Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) rootkiller válasza hampidampi (#150) üzenetére


rootkiller
őstag

Megoldódott közbe. A Nokia Suite-be importálva lettek vCardból a kontaktok, persze előtte szét kellett splittelni, és a karakterkódolás is szar, akkor is ha a Maces Címtár progiból, és akkor is ha a Googleból jövő vCardot használtam. És nem a parancssoros splitter a szar, mert amikor az eredetiből csak egyet olvasott be az összes helyett, akkor is szar volt...de ez most ilyen, egy hetet kibírok vele.

Artengo TR 990 Pro

(#152) hampidampi válasza rootkiller (#151) üzenetére


hampidampi
senior tag

Ezt próbáltad? Ez nem parancssoros.

(#153) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

S40 alatt is lehet multitask!! Ma próbáltam ki a c2-01-en, és működik! :DD

[link]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#154) meroly válasza garga01 (#153) üzenetére


meroly
veterán

Wow :Y
Tehát pl tudsz futtatni pl egy opera-t meg egy játékot egyszerre?
Mivel váltasz?

Impossible is nothing

(#155) garga01 válasza meroly (#154) üzenetére


garga01
senior tag

Érdekes a váltás. Megnyitod az egyiket, majd piros gombot nyomsz. Ekkor nem kérdezi meg, hogy bezárod-e, hanem rögtön a háttérbe küldi. Utána megnyitsz valami mást, ha piros gombot nyomsz akkor azt is háttérbe küldi. Tehát ha rendesen ki akarsz lépni egy programból, akkor az opciók-> kilépés-el tudsz.

Annyi a gond, hogy minden egyes java programot meg kell nyitni winrar-al (én ezzel csináltam) és a manifest.mf fájl végére be kell szúrni egy ilyen sort:
Nokia-MIDlet-no-exit: True

Van egy java alapú kakukkos óra, azzal próbáltam :)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#156) meroly válasza garga01 (#155) üzenetére


meroly
veterán

Nem rossz az. Symbianon is így megy a multitask.
És hogy tudsz váltani az alkalmazások közt? Simán megnyitod "újra"?

Jó az aláírásod, ez volt a szlogenünk a villamosmérnökin ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#157) garga01 válasza meroly (#156) üzenetére


garga01
senior tag

Igen, amikor megnyitod újra, akkor csak előjön a háttérből, ott ahol piros gombbal kiléptél.

Köszi, apa elektronikai műszerész, neki szoktam mondani mikor javít valamit :D De én se állok messze tőle, gépésznek tanulok...

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#158) meroly válasza garga01 (#157) üzenetére


meroly
veterán

Zseniális, ki fogom próbálni, köszi :R

Impossible is nothing

(#159) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A korlátozó jelszó az valami Nokia alap jelszó vagy csak a tulaj/szolgáltató tudja?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#160) meroly válasza Speeedfire (#159) üzenetére


meroly
veterán

Telefon korlátozva?
Az hálózati jelszó és a szolgáltató függőséget jelenti.

Impossible is nothing

(#161) Speeedfire válasza meroly (#160) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ahhha, akkor ez van sajnos. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#162) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Az ericsson "no ktsg. inf." rövidítését semmi nem verheti.

Nincs ekezet.

(#163) petiked


petiked
tag

Sziasztok!

Nokia c2-01 -re lehet olyan programot tenni ami százalékosan kijelzi az akkumulátor állapotát (a főképernyőn)? -vagy meg lehet ezt vhol nézni?

Köszönöm!

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#164) petiked válasza petiked (#163) üzenetére


petiked
tag

http://store.ovi.com/applications?categoryId=23#/applications?categoryId=23
ha bárkinek van más ötlete, szívesen várom, mert itt nincs olyan jó program.
Köszönöm

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#165) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nokia C2-01 tipusu telefonja van az egyik ismerősömnek, de sajnos valamit elnyomhatott rajta. A távolság miatt nem tudom személyesen megnézni a neten pedig nem találtam infót hasonló esetről. Az elküldött SMS üzeneteket nem az elküldött üzenetek mappába, hanem egy Sablon nevezetű mappába rakja. Hogy lehet beállítani, hogy az elküldöttek közé rakja? A választ előre is köszönöm! Üdv!

