Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 64b0r


64b0r
aktív tag

Jó cuccnak tűnik. Megy is fel a telóra, a tapasztalatokat meg majd megosztom. ;)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#2) runner 125


runner 125
nagyúr

Miket ki nem találnak?! :)
Elképzeltem a nagyit a sarki ABC-ben ,miközben ellenőrzi a számlát egy N82-vel.. :))

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3) 64b0r válasza 64b0r (#1) üzenetére


64b0r
aktív tag

Na tapasztalat csak egy van: autofocus kell hozzá, e50-en hibaüzenettel kilép. :(
Na mindegy...

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#4) runner 125 válasza 64b0r (#3) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szvsz ez nyilvánvaló.. :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5) oba


oba
addikt

És ez most mitől is ekkora újdonság? Eddig nem lehetett nagyítani a képeken vagy mi? :) Dehogynem lehetett... akkormeg nem értem :)

(#7) nrgia


nrgia
őstag

Jó 5let. Bár nem tudom kinek kell ilyen program. :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) #53246592


#53246592
törölt tag

csak en nem latom az dolog ujdonsagat vagy tenyleg nincs sok ertelme a dolognak?

ha mar van ilyen telefonom, le tudok fenykepezni barmit, akar invertalt szinekkel is, majd a keszitett kepbe bele lehet zoomolni...

(#9) PhilBrick válasza #53246592 (#8) üzenetére


PhilBrick
őstag

Annyi az új benne, hogy nem kell fotózni mert élőképpel dolgozik. Szóval folyamatos olvasásra is alkalmas.
Viszont csalódott vagyok, mert csak a középső gombot fogadja el fókusznak, ezért E71-en sem működik. :(

(#10) runner 125 válasza #53246592 (#8) üzenetére


runner 125
nagyúr

Így van, de ennek az lényege h nem kell hozzá lefotóznod.. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11) .tnm


.tnm
addikt

az jutott eszembe róla, hogy a régi k750-em kamerája elé celluxszal odaragasztott (régi roszz cd-olvasóból kiszedett) optikával elég komoly nagyítást el lehetett érni, és bizonyos esetekben még az AF is képes volt megtalálni a megfelelő élességet.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#12) runner 125 válasza .tnm (#11) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kreatív! :)
A kínaik most is csinálnak 1-2 Nokia-hoz "teleobjektívet" ,biztos van már makrójuk is. :))

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13) oba válasza PhilBrick (#9) üzenetére


oba
addikt

hát, zoomnak hívják a dolgot, ez sem mai találmány
és alant írják, hogy csak AF kamerával megy (érthető módon), és azokban meg pláne lehet zoomolni, még a kép elkészítése előtt

(#14) <NewL>


<NewL>
addikt

ha valaki talalna e71en is mukodo verziot, belinkelheti:)

There's an app for that

(#15) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem rossz progi már tegnap felraktam a telóra és elég jól működik.Remélem lesznek még hasonlóan jó progik :DD !

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.