb, mint dzsunkáéknál?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Gabor113


Gabor113
tag

Egy kicsit kezd már unalmas lenni hogy az MA nem tud egy értelmes Nokia tesztet összarakni. :( Mi az oka hogy nem tudtok ennek a gyártónak a készülékeihez objektíven viszonyulni?

Egyébként itt ment el a kedvem az olvasástól: :DD Ettől én többet várok egy techikai oldaltól. Vagy ne teszteljetek ilyen telefonokat vagy vetkőzzétek le a komplexusokat. :(

A finn cég a jelek szerint most azzal próbálkozik, hogy ha már nagy nehezen kiizadták magukból a Symbianˆ3 nevű rendszert, akkor legyen is annak fogadtatása akármennyire véleményes, már eldöntötték, hogy eköré fognak rajzolgatni mindenféle telefonokat, miképpen tették ezt a korábbi OS kapcsán is. Az 5800 mutációi a mai napig kísértik szerkesztőségünk minden tagját, legalább egy ilyen klóntesztet mindenki írt már, s most ugyanez alakul ki a Symbianˆ3 kapcsán is.

Nekem inkább úgy tűnik a mobilaréna döntötte el hogy ez márpedig szar ha a fene fenét eszik is. :W Tudunk valamit hivatalos forrásból a fogadtatásáról a piacokon?

(és még egyszer nem ezzel lenne a gond: hanem azzal hogy az ember egy ilyen teszttől objektivitást várna) Na mind1, no flmame nem kell reagálni csak le akartam már írni.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Ezt mar lattuk. Nem rossz keszulek, az bisztos. de nem artana egy kicsit tobb ujjittast belerakni...

"There is nothing permanent except change"

(#19) hemaka válasza Gabor113 (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

S^3 egy eléggé elavult op. rendszer, ha konkurenseket nézzük... szóval van benne némi igazság, ha szapulják... :U

(#20) maláj


maláj
őstag

"kábé annyi izgalom van benne, mint Baló Györgyöt alvás közben nézni."

az elmebetegje :DDD

nemrossz de tényleg inkább már akkor a Nokia C7 :K

(#21) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Miért nem tesz autofókuszt a Nokia az újabb,drága készülékeibe?? :F :(
Ez így tisztára Sony Ericsson Walkman feeling.Ez nem jó irányvonal,amin most a Nokia halad.(Szerintem)
Én nagyon kíváncsi lennék hogy a Nokia mit tudna kezdeni az Andrioid rendszerrel.. :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#22) Gabor113 válasza hemaka (#19) üzenetére


Gabor113
tag

Persze magán emberként véleményként ez simán bele fér, ezért is hangsúlyoztam nem ezzel van a gond, érthető ha így regál egy user.

Csak ha valaki nagyobb "közönségnek" publikál attól én a "szar" elavul és ennek különböző formába öntéseit valamint az ezen való rugózást nem tudom elfogadni, mert nem az ő tisztük ezt eldönteni hanem a usereké. (persze ez csak egy személyes vélemény és a tágabb közönséghez való publikálás követelménye nálam , de nyilván ez is személyes dolog) Én úgy gondolom ez dönti el azt hogy egy ilyen írás objektív vagy szubjektív. Plusz adatokkal alátámasztva nem sejtelmekkel, véleményekkel. Na mind1. :(

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#23) Zayl01


Zayl01
tag

Se ezt se a C-7et nem venném meg, mi az hogy nincs egy 8megapixeles kamerán autofocus? Nekem ez már 2 éve is alap követelmény volt, nem hogy most ráadásul ennyi pénzért, mondjuk 100euro alatt megértem de azon felül alap az autofocus. Ezt csak a pofátlan Nokia csinállja mert már akkora nevet vívott ki magának, hogy egyes emberek nem is ismernek más nevet ha telefonról van szó és megveszik ezt a trágya dombot. Megse fordulna a fejembe az ilyen megvásárlása még ha milliomos is lennék. ;] Ja remélem nem fájditottam meg egy Nokia fan szívét sem. :) Egyébként hogy hogy nincs videó?

(#24) deka10 válasza Zayl01 (#23) üzenetére


deka10
senior tag

Ebben teljesen igazad van, E7 szerettem volna venni, és abban is edof kamera van, amikor megtudtam majdnem eldobtam az agyam.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25) chabusch


chabusch
tag

Egy alapvető problémám van az MA Nokia-tesztjei kapcsán:

Hosszú évek nokiázása után most tértem át az Androidra. Megdöbbentő volt, hogy az Android a szép kezelőfelület mellett mennyire nem felhasználóbarát, és milyen alap dolgok hiányoznak belőle. Persze szépen lassan összeraktam a megfelelő funkcionalitást appokkal meg egyebekkel, de elég gáz folyamat volt, mintha csak egy lunixos gépet faragtam volna. Ideges is lettem volna, ha eredeti áron kellett volna megvennem a telót (Galaxy S).