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#166) meroly válasza Rizzo (#165) üzenetére


meroly
veterán

Ezt elég nehéz lehet így beállítani, és a küldött sms elmegy?

Impossible is nothing

(#167) Rizzo válasza meroly (#166) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Elvileg elmegy, mivel választ is kapott rá. Nekem is nagyon furán hangzik, szerintem kénytelen lesz megvárni, amíg személyesen kézbe tudom venni a telefont. Gyári visszaállításkor milyen adatok, beállítások vesznek el?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#168) meroly válasza Rizzo (#167) üzenetére


meroly
veterán

Nem feltétlenül vesznek el, meg kell nézni mit ír ki, csináltam már olyan gyári beállítások visszaállítását is, ami még a témát is visszarakta.

Impossible is nothing

(#169) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

betört a kijelző és most semmit nem látok csak fehéren világít ha megnyomok egy gombot
hogy tudnám elővarázsolni a nokia pc suite-t ? (most sikeresen az usb rész lett kiválasztva a pc suite helyett :) )
gondolom innen már csak beállítások menüből érném el ugye ?

vakon ezt hogy lehet összehozni ?

+ nincs esetleg egy külső progi amivel a telefonszámokat,képeket és az sms-eket le tudom szedni ?

(#170) Hege1234 válasza Hege1234 (#169) üzenetére


Hege1234
addikt

Mobiledit-el mindent le tudtam szedni
(csak rá kell dugni a gépre és betölti a telefon adatait)

(#171) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Lenne nekem egy ilyen telóm, az internet megy rajta de ha telefonálni akarok azt írja hogy "hiba a kapcsolatban".

Hívni se tudnak.
Ezt hogy lehet javítani illetve mi lehet a baj?

(#172) meroly válasza blade4 (#171) üzenetére


meroly
veterán

A sim másik telefonban megy?
Ez a készülék másik simmel működik?

Impossible is nothing

(#173) blade4 válasza meroly (#172) üzenetére


blade4
aktív tag

A sim megy másik foglalatban, a készülék másik simmel is ezt csinálja.

Eddig jó volt nem tudom mi lett vele.

[ Szerkesztve ]

(#174) meroly válasza blade4 (#173) üzenetére


meroly
veterán

Ez érdekes. 3G be van kapcsolva? Ha nincs akkor kapcsold csak GSM-be és nézd meg úgy.

Impossible is nothing

(#175) blade4 válasza meroly (#174) üzenetére


blade4
aktív tag

Úgy se megy próbáltam, de internet meg gond nélkül van, frissítettem a szoftvert is de úgy se jó.

(#176) meroly válasza blade4 (#175) üzenetére


meroly
veterán

Reset is megvolt akkor gondolom?
Elvileg ez a hibaüzenet hálózatos hiba.
Más szolgáltató sim-jével is próbáltad? Vagy függő?

Impossible is nothing

(#177) blade4 válasza meroly (#176) üzenetére


blade4
aktív tag

Voda függő.

Más fajta simmel nem néztem még de tuti nem független.

(#178) meroly válasza blade4 (#177) üzenetére


meroly
veterán

Lehet érdemes lenne a szolgáltatóhoz bemenni és megkérdezni hogy WTF? Lehet náluk van a hiba.

Impossible is nothing

(#179) mokamiki1 válasza blade4 (#177) üzenetére


mokamiki1
csendes tag

Nincs baj. Gondolom előfizetéses!?
A vodafone letiltotta. Így csinálják. Szívás mire megint tudsz majd életet lehelni bele. Hívni/fogadni nem lehet. Csak a net.
Sajnos :(
Személyesen vodás boltba kérdezd meg.

(#180) meroly válasza mokamiki1 (#179) üzenetére


meroly
veterán

Hát én ilyenre azért alapból nem gondoltam :DDD

Impossible is nothing

(#181) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Szoftvert frissítettem a Telenoros C2-01-es masinámon, a hivatalos Nokia szoftverrel. Ezen a néven látja a telót a PC: 䭏䅉ĀȐ̐АԐؐܐࠐऐਐଐఐഐᬐᐐᔐᘐĐʘΘҘ֘႘ᆘƘʒΒƒʑΑґ֑ڑޑ࢑঑ઑ஑Ƒ˔Ӕǔˑˑ0İа԰ֺ̰芺莻ʻ涾捩潲潳瑦挮浯›⸱㬰洠捩潲

Ez normális...? Egyébként semmi gond a telóval, csak furcsa ez a név.

