Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

Keresztet nekik, aztán nyugodjanak békében.

Holnapkészítést vállalok.

(#2) Taki30


Taki30
tag

Béke poraira............

(#3) ruzsabazsa válasza forintuser (#1) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Szerintem ez nagyon ratyi lett.Nem is szép,nem is jó semmiben.

(#4) atoth


atoth
aktív tag

Hát igen, az X3-02 elég jól nézett ki, de ez a 90-es éveket idézi. De, lehet, hogy 0 Ft-ért elég sokat elvisznek majd az új előfizetést vásárlók.

(#5) kennyke


kennyke
aktív tag

"Mert a mostani 30 ezer forintos cédula okvetlenül túlzás, hiszen pont ennyiért van sokkal többet tudó X3-02 is."

Azt megmondaná a cikk írója, hogy hol lehet ennyiért beszerezni hivatalos forrásból 2 év garis x3-02-t??? Nagyon kíváncsi lennék egy linkre...

szerk: ja, és azt is hozzátenném, hogy az x3-02 kezdeti ára 60ezer volt...

[ Szerkesztve ]

(#6) Bog válasza kennyke (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt. A 2 év Nokia garis drágább, de sehol nem írtam a cikkben, hogy az kerül 30-ba. Mint ahogyan a 2 év Nokia garis C2-02 is drágább, mint 30.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) meroly


meroly
veterán

A Nokia szégyene ez a készülék.....

Impossible is nothing

(#8) rep3at


rep3at
őstag

Előrelépést vártam ettől a modelltől, számomra csalódás a készülék.

Volt egyébként Nokia X3-02őm, meg voltam vele elégedve, az általa nyújtott tudás is megfelelő volt számomra (USB-támogatás és töltés, VGA videófelvétel, korrekt kamera, szép dizájn, gyors szoftver).

Forward thinking. كرر

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

komolytalan készülék...

(#10) Gabor113


Gabor113
tag

Jó teszt lett. A cikk összegzéséről jutott eszembe hogy nem gondolkodtatok e még azon hogy szétválasszátok a plecsniadást két irányba?

Feature phone-okra én (pusztán személyes véleményem) vagy külön plecsninzést alkalmanznék vagy semmilyen plecsnizést nem. Az érveléssel volt egy kis problémám, ezektől a készülékektől szerintem fölösleges várni az innováció csúcsát, de csak még a jelét is. :) 20-30ezres kategóriában nem hiszem hogy figyelnek erre, sokat kell eladni aztán annyi. :)

Okostelefonoknál teljesen más a helyzet és ez az irány elég élesen szétválik és jó eséllyel fog még inkább a jövőben.

Köszi, szép napot

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#11) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Csúnya, USB-ről se lehet tölteni.. Borzalmas.

(#12) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

hát ez egy halál unalmas cikk lett....végig olvastam,de már el is felejtettem :(

és mielött félreértenétek,NEM a szerzö hibája,ö kihozta a cikkböl amit lehet,de a telefon teljesen felejthetö kategoria :F

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#13) Gabor113 válasza Bog (#6) üzenetére


Gabor113
tag

Drágább de olyan nagyon azért nem :)

http://shop.nokia.hu/420/nokia-c2-02-touch-and-type/

(mindemellett értem amit mondani akarsz természetesen, no offense)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#14) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Érdekes.Annó az x3-02 elég jó kis újítás volt.De ez most ide elég kevés.Ennyiért nem hiszem h versenyképes modell válhatna belőle.A desging szubjektív de nekem spec egyáltalán nem tetszik...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#15) Maxentius válasza JR.CSé (#14) üzenetére


Maxentius
addikt

Pedig jóformán csak három dolog rontja el a dolgot: a híváskezelők alatti "dudor", az USB-töltés hiánya és az árcédula, de ez utóbbi elég rendesen; harmadennyiért 2 év garival még egész elfogadható lenne szvsz. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) Jeanne d'Arc

Csufika... Mikor jön vajon az áttörés a Nokiánál??? ;)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Wictor


Wictor
senior tag

Ez fölöz mindent rondaságban, amit eddig láttam.

(#18) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Olyan mintha két telefon lenne összepréselve.

