Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Jo telefon lehet , de csak jo arral lessz sikeres.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) raub


raub
tag

Még szép, letisztult külsejű telefon is lenne, ha az N8-ra hajazó ívelt végeket nem törnék meg azok a dundi gombok... :F

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Bukta - de nem lekváros!

Ha-ha-ha.

Az a baj, hogy az olcsóbb fronton sem rúgnak labdába lassan...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Fícsörfónnak megtenné, mondjuk fele ennyiért.

<< Heimdal >>

(#5) margithid


margithid
veterán

Ez most komoly? Kit néz hülyének a nokia? 20k is sok lenne érte, mikor xpreia tipo van 24k-ért.
Kártyásan szolgáltatóknál 15k-ért jó lenne, de lehet még az is sok.
Voda akcióban láttam már 10k-ért okostelót, tudom olyan amilyen, de inkább kötök kompromiszumokat mint egy ilyen okostelefonnak kinéző sima telefont használjak.
Ha meg nem kell az okosteló teljesen felesleges is az ekkora érintőkijelző, telefonálásra megintcsak van sok jobb telefon olcsóbban.
Érthetetlen számomra a nokia.

(#6) tixem


tixem
addikt

Hat ez egy nagy nulla. És hiába a mondás hogy nem kell mindenkinek okostella, ettől még egy galaxy pocket is többet ér. Nokia vergődik szép lassan egyre lejjebb, hiaba a wp, kicsi a piaca relative, android az ami igazán ki tudná húzni a szószból őket. Milyen jó is lenne egy droidos 920 szerű cumó

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7) autox3c


autox3c
tag

Tudja valaki milyen fülhallgató lehet az a fehér dr. Kind asztalán? :D

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#8) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem is sajnálom a Nokiát, ha így folytatja a sírba vezető útjukat! :(

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#9) jagelo


jagelo
aktív tag

Jeszusom mi ez sza....................... :o :o :o :o :o :o

(#10) BiP


BiP
nagyúr

Még mindig sajnálom, hogy kinyírták a Symbiant. Egy ilyen telóra rádobni a Belle-t, (meg a felbontás lehetne a standard Nokia 640x360) és akkor elég használható lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#11) madd dogg válasza BiP (#10) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ez így egy szégyen.

(#12) Misály válasza margithid (#5) üzenetére


Misály
addikt

Megint nem hivatalos ar az a 35 rugo:)

(#13) shenmuedc válasza margithid (#5) üzenetére


shenmuedc
tag

A nokia már vagy 10 éve hülyének néz nindenkit. (nem baj a fagyi csak visszanyal) A telefon meg bűn ronda.

(#14) jagelo


jagelo
aktív tag

Ez nem is telefon valami torzszülött:)

(#15) kolosanyi válasza BiP (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem nem csak az alsóbb régiókban lenne használható a Symbi, na de mindegy... :)

(#16) tixem válasza kolosanyi (#15) üzenetére


tixem
addikt

hát nem tudom, de a 808-on is egy kabaré volt az egész, amit megfejelnek avval, hogy alápakolnak egy kőkori vasat. Nem is lenne gond evvel, ha jól van optimalizálva, de számomra a symbian nem tud versenyre kelni se androiddal se wp-vel. Valahogy olyan gagyi vagy nem is tudom hogy mondjam. Alsóházba való OS.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#17) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Esküszöm nem értem a Nokiát....a kedvenc gyártóm volt, imádtam, a nevük egyet jelentett a minőséggel, de pár éve már komolyan mondom, csak spammelik a piacot...annyi jelentéktelen, logikátlan és túlárazott telefont dobnak piacra :( kár értük....

ez is.....S40 platform, ezeréves fejlesztés, tipikus low budget nokiakamera, ami már a 6300-ban is gáz volt...és az, hogy nincs benne 3g, az meg az év vicce :N

[ Szerkesztve ]

(#18) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ezek teljesen fszol... EDGE???? az mi, még facebookozni se lehet a buszon vele... Szánalom, 15kért se lenne nagy cucc... Még mindig megmenekülhetne a nokia, ha váltana droidra, de hát ugye nagy a mellény, ők nem fognak lemenni a többiek szintjére, pedig bőven versenyképes lehetne a nokia droiddal... Blacberry szintén... Am mi van az annával bellével, inkább már mint az s40...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ok. Sokat kérnek érte, de azért ez a mondat túlzás:

"ami igen messze van az Apple által bevezetett retina fogalmától"

Ezt úgy írtad, mintha ez valami felső-kategóriás telefon lenne.
Különben miért hoztad fel az Apple-t? Se füle, se farka...