(#182) garga01 válasza Zoli bácsi (#181) üzenetére


garga01
senior tag

Nem vagy egyedül, én is frissítettem, és látta utána, de a sajátgépben vagy a nokia programban át tdutam írni a nevét. Már nem emlékszek hol, de át tudtam írni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#183) krups8


krups8
tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni priviben? :U

(#184) meroly válasza krups8 (#183) üzenetére


meroly
veterán

megpróbálhatjuk....

Impossible is nothing

(#185) Gabeszkutya


Gabeszkutya
tag

Szép estét! A címben szereplő telefonból ki lehet pusztítani (törölni) a Facebook alkalmazást? Köszönöm a választ.

(#186) meroly válasza Gabeszkutya (#185) üzenetére


meroly
veterán

Nem lehet.

Impossible is nothing

(#187) Gabeszkutya válasza meroly (#186) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Gondolhattam volna.

(#188) meroly válasza Gabeszkutya (#187) üzenetére


meroly
veterán

Gyári app-nak minősül sajna.

Impossible is nothing

(#189) exbagoly válasza meroly (#188) üzenetére


exbagoly
csendes tag

Szegasztok!
Birtokolok én is egy ilyen telót.Telenor függö.Eröst agyalok rajta rá kéne küldeni egy szolgáltató mentes szoftot..Simán képes ledobni magát a netröl amit csak úgy lehet újra beizzitani hogy opera bezár opera indít.Milyen tapasztalaitok vannak a szolgáltató mentes szoftokról?

(#190) meroly válasza exbagoly (#189) üzenetére


meroly
veterán

Ez függetlenítésnek minősül, amit az alapelvek tiltanak.

A gyári független szoft teljesen rendben van, de nekünk a t-mobile-ossal sincs semmi baj, az opera ott is megy rendesen.

Impossible is nothing

(#191) exbagoly válasza meroly (#190) üzenetére


exbagoly
csendes tag

Üdv,nem is a függetlenités lenne a cél hanem a telenoros "izék" kipusztitása :) No de ha nem megy hát sebaj végülis alkalom szerü használatra meg teszi :)

(#192) meroly válasza exbagoly (#191) üzenetére


meroly
veterán

Ahhoz hogy egy szolgáltatói szoftos készülékre függetlent rakj, a készüléket is függetleníteni kell.

Impossible is nothing

(#193) Mosanke válasza exbagoly (#191) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hali!

Az előfizető által vásárolt kedvezményes készülék a határozott idő alatt kizárólag a szolgáltató vagyis (jelen esetedben) a Telenor SIM-kártyájával használható. A meghatározott időtartam leteltével a hálózati korlátozás feloldása az ÁSZF 1/A, illetve 1/B mellékletében meghatározott egyszeri feloldási díj megfizetése ellenében hajtható végre. (Az A és a B melléklet az előfizetéses, illetve nem előfizetéses csomagokat különbözteti meg.)
A készülékek a Telenor szolgáltatónál történő, hálózati korlátozásának feloldási díja egységesen 7650 Ft, de kell hozzá a vásárlási igazolás és a tulajdonosi jogot is igazolni kell.
Továbbá és a lényeg:-, hogy mi otthon nem függetleníthetjük a telefonunkat, sőt, egyik GSM boltba sem vihetjük el, mert az egyrészt azonnali garanciavesztéssel jár (ha még tart a szerződési idő), másrészt a BTK 300 §/C szerint törvénybe ütközik, mivel vétséget követ el az, aki adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza. Ez két évig terjedő szabadságvesztéssel, közmunkával vagy pénzbírsággal büntethető. Ha pedig pluszban még haszonszerzés céljából is teszi mindezt, akkor kárt okoz, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő — jelentős kár esetén ez akár öt, különösen nagy kárnál nyolc, különösen jelentős kár esetén pedig tíz évre is módosulhat.
Ugyanakkor a számhordozhatóság szabályiról szóló 46/2004. (III. 18.) Korm. rendelet 5§(11) pontja kötelezővé teszi, hogy függetlenítsék a készüléket, de és csak akkor, ha a kedvezmények ellenértékét az előfizető kifizette.
Azt hiszem ez elég egyértelmű és érthető.