(#19) kennyke válasza Bog (#6) üzenetére


kennyke
aktív tag

Nem akarom szétoffolni, de amit írtál ténylegesen téves adat. Ha nem pontos a fogalmazás, akkor félreérthető, mert pl. azt sem írtad, hogy ÚJ.
A C2-02 bőven belefér a 30 ezres kategóriába (új, 2év gari, hivatalos forrásból):
Edigital
Speed
mobilx

Szemben az X3-02-vel, ami bolti garival is 32, ugyanolyan 2 év gyártói garival 35 lenne...

Tény, hogy ez nem egy csúcs készülék lett, de ez egy középkategóriába szánt készülék, és ha úgy nézed, jelenleg ez a legolcsóbb (új, 2év gyári garival) érintőkijelzős Nokia. És mellesleg van billentyűzete is :)

(#20) JR.CSé válasza Maxentius (#15) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Végül is csk az egész telefon rontja el az összképet semmi más mint rámutattál:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) Bog válasza kennyke (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerencsére a 30 és a 35 között nincs szignifikáns különbség, úgy pláne nincs, ha a két cucc tudását is figyelembe vesszük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Ahogy a többi gyártónak nő, úgy a nokiának egyenes arányba csökken az eladás! De ezen nem szabad csodálkozni, ilyen telefonok láttán!!! Így tovább nokia, és tuti az utolsók között leszel!!!

(#23) sanyci válasza Lacazr93 (#11) üzenetére


sanyci
senior tag

Azért mert a cikkben ezt írják, attól még lehet USB-ről tölteni... Csak ki kellett volna próbálni... Már csak azért is mert EU előírás a microUSB töltés...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#24) #13260800


#13260800
törölt tag

Szerintem akik ilyen telefont vesznek azoknak nem is kell több. Kár azt kihangsúlyozni, hogy nulla innováció. Persze tudom kell írni valamit, de elképzeltem nagybátyám aki KB ilyen telefonokat szokott venni (telefonál a telefonnal meg telefonál és csók) neki aztán mondhatják az innovációt amikor ő csak telefonálni akar. Van egy piaci réteg tipikusan az okostelefonok ilyenek ahol szinte mindig muszáj villantani valamit. De egy ilyen telónál? Mit kell ennek annál jobban tudnia, hogy jó legyen a kijelzője meg lehessen vele telefonálni? (ja és persze logikus legyen főleg azoknak akik már 10 éve NOKIÁT használnak)

[ Szerkesztve ]

(#25) Bog válasza sanyci (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért mert vádaskodsz, attól még kipróbáltam. Hasra nem írok le ilyesmit. Sem a kábel, sem a szabvány microUSB töltő nem jó neki (sőt, utóbbira azt írja, hogy nem támogatott tartozék).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) robertel válasza Bog (#25) üzenetére


robertel
senior tag

Pedig lehet, nézz utána :(((

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) Bog válasza robertel (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mit nézzek utána? Kipróbáltam: nem támogatott tartozék. Ebben a percben dugtam megint rá (most ki van kapcsolva a cucc) meg sem nyikkan.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Hihehe


Hihehe
csendes tag

Robeltel lődd le magad nála volt a cucc nem? Ő kipróbálta te meg olvasod valahol aztán itt osztod az észt. pff :W

Napról napra jobban utállom az almát...

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kösz Nokia, maradtál volna a francba ezzel a valamivel......

All→M8

(#30) rakloo


rakloo
aktív tag

Szegény Bocha. :DD

555-SHOE

(#31) Bog válasza rakloo (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Miért szegény? Most jött meg egy belföldi nyaralásból :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) robertel válasza Hihehe (#28) üzenetére


robertel
senior tag

Neked nem osztott senki..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#33) kerelo


kerelo
senior tag

sajnos ez a teló csalódás.a hátlap meg valami borzalmas szappantartó külső.és még ráadásul drága is. Kb fele árban lenne reális.úgy látszik sajnos,tényleg nagy bajban van a Nokia

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#34) johny dragon


johny dragon
aktív tag

No comment.

Xperia mini pro 4.0.4

(#35) David75 válasza robertel (#32) üzenetére


David75
őstag

Soknak érzem hogy megint személyeskedsz sokadszorra mikor a sok hülyeséged befuccsol itt most az hogy azzal vitatkozol egy telefon tudásáról akinek a kezében van a készülék.

