Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

ezt nem tudom elhinni :Y
egy ilyet be kell majd szereznem, de minimum meg kell nézzem.. s40 és 1Ghz :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#2) netpeti98 válasza FET-MEN (#1) üzenetére


netpeti98
addikt

Szerintem nem lehet rossz hisz ha megnyitják az s40-et is akkor nem csak jávát lehet rajta futtatni

(#3) plus44 válasza FET-MEN (#1) üzenetére


plus44
veterán

sima touch-os teló, nem kell elájulni tőle. :U

szerk: igen és mit szeretnél ezzel az 1ghz-es procival csinálni. Megsúgom az előző T&T telókon is simán elfutott ez a rendszer. Nem rossz, szép nagy szám, de ezen nem Android fut. :U

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) FET-MEN válasza plus44 (#3) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát azér a nokia nem mindennnap tesz le ilyet az asztalra :U meg s40 ilyen CPU-val...

#netpeti98 ja aztán s40 forradalmat hoz a nokiának.. kitudja milesz még itt. :DD

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#5) Valentino K. válasza plus44 (#3) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Viszont ezzel a kinézettel ilyen ár mellett simán fogják venni a picit is tehetősebb nők :K
Én férfi kézben nem tudok elképzelni egy ilyen aranyozott telefont, legalábbis ezt biztos nem ;]

(ja mégis el tudom, mozdonyszőkéknél is biztos népszerű lesz:D)

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#6) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Őszintén, ebben most mi értelme van az 1 GHz-es procinak?
Komolyabb tapifonokba eddig pakolgatták a ~600 MHz-es procikat, addig belepakolnak ebbe ekkorát?

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#7) gabe8719


gabe8719
senior tag

A nyitott s40 tényleg jó lenne, de azért 2,4 inchen tapicskolni nekem kicsit..khm..fura :)

(#8) szezso15 válasza Valentino K. (#5) üzenetére


szezso15
addikt

Férfi kézben el tudom képzelni, bár az nem teljesen 100-as férfi ;]
Forró körülötte a levegő :U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

:D

"A 18 karátos aránnyal futtatott..."

Hmm, a 18 karát vagy a futtató aránylik? :) Bocs, ezt nem hagyhattam ki...

Kicsit nekem valahogy furi. Ekkora, és ilyen kijelző, meg oprendszer, és ilyen bika proci?
Biztos... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) plus44 válasza Valentino K. (#5) üzenetére


plus44
veterán

Az lehet, de 75k-ért nem hiszem hogy vinnék, mint a cukrot, mikor ott a sima is jóval olcsóbban, igaz kisebb tudással, de kinek mi kell, ilyen szinten.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) gabe8719 válasza Hans5341 (#6) üzenetére


gabe8719
senior tag

A komolyabb tapifonoknál már egyáltalán nem ritka az 1 Ghz, a 600-as procik max. a tényleg olcsó androidokban vannak, de remélhetőleg már az alsó árszegmensben sem sokáig. Mondjuk ebben a cuccban szerintem is mókusvakítás ez a CPU, ennyi pixelt egy s40-el párosítva vígan meghajt 3-400 mhz is. :U

(#12) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nokia RAJ edisün :).

(#13) Valentino K. válasza gabe8719 (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

x10 mini pro-nál se sokkal nagyobb a képátló ;)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#14) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

S40 alá minek az 1Ghz? :F Inkább tanuljanak a fejlesztőik tovább és optimalizáljanak rendesen!

(#15) Valentino K. válasza plus44 (#10) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Tisztelet a kivételnek, de a nőket hol érdekli már, hogy milyen vas van a telefonban (legalábbis a túlnyomó többséget biztosan nem izgatja), nézzen ki jól és kész.
Pont emiatt lesz sztem sikeres ez a készülék. Főleg akkor lenne az, ha a szolgáltatókhoz is bekerülne

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#16) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ennek a cuccnak a külseje szép de milyen "ficsőröket" tud majd?
Mert ha viszi a fullHD videókat ilyen kijelző mellett nem lesz semmi értelme, szerintem csak a nagyon multimédiás nem okos telókba kellene jobb processort rakni, mivel ott van ami ki is használja és nem csak az e-penis nő tőle, ARM9 300mhz tökéletes egy buta telóba