Ismerem a konkurencia többi tagját is, és ott is hasonló akadályokba ütköztem. Emiatt azt kell, hogy mondjam, a Nokia megérdemelne egy hangsúlyos istenítést: tény, hogy a felület öreg, de a Symbian az okostelefon-funkciókat tekintve messze a legteljesebb, legkicsiszoltabb rendszer, ami még az energiagazdálkodását tekintve is pöpec. Aki innen vált más rendszerre, a funkcionalitást tekintve tuti kevesebbet fog kapni.

Egyébként nekem úgy tűnik, hogy a Nokia szapulás mögött jórészt az app-fejlesztők állhatnak.A Symbian annyira teljes rendszer, hogy az Ovi-store-ban nem lehet pénzt keresni olyan, könnyen megírható, alapfunkciókat pótló alkalmazásokkal, ami pl. a csengetési profilokat változtatja.

(#26) r4z válasza Lirion (#5) üzenetére


r4z
nagyúr

Csak az a gond, hogy amíg "más oprendszereknél" a felület korszerű, a Symbian egyszerűen ósdi. Itt már nem arról beszélünk, hogy "aki eddig használta, nem okoz neki gondot az új verzió", hanem arról, hogy igenis egy ősrégi megoldásról beszélünk, és a Nokia ezt pont leszarja. Be kéne látniuk a finneknek, hogy nem Apple a nevük és nem Steve Jobs irányítja a céget. A felső kategória már nem az ő súlycsoportjuk, az Android, az iOS és lassan a RIM is lehagyta/lehagyja a Nokiát, ha okostelefonokról van szó.

Flame off

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#27) Gabi 8906 válasza Zayl01 (#23) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Aki autofókuszos csúcs nokiát akar az vegyen N8-at. :D
Aki meg nem az vegyen más márkát,mert edof nem ezekbe az árú és prémium anyaghasználatú készülékekbe valók. :P :C

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#28) manchester85


manchester85
addikt

Honnan vettétek ezt a címet, az Eredetből? :DDD :DDD

i6 Silver

(#29) amanoba


amanoba
őstag

vicc ez a kamera, ez az árszabás, és ez a nokia vonal úgy egészében..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#30) kokyt válasza hemaka (#19) üzenetére


kokyt
senior tag

Kritika szerintem a kezelőfelületet és a működési logikáját érheti, mert az valóban nagyon véleményes. Ennek ellenére a szolgáltatás kínálatával szerintem egyáltalán nincs baj, sőt.

(#31) Gabi 8906 válasza amanoba (#29) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Hát igen,elég rossz érzés amit most művelnek a Nokiánál.
Régebben televolt autofókuszos Carl Zeiss optikájú kamerás telókkal a kínálatuk.
Most meg.... :( (Viszont dícséret illeti őket a megjelenítők terén! :K Végre ők is rááltak az Amoled panelokra. :R )

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#32) Lotusomega válasza Bog (#15) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Én elfogadom, x3 teszt pont kimaradt az életemből azt hiszem, de ahogy az utánam szólók véleményeit látom, nem csak nekem tűnt fel a dolog. :U Ez azért jelent valamit nem?
Valaki írta utánam hogy aki symbianról vált más rendszerre az bizony funkcionalitásban veszíteni fog, ezt csak megerősíteni tudom, lehet hogy lassabb volt és nem votl csili vili az 5800-m, de ha tehetném szó nélkül váltanék wave-ről vissza rá. Ez lehet h 1 ghz proci meg csili vili felület, csak épp a mindennapokban sokkal körülményesebb mint a nokia volt.
Ez van. :U

(#33) joey04 válasza Gabi 8906 (#21) üzenetére


joey04
titán

Ez így tisztára Sony Ericsson Walkman feeling
pontosan. meg is zuhant a SE attól, hogy ezt (és hasonló elbaltázott döntéseit) hosszútávon erőltette. Nokia ébresztő!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Gl4diator


Gl4diator
tag

Kövezzetek meg, de nekem külsőre jobbn tetszik mint a C7. De nem ebben a full feketében, hanem az ezüst-feketében. A C7 inkább női telefon szerintem.