Szerintem nem olyan ronda ez a telefon, amúgy meg lesz belőle két kártyás verzió is.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36) Bog válasza robertel (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te viszont osztottál engem, nem jött be, de ahelyett, hogy szépen elcsendesednél, még neked áll fentebb. Elegáns.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Amúgy az mi, hogy a konkurencia okosabbat és szebbet ad olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#38) callmeakos válasza johny dragon (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mire gondolsz?

All→M8

(#39) Brown ügynök válasza forintuser (#1) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Nokia halott és élvezi. ;]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#40) kaller1


kaller1
veterán

Hol maradt a beígért drasztikus árcsökkentés? Ezek szerint ismét egy kamu marketing duma volt. Ez szolgáltatókhoz bekerülve kártyásan 15k-t ér, egy forinttal sem többet.

.::> <::.

(#41) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Hát ez :( ... Szóval ha egy kínai Nokia másolat is jobban néz ki mint egy eredeti Nokia, az már nagyon gáz. Nem szeretnék senkivel vitatkozni akinek bejön ez a telefon és úgy érzi, hogy ettől szebbet még nem gyártottak a Finnek. Vegyék, vigyék és legyenek boldogak vele.
A Touch & Type meg egy jó ötlet elcseszett kivitelezésben. Egyetlen egy dolog kellet volna még ide, az pedig a navi gomb. Akkor úgy használta volna a hétköznapi ember mint egy sima telefont, a Touch meg egy plusz kényelmi funkció lett volna. De a Nokia úgy gondolta, hogy ők majd megmondják a frankot és rászoktatják az embereket a Touch & Type-ra. Mint tudjuk a mobilpiaci trendeket már rég nem a Nokia irányítja, 5-10 évvel ezelőtt még igen, ma már nem. Sajnos. Ez csak egy vélemény és lehet vele vitatkozni, de az eladások magukért beszélnek, és a Finneknek se váltotta meg a világot a Touch & Type.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#42) Flash86


Flash86
tag

Ehhez a telefonhoz annyit lehet hozzászólni, hogy elfelejteni átszállni, majd ezzel szembesülni tényleg szopás.. :)

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#43) johny dragon válasza callmeakos (#38) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Pl. Samsung Star II is olcsóbb, és sok szempontból biztosan jobb, pl. WiFi, kijelző technológia (rezisztív vs. kapacitív), és szebb is ennél, a menürendszer meg ízlés kérdése, szerintem amit ki lehetett hozni, azt kihozták. Ja, és akkor nagylelkűen eltekintettünk a Vodafone 858-tól meg a T-s megfelelőjéről.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#44) callmeakos válasza johny dragon (#43) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igazi konkurenciának nem mondanám, mert pl. a Star II teljes érintőkijelzővel bír. Ez meg érintő + gomb. Ebből a szempontból talán a Samsung Ultra Touch. De az meg nem ez a kategória.....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#45) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Sikerül mindig jól feldühíteni a Nokiás teszteknek... Egyszerűen elképesztő, hogy mennyire lehúzóak és rosszindulatúak vagytok ha a Nokiáról van szó.

1. Mond valamit a kedves cikkírónak és a fikázónak az a szó, hogy termékszámozás? Hogy a jó fenébe lenne ez erősebb/jobb mint egy X3-... vagy egy C3--... amikor egyértelműen alá van pozicionálva.

2. A fenti készülékek a megjelnéskor kb 35-40 ezerbe kerültek azóta estek, mint ahogy a C2-02 ára is esni fog bizonyosan. Nem ildomos egy frissen megjelent készüléket egy tavaly megjelenthet viszonyítani.

3. Mindenki nézze meg a nemrég tesztelt Samsung C3322 cikkét, a részpontszámokban döntő részt a Nokia C2-02 alatt teljesít és különösen ajánlottat kap, míg ez semmit... Ezzel magatoknak is ellent mondotok.

:U :W :W

[ Szerkesztve ]

(#46) Lacazr93 válasza =Mentor= (#45) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szerinted ez a telefon ?

(#47) elfelejtette válasza Lacazr93 (#46) üzenetére


elfelejtette
veterán

A pontozásos rész alapján igaza van... :U

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#48) Lacazr93 válasza elfelejtette (#47) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Azt nem is mondom hogy nincs igaza.. :))

(#49) callmeakos válasza =Mentor= (#45) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a telefon nem rossz. De amire lemegy elfogadható árba, akkorra már a kutyának se kell, mert ott van a jobb X3-02 vagy a C3.........