Fogadok hogy ez is ilyen "nokiás" 1ghz-es cucc :D

Amúgy a megahertz szerelmeseinek:
Samsung Jet: nyóccáz MHZ

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#17) plus44 válasza Valentino K. (#15) üzenetére


plus44
veterán

Az elődmodell sem csúnya, meg ezen kívül van más ilyen női telefon is fele ennyiért, de legyen igazad, végül is minket ez annyira nem érint.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) freestailo


freestailo
őstag

Nekem bejön, ha lenne pénzem tuti ilyet vennék a csajomnak. ( ha lenne csajom :D :D )

[ Szerkesztve ]

(#19) gabe8719 válasza Valentino K. (#13) üzenetére


gabe8719
senior tag

Hát igen. Nekem nem is kellene, hacsak nem lenne kiemelt szempont a méret. Habár ott azért van egy Android (igaz, csak 2.1), meg van egy kényelmes qwerty, de ha már választani kellene, inkább oda tenném az 1 Ghz-es procit, nem ide.. Szvsz teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#20) mrlujoak válasza Valentino K. (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

Míg az X10 mini páros a QVGA 2,55"-os kijelzőjével egy okostelefon (android) 600-as procival, addig ez a Touch and Type modell S40 - nem okostelefon.

Ezért furi nekem is, másnak is, hogy egy "hagyományos" oprendszeres kis kijelzős, mobil alá egy bika procit pakoltak... ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) Youri


Youri
veterán

1GHz egy ilyenbe? Minek? Ez mekkora parasztvakítás? S40-el? Ja, hogy az akkuidő csökken vele! Éééértem ;]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#22) gabe8719


gabe8719
senior tag

A külsejéről meg annyit, hogy ahogy elnézem, a Mobiádóónak nem sok dolga lesz vele.. :DDD

(#23) Jassz


Jassz
tag

Ez a telefon olyan, mint ha a tervezők egyszerűen berúgtak volna és poénból felraktak volna egy ilyet a gyártósorra, hogy kínjukban már nevetni is tudjanak valamin.
Mondjuk engem meg tudtak nevettetni ;]

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

csajoknak, vagy egyéb nagy vagány srácoknak jó lesz...

(#25) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Aranyos.

A kerámia gombokra azért felkaptam a fejem.

(#26) attisx


attisx
addikt

Maaargit!!! Nooormális???!!! :Y :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#27) gPéter


gPéter
tag

aranyozás nélkül,kicsit szerényebb áron jó lenne.

(#28) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én mindig mondtam, hogy a Nokia aranyat ér. ;]

(#29) worxland válasza freestailo (#18) üzenetére


worxland
addikt

ha lenne pénzed, lenne csajod...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Mostanában divat szidni a Nokiát.
Mondjuk régebben is, de amikor nem fut a szekér, előjön a sok moslék, hogy belerúgjon még-jobban.

(#31) kolosanyi válasza worxland (#29) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt a soviniszta megnyilvánulást! Te galád. :D

(#32) Lirion válasza Fancy-boy (#30) üzenetére


Lirion
addikt

Ugyanez volt korábban a SE-nal is. Az emberek szeretik, ha valami elbukik... De az is megfigyelhető, hogy időszakosan egy-egy gyártót/op rendszert istenítenek és rendre ezt követi annak fikázása. Így volt ez a motoval is, a se-nal is, most a nokiával, a dícséretben meg épp az android a soros, de majd jön annak is a leáldozása... Amíg megy a szekér, addig megy a dícséret, amint lemarad, máris kezdődik a sárdobálás.

(#33) eldiablo válasza Fancy-boy (#30) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha nem tűt volna fel, minden gyártónak van egy ellentábora, akik ha indokolt, ha nem, akkor is szidják.