(#194) meroly válasza Mosanke (#193) üzenetére


meroly
veterán

A Rezesova félék meg 4 ember halálát okozó közúti baleset miatt 3 évet kapnak.....

Impossible is nothing

(#195) exbagoly


exbagoly
csendes tag

Üdv!Nyugalom tisztába vagyok hogy büncselekmény a függetlenités és nem is akarok vele élni!Én momentán arra próbáltam kilyukadni hogy egy szolgáltató mentes SZOFTVERT fel lehetne-e húzni a készülékre ami NEM nyúl hozzá a simlockhoz.Ha tényleg függetlenitetném CSAK hivatalosan tenném meg :) egyébként a készülék kártyásan vásárolt :)

(#196) Mosanke válasza meroly (#194) üzenetére


Mosanke
senior tag

Teljesen igazad van.

(#197) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok
Bár eléggé kihalt a topic, de hátha tud valaki segíteni.
Hogyan tudom megosztani a mobilnetet pc-re ezzel a készülékkel?

(#198) meroly válasza #32577792 (#197) üzenetére


meroly
veterán

BT PAN működik rajta.

Tehát ha noti, akkor BT-on párosítod majd a BT eszközöknél jobb gomb a telefonra és kapcsolódás.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#199) #32577792 válasza meroly (#198) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi
próbálom is mindjárt.

(#200) meroly válasza #32577792 (#199) üzenetére


meroly
veterán

Remélem sikerül. Túl nagy sebességre ne számíts, mert csak 384 kbps-es a 3G modemje.

Impossible is nothing

(#201) #32577792 válasza meroly (#200) üzenetére


#32577792
törölt tag

sajnos nem kapcsolódik
pedig telefonon megy a net,

(#202) meroly válasza #32577792 (#201) üzenetére


meroly
veterán

Hibaüzenet? Milyen windows-od van?

Impossible is nothing

(#203) #32577792 válasza meroly (#202) üzenetére


#32577792
törölt tag

W7 van, gyanítom, hogy valami tárcsázási beállítás kellene
amit kiolvastam telenor oldaláról, annyi, hogy net a felhasználó és nincs jelszó (ezt nem igazán értem miért)

(#204) garga01 válasza #32577792 (#197) üzenetére


garga01
senior tag

Ha fent van a PC-n a Nokia Suite program, akkor azon bluetooth-al vagy usb-vel összekapcsolod a telefonoddal, és a programban-> eszközök-> csatlakozás az internethez
USB-n is meg bt-n is megy. USB-nél Nokia módba legyen a telefon, de adattároló módban.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#205) #32577792 válasza garga01 (#204) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi
így már működik, bár tényleg elég lassú ezen a készüléken:(

(#206) meroly válasza #32577792 (#203) üzenetére


meroly
veterán

PAN-nál nem kell, de látom akkor PCsuite-al megoldottátok, úgy is jó, csak bonyolultabb.

Impossible is nothing

(#207) anonymus89


anonymus89
addikt

Valakinek előlap, hátlap nincs eladó?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#208) paolinho


paolinho
őstag

Látom,nem valami pörgős már ez az oldal, de azért abban reménykedve, hogy hátha visszaolvas itt olyan, aki tudna segíteni, kérdeznék egyet. Csináltam egy gyári visszaállítást, és így sajna német lett a teló. Hogy tudom a magyar nyelvet visszaállítani? Mert sajna ezt nem találom a német nyelv alól.Köszi

(#209) paolinho válasza paolinho (#208) üzenetére


paolinho
őstag

Rájöttem, de volt kínom vele. :)

(#210) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban hogy hol találok (nokia c2-01) RM-721 es magyar független/ vodás FW-t?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#211) Stonerice válasza Stonerice (#210) üzenetére


Stonerice
őstag

Megtaláltam az RM-721 magyar FW-t itt a link

Kis segítség a flashez.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#212) hdtomi


hdtomi
senior tag

Sziasztok!

SMS írásnál 1000 karakterről indít. Korlátozottra tettem a karakterkészletet, de úgyis. Mit kell beállítani, hogy 160 karakter legyen? Vagy ez így jó?

Anyukám használja a telefont és nem szeretném, ha többet számláznának ki neki, mert rosszul van valami beállítva.

