Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Vállalható kinézet egész jó áron. Na ezért jó a Nokia :) Nagyjából E51 tudása WiFi nélkül

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) meroly


meroly
veterán

Végre egy nokia, ami - ha jól látok - nem fém, erre kimaradt a vaku belőle.... sebaj, még mindig jobb. Tetszik, határozottan tetszik :K

Impossible is nothing

(#3) amanoba válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


amanoba
őstag

..s40-el

egyébként tényleg pofásra sikeredett. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) FRENK1988 válasza amanoba (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

láttam :)
De akkor is vállalható lesz szerintem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) sdd2 válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


sdd2
veterán

Nem olyan rossz.És nem drága.Végre egy normálisabb telefon.a 2700c-től biztos jobb. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) House M.D


House M.D
tag

ha lenne Wifi az ... :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#7) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Ez határozottan tetszik. Mintha a 2700 utódja lenne. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#8) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Afrikában nagy siker lesz.

(#9) eos30d


eos30d
aktív tag

olyan nagymama telefon.... :-)

(#10) meroly


meroly
veterán

Az miért van, hogy a Nokia X2 hangyányival régebbi modell, kisebb akku van benne, nagyobb kijelző és mégis 1,5x tovább bírja a gyári adatok szerint beszélgetésben és készenlétben is.

Nokia C2-01
beszélgetés 2G: 8:40
készenlét 2G: 396h

Nokia X2
beszélgetés: 13:30
készenlét: 624h

összehasonlítás

:F

PS: és tényleg műanyag végre!!!! És úgy néz ki a gombok is gombok és nem lap mint a korábban emlegetett 2700-ban. Végre egy telefon, ami úgy néz ki jó lesz az én válogatós mancsomnak is :DDD Már csak egy dolog aggaszt, a billentyűk remélem legalább olyan halkak lesznek mint a 6230i-mben. A vaku meg ott rohadjon meg, má nemkő! :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#11) plus44


plus44
veterán

Szép, de ez a kijelző vmi botrány...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) =Mentor= válasza meroly (#2) üzenetére


=Mentor=
őstag

Mi a bajod a fémmel? Fémérzékeny vagy? :D

(#13) meroly válasza =Mentor= (#12) üzenetére


meroly
veterán

Neeeem, szerencsére, 1,5 évig 8800-m volt és imádtam, de beleuntam, hogy hideg és csúszik. Jobb szeretem a műanyagot, számomra kényelmesebb.

Impossible is nothing

(#14) maláj


maláj
őstag

jó lesz ez jó áron ...

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Ez egy 2700 3G-el?:)

(#16) tjb007 válasza AMD Power (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, azt úgy hívják, hogy 2730 :)

[ Szerkesztve ]

(#17) AMD Power válasza tjb007 (#16) üzenetére


AMD Power
titán

Mind1 ugyan az. ;)

(#18) meroly válasza tjb007 (#16) üzenetére


meroly
veterán

Na a 2730 kritikán aluli, nemrég láttam saturnban, förtelmesen gagyi, remélem ez a C2-01 nem lesz az.

Impossible is nothing

(#19) cigam


cigam
félisten

Teszt lesz? 28k a független ára.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem olyan rossz ez. Kérdés az , hogy milyen fajta a kijelző. A lassan már szokásos, kicsit fakó megjelenítő nulla betekintési szöggel, vagy a normálisabb eresztésből való?

(#21) meroly válasza cigam (#19) üzenetére


meroly
veterán

Hm.... azért elég húzós ahhoz képest, hogy egy 2730-at mennyiért veszel meg, pedig sok különbség nincs. Talán a kamera meg a szoft.

Ricardo: ez félő hogy ugyanilyen lesz :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22) cigam válasza meroly (#21) üzenetére


cigam
félisten

?? Bár nem láttam élőben (talán holnap a Photohall-ban), de fotók alapján nem "sikágyas" bilentyűzete van, hanem rendes nyomógombjai. Persze a spec. kb egyforma. És egy érdekes kérdés: Valyon egy régi 2700-asnak kiforrottab a programja az n+1. frissítés után, vagy egy zsír újnak? Vagyis ha a stabil funkciókra hajtok, akkor egy kifutó modellt kell vennem, vagy a legfrissebb kiadást?
Optimista lennék, ha aztmondanám, hogy az eltelt idő alatt felfedezett hibákat kijavították, és ezt a legfrissebb "hibamentes" rendszert kapja meg. Mivel a C3-ason a mai napig nem voltak képesek a számológép 0 gombját a magyar kiosztásra programozni, kétes, hogy bármit is csiszolnának fw-en.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23) meroly válasza cigam (#22) üzenetére


meroly
veterán

Az OFF-topikos részeddel egyetértek. Sajnos nem bízhatunk abban, hogy az új rendszerbe a régi hibáit javították, sőt. Vegyül alapul a 6303 --> 6303i esetét, ahol egy olyan egyszerű dolgot, minthogy a karaktertámogatás valahogy az i-ből sikerült kihagyni.
Talán ebben a C2-01-ben benne lesz.

Impossible is nothing

(#24) SörösBetyár


SörösBetyár
csendes tag

Valamikor lesz majd teszt erről a telefonról? Vagy valakinek van már vele tapasztalata? Auchanban nyomkodtam egy kicsit (bekapcsolni persze nem lehetett) és fogásra egyáltalán nem tűnt rossznak.

(#25) Ricardo válasza SörösBetyár (#24) üzenetére


Ricardo
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.