(#34) olcsii


olcsii
aktív tag

Hmm.....kis drágaság:O

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35) Youri válasza Fancy-boy (#30) üzenetére


Youri
veterán

Azért ennél a telefonnál sok jót nem lehet mondani. Az, hogy jól néz-e ki, nem kötök bele, biztos sokaknak tetszik. na de, ide minek az 1 GHz? túl azon, hogy drágább legyen és jobban fogyjon az akksi

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#36) Fancy-boy válasza eldiablo (#33) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Jah, és mi az értelme? Ettől lesz valaki boldog?

(#37) Fancy-boy válasza Youri (#35) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Előbb utóbb már az 1ghz lesz az alap a tapicskolós telefonoknál. Hiába "csak" S40.

Ennyi erővel régebben minek rakott a Siemens az S25 be színes kijelzőt, amikor szinte semmi értelme nem volt olyan felbontásnál.
Ezt hívják úgy, hogy fejlődés. Haladunk a korral.
Sajnos az akkumulátorokra ez nem teljesen igaz.

(#38) Youri válasza Fancy-boy (#37) üzenetére


Youri
veterán

Azért egy színes kijelzőnek több értelme volt, mint ennek.... Azon lehetett színes kis ikonokat, meg 16 színes játékokat tolni :D De erre nem fogsz olyan appot találni, ami az 1 GHz-t 50%-on megjáratná.

RTX ON

(#39) Alwares


Alwares
aktív tag

Nekem az előddel a rezisztív kijelző volt a fő gondom. Aztán odaadtam húgomnak, ő meg imádja. A HD7-es meg szerinte nem jó mert alig kell hozzáérni és már érzékel is. Welcome in 2007 sister :D

(#40) DemonDani


DemonDani
addikt

Arra is kíváncsi lennék hogy milyen 1Ghz ez... :U :Y
Lemerem fogadni hogy semmi köze az Androidos és WP7-es telefonok alatt megszokott 1Ghzes SoC-hoz.
Valami több éves ARM11-re tippelek látatlanban :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#41) RepeatSector válasza DemonDani (#40) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Szerintem ugyanaz a procc lesz benne mint a nokia 500-ban lesz, ez ugyanaz mint ami a nokia 5230-ban az c5-00-ban és még egyéb jól ismert mobilokban is van

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#42) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kíváncsi vagyok h a felhasználói felület milyen gyorsasággal üzemelhet.Azért a Nokia rendszerei sose voltak nagy étkűek:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#43) mukibuci válasza Youri (#35) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

eddig fujjszarlassúfosnokia, most pedig fujjszarminekgyorsproci :DDD esetleg még jöhetne az is, hogy fosszarnokia miért nem android megy rajta?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#44) Prien


Prien
addikt

Hát, ebből se lesz néptelefon.

A kevés is több a semminél.

(#45) FET-MEN válasza Prien (#44) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát igen... ha levennék ezt az arany bevonatot már tízezrekkel olcsóbb lenne és akkor már szerethetőbb, az ára is és a kinézete is. :U

Iphone 7

(#46) Youri válasza mukibuci (#43) üzenetére


Youri
veterán

Mivel az egyetlen Nokiám a történelem folyamán egy N70, így nem állítok olyat, hogy lassú, mert nem tudok róla :D

RTX ON

(#47) mukibuci válasza Youri (#46) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem konkrétan Rád irtam, csak általánosságban ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48) leviske


leviske
veterán

Ezzel a nevezéktannal nem leszámoltak? Egyébként örömteli a hardver, így van egy halvány reménysugár arra, hogy a WP7-el tényleg le is tudják majd rögtön fedni a Symbian piacát, nem kell majd a S40-et erőltetni a felsőbb régiókban.

(#49) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ha valamibe, akkor ide tényleg felesleges az 1ghz-s proci. Persze ettől jobban hangzik a dolog

All→M8

(#50) leviske válasza callmeakos (#49) üzenetére


leviske
veterán

A Symbian Belle bizonyította, hogy a felsőkategóriába se volt akkor rá szükség, amikor már sokan számon kérték.

Más kérdés, hogy mire rendbe rakták a Symbian^3-at, már senkit nem érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.