Előre is köszönöm a segítséget!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#213) sztanozs


sztanozs
veterán

SIM alkalmazásokat hogy lehet elérni?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#214) shiftac


shiftac
aktív tag

Ilyen telefonom van, 2 és fél éve, nagyon szeretem, de azért már kezd elkopni. Bluetooth nem működik (hiába kapcsolom be, más eszköz nem látja és a teló kékfoga sem talál mást), illetve a jack nem működik, nem érzékel fülhallgatót. Ezen kívül használatból eredő karcok vannak rajta. A szoftverben az olyan hülyeségeket, mint alacsony akkufeszültség esetén nem lehet fényképezni (de játszani és max hangerőn zenét hallgatni, mindezt egyszerre, lehet!) és a teljesen felesleges menüpontok rövidítését sem tudom megérteni. De ahhoz képest, hogy néha mennyire igénybe lett véve, nagyon jól bírja, nem fagy, gyorsan reagál mindenre. Symbian 40 iszonyat jól lett optimalizálva. A kamerája is jó fényképezésre, egész korrekt képeket készít:

Összességében egy nagyon jó telefon, de azért már cserére szorul, jövő év elején már leváltom valami jó kis okostelefonra.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#216) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hello!

Erről a telefonról a Nokia Suite le tudja menteni az SMS-eket? Vagy ha azzal nem, mással igen? Névjegyet, SMS-eket és képeket kellene költöztetnem egy Nokia Asha 202-re. A telefonokat nem ismerem, nincsenek is nálam, kb. akkor lesznek a kezemben, amikor költöztetni kell. Sajnos idő sem sok lesz rá. Az okokat hagyjuk, nálam nagyobb ember. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#217) garga01 válasza Dilikutya (#216) üzenetére


garga01
senior tag

Szia!

Nokia Suite-al ki tudod menteni amiket írtál, de a fentieket meg tudod oldani BT-n keresztül is gyorsabban, egyszrűbben. Összepáírosítod őket, aztán szinkronizálással átviszed amiket szeretnél. Fejből nem tudom hol van a menüben, de holnap meg tudom nézni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#218) benedekco


benedekco
addikt

Hali!

Ma jött még a gép. Egyelőre megtartósnak tűnik.
Újnak árulták, de nem tudom hogy valójában az-e. Van valami speciális jele annak ha felújított (refurbished) telefonról van szó?

Bence

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#219) RAZR_v3 válasza benedekco (#218) üzenetére


RAZR_v3
tag

Nézd meg lámpával a jack aljzat belsejét! C2-01 esetében az alaplapra van forrasztva, így nem könnyű cserélni. Ha koszos, oxidálódott, tehát nem csillog bennük a réz érintkező, akkor felújított készülékről van szó. De árulkodóak az illesztési hézagok is a készülékházon, illetve a gombok egyenletlen háttérvilágítása sötétben, továbbá a kissé ferde feliratok.
Tudsz egy képet betenni ide a mobilodról?

(#220) benedekco válasza RAZR_v3 (#219) üzenetére


benedekco
addikt

Már mindegy visszament, egészen biztosan az volt :(
a doboza meg fénymásolat volt, azonnal fel kellett volna tűnjön, sőt az eladó nyomta a marhaságot és végül az ebayen keresztül visszakaptam a pénzemet is. Szal a hozzáállása is totál egyértelművé tette, hogy refurbished készüléket árul túlárazva.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#221) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A fiók mélyéről előkerült egy dobozos, rég használt példány. Erősen kopott, de hibátlanul működik. Pont ma nézegettem az alap telefonokat a műszaki áruházban és mind gagyi. Ez viszont még mindig cool. Hihetetlen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#222) #81733120 válasza Algieba (#221) üzenetére


#81733120
törölt tag

:K
Sok új nyomógombosban még 3G sincs, ebben meg már akkor volt. Régebben használtam, nagyon szerettem.
A kopás meg tipikus "hiba" ennél a modellnél, az idő eljárt felette..... :)

(#223) Algieba válasza #81733120 (#222) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kopott, de a tudása nagyobb mint a jelenleg kapható nyomógombosoké. Azért ez nem semmi. Ráadásnak nagyon jól szól. Remek kis mp3 lejátszó.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.