Meg hogy "Hogy a jó fenébe lenne ez erősebb/jobb mint egy X3-... vagy egy C3--... amikor egyértelműen alá van pozicionálva."

5 megapxeles kamera, WiFi, HSDPA, HSUPA, Usb-ről való töltés..... Jobb vagy nem jobb?

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#50) johny dragon válasza callmeakos (#44) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Akinek olcsó érintős telefon kell, annak mindegy. Egyébként igazad van.

Xperia mini pro 4.0.4

(#51) Lacazr93 válasza johny dragon (#50) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Akinek olcsó érintős kell, az ennél sokkal olcsóbb telefont fog venni..

(#52) robertel válasza David75 (#35) üzenetére


robertel
senior tag

Te mit akarsz tőlem??
Nem tudsz felfogni dolgokat, hiába magyarázták többen is, meg szerelmes vagy a telefonodba..
Ha ez a kis szutyok annyira tetszik cseréld le rá és hagyj engem békén!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#53) Lacazr93 válasza sanyci (#23) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Valószínüleg nem fognak olyat állítani ami nem igaz :K

(#54) johny dragon válasza Lacazr93 (#51) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Igen. Így Samsung Star-t, Star 2-t, Corbyt fog venni. A középső tényleg jobb.

Xperia mini pro 4.0.4

(#55) Lacazr93 válasza johny dragon (#54) üzenetére


Lacazr93
senior tag

nem feltétlen jobbat, de olcsóbbat biztos

(#56) Bog válasza =Mentor= (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Majd pont tőled fogom ezt nyilván elfogadni, muhaha :D
Csak jelezném, hogy a Samsung C3322 egy FÉMBŐL készült, dual-SIM telefon, uszkve 10 lepedővel olcsóbban, ami mondjuk úgy 30%-os árkülönbözet.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#57) johny dragon válasza Lacazr93 (#55) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ez így van.
#56: Mentor már a Galaxy 5 vs. N8 összehasonlításba is belement már...

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#58) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szerintem a fejlesztő,designer fő főket kikéne rúgni és új emberkék kellenének akik motiváltak....Visszafejlődünk?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#59) doncortio


doncortio
senior tag

Ez a tipikus fail kategória... 20k-ért még talán, de ennyiért... Szolgáltatónák remélem jó árban lesz, mert akkor talán menthető... Na majd a C2-06-ra leszek kíváncsi!

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#60) drzsoo1 válasza Brown ügynök (#39) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Ha ilyen ütemben fejleszt a Nokia akkor hamarosan a Motorola piaci részesedésének IS örülhetnek . A teljesség igénye nélkül azok a mobil teló gyártók akik eltűntek. bosch, siemens, hp, hagenuk, ericsson, panasonic, sharp, Motorola is majdnem. Nem kis cégek. a Nokia is Jó úton jár ez felé.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#61) doncortio válasza drzsoo1 (#60) üzenetére


doncortio
senior tag

Ha most rosszak az eladásaik az annak is betudható hogy a piac kivár: most jönnek majd a Belle-es Symbianok, a MeeGo-s N9 és a SeaRay is ami meg WP7.

(#39) Brown ügynök: :DDD Látom te is nézted nem egyszer azt a Drakulás filmet :D ;]

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#62) =Mentor= válasza Bog (#56) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nézz utána jobban az áraknak GsmLine-nál a Nokia c2-02 28 500 Ft, a Samsung C3322 24 800 Ft, ez még 4000 Ft külömbözet sincs csak hogy pontosak legyünk.

Azt meg mindig is álomvilágnak tartottam, amikor minden gyártótól ugyanazt az árszintet várjuk el... Vannak olcsóbb és vannak drágább márkák, legyen szó cipőről, autóról vagy éppen mobiltelefonról.