Várok vele még egy kicsit, aztán jövő év első negyedében megveszem :DD

[ Szerkesztve ]

(#35) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nem vagyok nagy Nokia b*zi, de én is látom, hogy itt állandóan kottázva vannak a Nokia telók. Samsung, meg az LG is ontja magából a tök klón telókat, sokszor zárt rendszerrel, de az nem érdekes.

Nokia meg legalább 1-2 telefonra tehetne Androidod, vagy Windowst, és akkor az MA is írhatna egy elismerő cikket. :)) Váó, feltámadt a Nokia címmel... Ennyi.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#36) Karma válasza Lotusomega (#32) üzenetére


Karma
félisten

"Ez azért jelent valamit nem?"

Talán Nokia tényleg suxx, és akiknek nem köréjük épül a vallása, sokkal nagyobb csodát várnának a Legnagyobb Piacvezető Telefongyártótól a "Same old, same old.." helyett, aminél többet még nem sikerült produkálni?

"de ha tehetném szó nélkül váltanék wave-ről vissza rá."

Azért a Wave alapján elítélni a fejlett platformokat elég meredek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#37) Lotusomega válasza Karma (#36) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Semmi vallás nincs, csak a gyakorlati tapasztalatokat mondtam, bevált működött tette a dolgát, fos proci meg kijelző volt benne, aláírom, nem volt csili vili rendszer, azt is aláírom, de mindenre volt megoldás ha akartam valamit. A jelenleginél ez abszolút nincs meg, csak szívogatok vele, mosmár valamennyire kezd összeállni, de azért, ennyi pénzért kicsit többet vártam volna(szvsz)

Abban pedig igazad van hogy a Bada alapján megítélni a többi rendszert ez tényleg merész, nem is volt célom, androidos teló 1 hétig votl csak nálam, nekem annyi idő alatt nagyon nem jött be, iphone nem sok ideig volt nálam, avval nem volt különösebb gondom, windowsosom sose volt, arról nem tudok nyilatkozni. :K

De ha valaki idetenne egy értelmes symibanos telefont hogy cseréljünk wavere, nem biztos hogy soakt haboznék a dolgon, ez a véleményem és a tapasztalatom. :)

(#38) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ezért se fognak sorban állni.

(#39) lindermen


lindermen
aktív tag

Nem értem ezt "megint egy ugyanolyan nokia" szöveget. Azt megértem hogy nem felhasználóbarát stb, bár ez is lehet szubjektív vélemény inkább, de belefér. De miért kéne egymástól különbözniük, vagy inkább ki várta azt, hogy ez a telefon az UI-t tekintve éppen más lesz mint az N8 vagy a C7? A gyártók általában hasonló UI-val adják ki a cuccaikat. Ott van Sense, a Touchwiz, az SE-ét nem tudom, de ott sincs különbség az X10 mini, mini-pro, X8 hármasban. Ugyanez igaz a külsőre is!

(#40) vans?


vans?
őstag

Ugyanolyan csunya feltegla mint a tobbi. :)

hábm bábm

(#41) fricz19 válasza Lotusomega (#37) üzenetére


fricz19
őstag

na cseréljünk 5800?

Karma: +1

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#42) daninet válasza chabusch (#25) üzenetére


daninet
veterán

Elárulnád mi az a hihetetlen fontos funkció amit egy 2.2-es android nem tud a symbianhoz képest és haxolni kell hozzá a rendszert?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43) Inarus válasza Lotusomega (#32) üzenetére


Inarus
addikt

Ó, igen, nekem is hiányzik a félórás várakozás egy kicsit nagyobb pdf vagy doc megnyitásakor... ;] (Ha már 5800.)
Amúgy tényleg jogos: kipróbáltál 1(!) darab, fejlesztés alatt álló másik rendszert és rájöttél, hogy mindegyik xar. :U

(#44) chabusch válasza Lotusomega (#32) üzenetére


chabusch
tag

Akkor mázlim van, mert a Wave-n is filóztam, de a Galaxy S olcsóbb volt, így azt vettem. Azon legalább lehet faragni, és megközelítőleg olyan eredményt elérni, mint a Nokiával, miközben a felület tényleg jobb.

@ (#36) Karma: furcsa ez a fejlett rendszer elnevezés. A fejlődésről alapvetően az jutna eszembe, hogy van a meglévő, ami jobb lesz. Nem pedig feljavítunk egy funkciót (UI), majd elveszünk egy rakás másikat, aminek a pótlásáért később pénzt kérünk (akár az app-fejlesztők által). Ezt nem tartom valami jó üzletpolitikának, sőt, konkrétan azt gondolom, hogy ha a Nokia végre összekapja magát, és a Symbian ugyanolyan csilivili felületet kap, mint a konkurencia, akkor mindent letarol, mert a francnak van kedve reklámokkal telitűzdelt ingyenes, illetve fizetős appokkal bíbelődni, amikor a Nokiában minden benne van. És az olyan appok is elérhetők rá, mint az AngryBirds, stb.

