Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #32577792 válasza meroly (#200) üzenetére


#32577792
törölt tag

sajnos nem kapcsolódik
pedig telefonon megy a net,

(#202) meroly válasza #32577792 (#201) üzenetére


meroly
veterán

Hibaüzenet? Milyen windows-od van?

Impossible is nothing

(#203) #32577792 válasza meroly (#202) üzenetére


#32577792
törölt tag

W7 van, gyanítom, hogy valami tárcsázási beállítás kellene
amit kiolvastam telenor oldaláról, annyi, hogy net a felhasználó és nincs jelszó (ezt nem igazán értem miért)

(#204) garga01 válasza #32577792 (#197) üzenetére


garga01
senior tag

Ha fent van a PC-n a Nokia Suite program, akkor azon bluetooth-al vagy usb-vel összekapcsolod a telefonoddal, és a programban-> eszközök-> csatlakozás az internethez
USB-n is meg bt-n is megy. USB-nél Nokia módba legyen a telefon, de adattároló módban.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#205) #32577792 válasza garga01 (#204) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi
így már működik, bár tényleg elég lassú ezen a készüléken:(

(#206) meroly válasza #32577792 (#203) üzenetére


meroly
veterán

PAN-nál nem kell, de látom akkor PCsuite-al megoldottátok, úgy is jó, csak bonyolultabb.

Impossible is nothing

(#207) anonymus89


anonymus89
addikt

Valakinek előlap, hátlap nincs eladó?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#208) paolinho


paolinho
őstag

Látom,nem valami pörgős már ez az oldal, de azért abban reménykedve, hogy hátha visszaolvas itt olyan, aki tudna segíteni, kérdeznék egyet. Csináltam egy gyári visszaállítást, és így sajna német lett a teló. Hogy tudom a magyar nyelvet visszaállítani? Mert sajna ezt nem találom a német nyelv alól.Köszi

(#209) paolinho válasza paolinho (#208) üzenetére


paolinho
őstag

Rájöttem, de volt kínom vele. :)

(#210) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban hogy hol találok (nokia c2-01) RM-721 es magyar független/ vodás FW-t?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#211) Stonerice válasza Stonerice (#210) üzenetére


Stonerice
őstag

Megtaláltam az RM-721 magyar FW-t itt a link

Kis segítség a flashez.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#212) hdtomi


hdtomi
senior tag

Sziasztok!

SMS írásnál 1000 karakterről indít. Korlátozottra tettem a karakterkészletet, de úgyis. Mit kell beállítani, hogy 160 karakter legyen? Vagy ez így jó?

Anyukám használja a telefont és nem szeretném, ha többet számláznának ki neki, mert rosszul van valami beállítva.

Előre is köszönöm a segítséget!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#213) sztanozs


sztanozs
veterán

SIM alkalmazásokat hogy lehet elérni?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#214) shiftac


shiftac
aktív tag

Ilyen telefonom van, 2 és fél éve, nagyon szeretem, de azért már kezd elkopni. Bluetooth nem működik (hiába kapcsolom be, más eszköz nem látja és a teló kékfoga sem talál mást), illetve a jack nem működik, nem érzékel fülhallgatót. Ezen kívül használatból eredő karcok vannak rajta. A szoftverben az olyan hülyeségeket, mint alacsony akkufeszültség esetén nem lehet fényképezni (de játszani és max hangerőn zenét hallgatni, mindezt egyszerre, lehet!) és a teljesen felesleges menüpontok rövidítését sem tudom megérteni. De ahhoz képest, hogy néha mennyire igénybe lett véve, nagyon jól bírja, nem fagy, gyorsan reagál mindenre. Symbian 40 iszonyat jól lett optimalizálva. A kamerája is jó fényképezésre, egész korrekt képeket készít:

Összességében egy nagyon jó telefon, de azért már cserére szorul, jövő év elején már leváltom valami jó kis okostelefonra.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#216) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hello!

Erről a telefonról a Nokia Suite le tudja menteni az SMS-eket? Vagy ha azzal nem, mással igen? Névjegyet, SMS-eket és képeket kellene költöztetnem egy Nokia Asha 202-re. A telefonokat nem ismerem, nincsenek is nálam, kb. akkor lesznek a kezemben, amikor költöztetni kell. Sajnos idő sem sok lesz rá. Az okokat hagyjuk, nálam nagyobb ember. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#217) garga01 válasza Dilikutya (#216) üzenetére


garga01
senior tag

Szia!

Nokia Suite-al ki tudod menteni amiket írtál, de a fentieket meg tudod oldani BT-n keresztül is gyorsabban, egyszrűbben. Összepáírosítod őket, aztán szinkronizálással átviszed amiket szeretnél. Fejből nem tudom hol van a menüben, de holnap meg tudom nézni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#218) benedekco


benedekco
addikt

Hali!

Ma jött még a gép. Egyelőre megtartósnak tűnik.
Újnak árulták, de nem tudom hogy valójában az-e. Van valami speciális jele annak ha felújított (refurbished) telefonról van szó?

Bence

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#219) RAZR_v3 válasza benedekco (#218) üzenetére


RAZR_v3
tag

Nézd meg lámpával a jack aljzat belsejét! C2-01 esetében az alaplapra van forrasztva, így nem könnyű cserélni. Ha koszos, oxidálódott, tehát nem csillog bennük a réz érintkező, akkor felújított készülékről van szó. De árulkodóak az illesztési hézagok is a készülékházon, illetve a gombok egyenletlen háttérvilágítása sötétben, továbbá a kissé ferde feliratok.
Tudsz egy képet betenni ide a mobilodról?

(#220) benedekco válasza RAZR_v3 (#219) üzenetére


benedekco
addikt

Már mindegy visszament, egészen biztosan az volt :(
a doboza meg fénymásolat volt, azonnal fel kellett volna tűnjön, sőt az eladó nyomta a marhaságot és végül az ebayen keresztül visszakaptam a pénzemet is. Szal a hozzáállása is totál egyértelművé tette, hogy refurbished készüléket árul túlárazva.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#221) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A fiók mélyéről előkerült egy dobozos, rég használt példány. Erősen kopott, de hibátlanul működik. Pont ma nézegettem az alap telefonokat a műszaki áruházban és mind gagyi. Ez viszont még mindig cool. Hihetetlen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#222) #81733120 válasza Algieba (#221) üzenetére


#81733120
törölt tag

:K
Sok új nyomógombosban még 3G sincs, ebben meg már akkor volt. Régebben használtam, nagyon szerettem.
A kopás meg tipikus "hiba" ennél a modellnél, az idő eljárt felette..... :)

(#223) Algieba válasza #81733120 (#222) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kopott, de a tudása nagyobb mint a jelenleg kapható nyomógombosoké. Azért ez nem semmi. Ráadásnak nagyon jól szól. Remek kis mp3 lejátszó.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.