[ Szerkesztve ]

(#63) SX Wave válasza doncortio (#61) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Ha most rosszak az eladásaik az annak is betudható hogy a piac kivár: most jönnek majd a:
1. Belle - ráncfelvarrás reménykedőknek
2. MeeGo - limited edition fanatikusoknak
3. SeaRay - hát igen :) ez lesz az igazi Nokia. Softver WP7. Hardvert meg a Compal gyártja.
Az igazi áttörést a Symbian^3 után a Symbian^4-5 lehetett volna elérni, de ezt elvetették és egyben a céget is eltemették.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#64) doncortio válasza SX Wave (#63) üzenetére


doncortio
senior tag

Jók lesznek azok :DDD
Bár egy jó kis T&T-t jó áron vinne mindenki mint a cukrot ;]

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#65) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nekem a menürendszer tetszik. remélem a sima nem ,,taperkijelzős" telóikba is ilyet tesznek majd :DDD

Iphone 7

(#66) johny dragon válasza =Mentor= (#62) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nem, de ha a Mercedes egy Volkswagennél is rosszab kocsit gyártana drágábban, az nem lenne jó. Az aláírásod meg röhej.

Xperia mini pro 4.0.4

(#67) cefre00


cefre00
tag

Ez egy újabb baklövés...kéne a fenének. Pláne nem ennyiért! :P

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#68) Lacazr93 válasza cefre00 (#67) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Végre egy újabb jó vélemény :D

(#69) M41 2152


M41 2152
csendes tag

a telefon kialakítása jó, kinézetre ok, tudása is megfelelő, csak kár, hogy érintőképernyős.

(#70) doncortio válasza M41 2152 (#69) üzenetére


doncortio
senior tag

a gombok kicsik, a design vmi vicc, az anyaghasználat se az igazi :(
Nem értem miért nem rukkoltak elő vmi X3-03-mmal azt vinnék mint a cukrot "annásított" rendszerrel és mondjuk 8mp-s edofos kamerával, dehát...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#71) foxymaci


foxymaci
senior tag

ennyiért sokallom az árát :) jajj Bocháék jól megszívták XD

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72) Alukard


Alukard
senior tag

2003 óta a Nokia részvények értéke folyamatosan csökken, íme az újabb indok, hogy miért...

https://blackfyre.ninja

(#73) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Mindig vicces olvasni, hogy a fórumozók egy részének csúcskategóriás elvárásai vannak egy messze nem oda szánt készülékkel kapcsolatban is.

(#74) Alukard válasza Arthuro_Adam (#73) üzenetére


Alukard
senior tag

Barátnőm hasonló árfekvésű nokia telefonja sportot űz abból, hogy a kapcsolatokat duplázgatja... voltunk vele garanciába, frissítettük házilag is, semmi sem oldotta meg... szerintem ez nem csúcs kategóriás elvárás...

https://blackfyre.ninja

(#75) Arthuro_Adam válasza Alukard (#74) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez igaz, de ennek semmi köze ehhez a telefonhoz, és ilyen sajnos minden gyártó, minden kategóriájú telefonjával előfordul. Ezekkel van tele a fórum.

Amúgy van beállítva valamilyen szinkronizálás a névjegyzéknél? Nem csinálhatja amiatt?

(#76) Alukard válasza Arthuro_Adam (#75) üzenetére


Alukard
senior tag

Na ez a vicces része, nincs szinkronizálás beállítva semmivel se és ha PC/OVI Suite-al nyitom meg akkor meg nyoma sincs a duplikátumoknak...

Amúgy annyi köze van hozzá, hogy nokia, és nekem még nem volt nokia telefonom ami nem lett volna problémás, és az ilyen bakik miatt még inkább nem lesz nokia telefonom a jövőben sem.

https://blackfyre.ninja

(#77) kennyke válasza Bog (#56) üzenetére


kennyke
aktív tag

Erre ismét kíváncsi lennék, mutass kérlek egy olyan boltot, ahol 10.000ft az árkülönbözet a két készülék között.
Mert szerintem ~5eFt az eltérés...

(#78) Arthuro_Adam válasza Alukard (#76) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nagyon nincs ötletem a problémára sajnos.

A másik témában viszont elbeszélünk egymás mellett, de ez annyira úgy se tartozik ide.