Én úgy érzem, hogy az Androidtól egyedül a UI-t kaptam, a Symbianhoz képest minden másban visszaléptem. Pl. miért nem tudok e-mail mellékletet letölteni a telómra? A Gmail appal egyáltalán nem megy, és a Samsung email kliensével is csak korlátozottan, konkrétan mp3 esetében nincs save gomb a melléklet mellett. Miért kapok a fejlett böngészőtől olyan hibaüzenetet, hogy a letölteni kívánt fájl (30MB) túl nagy? Miért olvashatatlan az index.hu (átállítástól független kódolási hiba, a Nokián nem volt)? Stb, stb,stb.

Szerintem nyugodtan hívjuk ezeket a rendszereket "fejlődő" rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#45) Brutális eb válasza Inarus (#43) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1
Nem is értem ezt a fajta vallásos szexuális szintű vonzodást egy-egy márkához egyes emberkéknél.

Utobbi időben volt LG,SE,Samsung telefonon most Motorola van.
Mindig éppen azt használom ami az adott helyzetemhez képest a legoptimálisabb használati élményt adja.
Kit érdekel melyik márka az. :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#46) chabusch válasza daninet (#42) üzenetére


chabusch
tag

Már lentebb írtam, de pl. "nagy" fájlok (pl. 30MB) letöltése a böngészőből. Egyszerűen vicc, hogy "Requested entity too large" a böngésző reakciója. Melléklet-kezelés. Gombnyomásra lehet hang+rezgésből rezgésre váltani, de hogy lehet hang+rezgésből csak hangra váltani a csengetést egy gombnyomással? Nem tudom kontrolálni, hogy mikor melyik app lóg 3G-n. Egyáltalán mi a francnak lóg folyton fent, amikor nincs is szükség(em) adatforgalomra? A background sync ki van lőve, mégis megy a forgalmazás. Eldönthetetlen, hogy egy appot mikor küldök a háttérbe és mikor zárom be. A tethering néha müxik, néha nem.

Az mp3 melléklet letöltését kivéve mindent megoldottam, de rengeteg időm elment vele, és baromi idegesítő volt, hogy az általam sűrűn használt funkciók tömkelegéről derült ki, hogy nincs.

Egyébként 2.1 fut a gépen, mert annyira nem értek hozzá, hogy ROM-ot főzzek. Ha a 2.2 mindegyik fenti problémát orvosolja, akkor mea culpa, de megvárom a hivatalos frissítést.

(#47) Inarus válasza Brutális eb (#45) üzenetére


Inarus
addikt

"Mindig éppen azt használom ami az adott helyzetemhez képest a legoptimálisabb használati élményt adja.
Kit érdekel melyik márka az."
Kiegészíteve ezt a jó ár/érték aránnyal, de egyet értek. :K

(#48) Gabor113 válasza Karma (#36) üzenetére


Gabor113
tag

Nem ezzel van a gond én is írtam. Csak a sarki mobilos vagány"hitelességénél" valamivel többet várnék ilyen cikkektől, de úgy tűnik hiába.... :(

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#49) Lotusomega válasza chabusch (#44) üzenetére


Lotusomega
senior tag

+1 :K

(#50) Lotusomega válasza Inarus (#43) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na, ne harapjátok mrá le a fejem, nem mondtam h mindegyik szar, javítottam is utána magam a megfogalmazásért, csak tényelg így van ahogy írták utánam is hogy, sok dologban visszalépés az op, miközben azokat már rég lehetett pl symbiannal csinálni.

Szó nincs vallásos vitáról, ami jó azt elismerem én is, ami szar azt is, nagyon so khibája van/volt az 5800-nak, egy szóval se modntam h nem, de azokra a dolgokra amire ÉN használtam nekem a midnennapokban jobban bevált mint a wave, ezt mondtam, ettől lehet hogym ég másnak pont a fordítottja válik be.

És mivel egyre inkább az uniformizálódás irányába mennek az oprendszerek(és a készülékgyártük is sajna) ezért egyre jobban szűkűl a vevők választási lehetőségének a köre is. Vagy csili vili kompromisszumokkal a funkcionalitásban, vagy puritánság de használhatóan, vagy a kettő között félúton, de horror áron.

Nem egyszerű téma ez sajnos :U

Lehet kövezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.