Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Nokia E63 upgrade?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) gerilee


gerilee
aktív tag

A szélességéből adódóan nem lehet, hogy egy olcsó, érintőkijelzővel szerelt típus? Olyan Nokiaféle Samu Corby? Esetleg az első S40 táccs?

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#3) Segal


Segal
veterán

Én is arra tippelek hogy ennek köze sem lesz a Symbianhez. Induljunk csak ki az X szériából ahol az X6 s60-as az X3 meg s40-es...
Ez szerintem egy fektetett nem érintőképernyős QWERTY-s lesz

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Mindkét verzióban van logika. A Corby Nokiás változatának, és a qwerty-s gondolatnak is. Az első érintős S40 nem hiszem hogy teljesen érintős lesz. Azon a téren inkább ilyesmire számítok.

Segal: erre nem is gondoltam :) Qwertys, éerintős S40.

Kíváncsi vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) szige válasza Ricardo (#4) üzenetére


szige
tag

Esetleg a nemrég kiszivárgott Mystic?

(#6) meroly válasza fateless (#1) üzenetére


meroly
veterán

Én is ebben bízom.
Ha már E63-am se lett, akkor talán ez. :DDD
Külön dícséretes, hogy végre nem fémmel dolgoznak (legalábbis ebben a C szériában). :K

Impossible is nothing

(#7) enddav válasza meroly (#6) üzenetére


enddav
aktív tag

Nem fémmel? Szvsz sokkal jobb mint a gagyi műanyag.. ^.^

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#8) meroly válasza enddav (#7) üzenetére


meroly
veterán

Nem minden szempontból. Szebb az tény, de szvsz jobban csúszik és jobban karcolódik. Télen meg olyan hideg hogy nem esik jól a fülemhez tenni. (8800-s tapasztalat)

Impossible is nothing

(#9) fateless válasza enddav (#7) üzenetére


fateless
veterán

Örülök, hogy a Samsung i780-am nem fém.
Így még most is szép.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Airnold


Airnold
tag

Ez lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#11) gerilee válasza Airnold (#10) üzenetére


gerilee
aktív tag

Gondoltam én is rá, de a képen szereplő "Mysticnek" a teteje sokkal íveltebbnek tűnik a rajzon szereplő telefon felső kialakításához képest.
Kicsit nehezen tudok elképzelni a "C - Classic" sorozatba a QWERTY billentyűt. Az én logikám szerint az inkább a E szériába való.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#12) Airnold válasza gerilee (#11) üzenetére


Airnold
tag

Majmeglátjuk, ha bemutatják. :)

(#13) plus44 válasza Airnold (#10) üzenetére


plus44
veterán

Ez az enyhén photoshop-olt teló? Nem hiszem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) meroly válasza Airnold (#10) üzenetére


meroly
veterán

Ez szélesebb mint a rajz a cikkben. Jó ég tudja.
Lehet nem qwerty lesz csak olyan fél-qwerty mint az E55-ben, az talán elférne.

Impossible is nothing

(#15) 8nemesis8 válasza meroly (#8) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát nekem E51em van/volt de a hidegségen kívül a több egyáltalán nem volt nekem gond, sőt a hidegség sem volt annyira zavaró jelenség.

(#16) meroly válasza 8nemesis8 (#15) üzenetére


meroly
veterán

Igen, E51-em is volt, ott valóban kevésbé zavart, az nem csúszott annyira, mert ilyen apró lyukak voltak rajta hátul. A széle viszont csúszós volt. Meg a füledhez nem ért a hideg fém, mert elöl műanyag volt. Nagyban függ attól hol alkalmazzák.

Impossible is nothing

(#17) 8nemesis8 válasza meroly (#16) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor sikerült egy olyat mondanom, ahol pont kivétel - minden felsorolt hátránya a fémes telefonnak. :D

(#18) meroly válasza 8nemesis8 (#17) üzenetére


meroly
veterán

Részben, csak részben. Az E51 is csúszott, ha oldalt fogtad meg, ott már nincsenek barázdák. A hátlap nem csúszott, legalább ez az egy előnye volt a fémnek, ja :K

Impossible is nothing

(#19) 8nemesis8 válasza meroly (#18) üzenetére


8nemesis8
veterán

Most mid van!?
Látom eléggé Nokia mániás vagy.

(#20) meroly válasza 8nemesis8 (#19) üzenetére


meroly
veterán

2330c - céges, csak azért használom már november óta, mert ez az egy készülék ami 3 napig bírja egy feltöltéssel nálam.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.