(#79) Bog válasza kennyke (#77) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

mobilprofi.hu

mi a bánatért akarsz állandóan belémkötni?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#80) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

ilyen mocskosul ótvar ronda hátlapot régen láttam :Y

abszolút érthetetlen, hogy 2mp fixfókuszos kamerát miért kell ennyire kihangsúlyozni egy ekkora kerettel, katasztrófális :(

(#81) FET-MEN válasza Rav3n02 (#80) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 egyet értek. egyébként mintha a nokiának csak ez a 2 megás kamerája lenne a többségben.. :U az 5230-ba is hogy tehettek ilyen kamerát..na mind1. de ez a telefon visszalépés az X3-02 höz képest.

kennyke : azér csúnya dolog belekötni a házigazdába.. ;] máglyára vele ;]

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#82) kennyke válasza Bog (#79) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ez nem kötekedés. Elnézésed kérem, mivel igazad van, tényleg van olyan sufni gsm bolt, ahol 1 év bolti garival valóban 10.000ft (pontosabba 9.600ft) a két termék közötti különbség. Azt azért hozzátenném, hogy mindkét gyártó 2 év garanciával hozza forgalomba a készülékeket. És azokon a helyeken, ahol gyári garit adnak, csak 5.000 ft az eltérés

A jövőben érdemes lenne elgondolkozni valami köztes ár egyeztetésen, mert sokszor félresikerül az ár/érték értékelésetek, és ez félrevezető lehet...

szerk:
FET-MEN: félreértés ne essék, én tisztelem a házigazdkatt.
DE. Attól hogy házigazda, és eltér a véleményünk, nem fogok kussba ülni, mert ő a házigazda.

[ Szerkesztve ]

(#83) FET-MEN válasza kennyke (#82) üzenetére


FET-MEN
veterán

ja, én rákérdeztem valamit már nem is tom kire aztán a fejemet levették. ennyit erről ;] Tök mind1 haggyuk a fenébe :D :DDD

Iphone 7

(#84) Bog válasza kennyke (#82) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az általam ismert GSM boltoknál most épp nincs mindkét cucc raktáron, beütöttem a gugliba és ezt dobta fel először. Megnéztem, ennyi volt az eltérés. De igazából eléggé mindegy, lévén a Samsung a kijelző tapicskolsán kívül csontra azt tudja, mint a C2-02, csak éppen fémből készül, normális gombja vannak és nem mellesleg dual-SIM.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#85) kennyke


kennyke
aktív tag

Előre leszögezem, nem kötekedés, csak megjegyzés :DDD :
a Mediába 24.990, és így ott pont egyárba van a C3322-vel :C
Alakul, legalábbis az ára...

(#86) =Mentor= válasza Bog (#84) üzenetére


=Mentor=
őstag

A fejlődést hiányoltad? Itt a Nokia C3-01 Gold Edition, szép arany színű, 1 Ghz-es procival ;]

[link]

Ez lesz az első fénysebességű Nokia :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Hogy egy klasszikust idézzek...
" Nekem ez nem jött át.." :F

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#88) FET-MEN válasza =Mentor= (#86) üzenetére


FET-MEN
veterán

1Ghz-s Procival?? :Y csak szivacc ugye?? :Y
nem, lehetetlen.. S40..kirepülne a világűrbe..még a 600Mhz tól is villám lenne.. :U

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#89) elfelejtette válasza FET-MEN (#88) üzenetére


elfelejtette
veterán

Pedig igaz. Már itteni hír is van róla...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#90) FET-MEN válasza elfelejtette (#89) üzenetére


FET-MEN
veterán

igán látam már közben.. le is esett az állam :Y :R

Iphone 7

(#91) tokand


tokand
tag

Üdv.
A nokia C2-02 nyelvezetét hol lehet beállítani?
Mert most valami más nyelven van, és szeretném átállítani, de így nem találok semmit.

(#92) Applejack


Applejack
csendes tag

Sziasztok!

A nejem őskövület Nokiáját cserélnénk le új telefonra.
Csak Nokia jöhet számításba.

Ez az első, ami hosszú keresgélés után tetszik neki.

Nekem vannak kétségeim, de végülis neki lesz a telefon, nem nekem.

Tulajdonosok véleménye érdekelne, milyen a cucc a mindennapi használatban.

Köszönöm!

(#93) raub válasza Applejack (#92) üzenetére


raub
tag

Szia!
Anyum használ egy ilyen mobilt és nagyon meg van vele elégedve.
Azt mondjuk szokni kell, hogy a feloldó gomb a táskájában önállósítja magát, de az érintő-billentyű kombo kárpótolja az embert ezért az apró kellemetlenségért...:-)
Aránylag jó kis kijelző és egyszerű menü jellemzi.
Fotózni nem nagyon kellene vele, viszont 3 napig gond nélkül eldöcög... :C

(#94) calocsay


calocsay
tag

Már az is csoda, hogy élsz komám!? Még hogy csodák nincsenek.....

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.