Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

olyan amorfnak tűnik navigomb nélkül

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) rep3at


rep3at
őstag

A Touch & Type sorozatnál pont az tetszett hogy olyan kellemesen vékonyak. Hát ez nem az..

Forward thinking. كرر

(#3) Samus


Samus
addikt

Igazából jó is, meg nem is ez a Touch and Type. Gyors a navigálás a menüben, jól jönne böngészéskor (bár ránézésre maximum 2.6" a kijelző, de inkább 2.4) és navigáció közben, ha térképen kell matatni, és kompromisszum az érintés és gombok között. De ebben a modellben konkrétan semmi sincs, ami miatt szükség lenne rá. A navigáció GPS hiányában nem megy, bár nem tudom, elérhető-e T&T-re a Nokia Maps, mert lévén nem okostelefon, más nem nagyon megy rá...
A szériából egyedül a C5 tetszik, de a kamera ott is elég silány lett...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) szilagyiv válasza rep3at (#2) üzenetére


szilagyiv
senior tag

A Touch & Type sorozatnál pont az tetszett hogy olyan kellemesen vékonyak. Hát ez nem az..

Cserébe viszont borzasztóan kényelmes lehet kézben tartani.
Szerencsére nem mindenki követi vakon ezt a vékonyítási divatot.

(#5) Taybore


Taybore
aktív tag

Hát ez elég bénácskán néz ki... :(

(#6) tvse1995


tvse1995
senior tag

Hát ez szerintem nagyon ronda már nem azért. Vastag is meg nem tudom de akkor se kéne ha ingyen lenne :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Fenton


Fenton
tag

Elég ronda lett a kicsike.
Olyan kínai gagyi kinézete van.

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#8) Ricardo válasza Samus (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

"A szériából egyedül a C5 tetszik, de a kamera ott is elég silány lett.."
A C5 egyike (C5-00, C5-03) sem touch&type ;)

(#9) leviske


leviske
veterán

Igazándiból ugyanazt tudom írni, mint az első, vele kapcsolatos hírnél: a Szolgáltatók nem lesznek érte oda, hogy nincs benne 3G, mert így máris esélytelen, hogfy különböző prémium szolgáltatásokra rávezessék a tulajt. Persze, ráfoghatjuk, hogy a C2 potenciális vásárlóköre amúgy sem az a nagy mobilnetes, de azért így is komoly érvágás. Főképp, hogy valószínűleg azonos áron azért a többi gyártó már 3G képes cuccot fog ellene küldeni.

(#10) tjb007 válasza leviske (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szolgáltatók (legfőképp az európaiak) legfőbb gondja ezzel az lesz, hogy dual-SIM -es, nem az, hogy, nincs benne 3G.

[ Szerkesztve ]

(#11) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...de miért lett aszimmetrikus az az alsó rész? (vagy csak a képek csalókák??)

Elég furcsa így szegényke...

Szerk:

...újra megnézve a két oldalsó képből még midig furcsának tűnik, az az alsó díszelem spirálisan öleli körbe a telefon alsó részét...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) B1T3


B1T3
addikt

Összecsukva, szemből hasonlít a Nokia C5-03-ra (szerintem).

(#13) janes74


janes74
senior tag

Elég csúf szegény :K

(#14) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Mega pffff, micsoda retardált lehet a designere...

Cseberből vederbe

(#15) Czibor10


Czibor10
tag

Én pár napig nyomkodtam x3-02 t&t-t, de nem nem nagyon nem tetszett, nehézkes volt az irányítás (lehet a rezisztív kijelző miatt), az érintőkijelzőnek az lenne a lényege, hogy a billentyű kihagyásával több helye legyen a megjelenítőnek.

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem személy szerint nem tetszik. Azt nem értem, ha adott egy csúszkás mobil, akkor az optikát mér nem dugják el az előlap hátuljára? Nem lenne logikus? Inkább had porosodjon, meg karcolódjon. Milyen jó, h ezt más gyártók már ősidők óta helyesen eldugják.

(#17) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

gyakorlatilag csak telefonálásra jó.. akkor ne legyen vastag, és ne legyen csúszkás. se nyitható se semmilyen szalagkábel ami mozgatható. szerintem..
a 2 sim tetszene, de azt itthon nem támogatják? vagy mi van vele? vagy csak azonos hálózatról lehet használni? vagy ha gyári független akkor bármelyikkel?

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

(#18) sdd2


sdd2
veterán

Hát elég csúnya lett... bár ez szubjetktív.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Egy igazi ronda szappantartó,nekem pont ezért tetszik,és igazán eláraszthatnák már a piacot a dual simes minőségi telefonok,akkor talán letörné az "egyéb"telefon árakat... :Y

Wasabi...

(#20) kazie


kazie
tag

Én szeretem a Nokia telefonokat, de hát ez..., ilyen vastag telefont most kiadni, lehet, hogy dupla SIM-es, Touch & Type, de ilyen ocsmány telefont ki vesz meg.

(#21) -NOKIA- válasza kazie (#20) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mostanában nézelődök 2 simes után, nekem tetszik, de a vastagsága eltántorított...
Amúgy 29900,- lesz a edigital.hu-n dec.1-el.

Így teszik: [link1] [link2]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.