Rav3n02

Hogy jön ide a 6300? Az egy üzleti készülék volt, telefonálásra. Ha neked "gáz" volt benne a kamera, minek vettél üzleti telefont?

[ Szerkesztve ]

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A nokiának két igen jó telefonja van. Az N8 és 8O8. A többi.... Lúmia?! Kaksi. Az N9 meg egy néger a fehér familiában.

Nem kell komment.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) lcee79


lcee79
őstag

Csodálkozik a nokia hogy nem megy jól...
De lehet hogy nem is csodálkozik
szerintem direkt csinál ilyen vackokat...

Igazából 1000 forintért sem biztos hogy kapós lenne :)

(#16) tixem: Én már akkor "alsóházinak" éreztem a symbiant amikor még android sem volt :)
sosem tetszett, pedig volt pár nokiám, de mindig úgy éreztem hogy hülyének vagyok nézve azzal az oprendszerrel...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23) GeryFlash válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


GeryFlash
veterán

320x480 a minimum...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) Polarstar válasza lcee79 (#22) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lassan nem csodálkozom, hogy az antik telefonokért vagyonokat lehet elkérni.

....

Van egy franci cég, aki a flippes Moto-t, Ericssont ad el drágán most is.
Mi is a neve? Pedig leírtam párszor.

Megvan! Lekki.fr!

Tessék lesni! Barók! Majdnem vettem én is egy T28-ast. Helyette lett eri T68i.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) persil


persil
nagyúr

Ezt az asha sorozatot már rég le kellett volna tagadnia a nokiának, nem még új taggal bővíteni...

Túlárazott szar az összes, ezer+1 olcsóbb/jobb alternatíva létezik helyettük. 2-3 napja volt itt egy faék egyszerűségű feature phone, ezerszer szebb volt, meg minden téren minőségibb és 15 ezer forintba kerül.
Miért nem ezt erőltetik... ?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27) GeryFlash válasza lcee79 (#22) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerintem is... Egyre inkább az az érzésem, hogy vki szándékosan akarja tönkretenni a nokiát, olyat hogy egy mobilba EDGE-t rakjanak és 35 ezret kérjenek érte... Sztem a microsoft van emögött, szépen tönkreteszik őket és szarért hugyért megveszik a térkêpes részlegét a nokiának, amit anno többért vettek mint most amennyit az egész nokia ér... Mondom, most se lenne késő droidra váltani, a minőség miatt vennék az emberek, rádobnak vmi UIt meg néhány Sybianos szolgáltatást és vinnék is... De itt már rég a microsoft parancsolgat...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) lcee79 válasza GeryFlash (#27) üzenetére


lcee79
őstag

Feleségemnek a főiskolán olyan feladatot adtak, hogy egy létező cég elhibázott lépéséről kell írni (kb. 5-6 oldal)
kérdezte tudnék-e ilyet mondani neki
Mondom persze: NOKIA és a Microsoft házassága, és android teljes elvetése :)

Most épp erről ír :)
(remélem 5-öst kap :) az aktualitása miatt legalább :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#29) kpal


kpal
veterán

Szaladgálós melós telefonnak +tenné .

(#30) Rav3n02 válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


Rav3n02
senior tag

jaj, ne :W

Úgy jön ide példaként, hogy egy 2012 Q4-es telefonba, beleraknak egy közel 6 éves kameramodult...egyébként meg, az hogy jön ide, hogy a 6300 üzleti készülék volt?...elvileg a 6303-t is üzletinek szánták, ami szintén nem mai darab, kb 3 éves telefon és láss csodát már abban is 3,2 AF kamera volt...nem értetted a lényeget azt hiszem....

[ Szerkesztve ]

(#31) persil válasza persil (#26) üzenetére


persil
nagyúr

Kifutottam a szerkesztési időből

Azt meg komolyan gondolja a nokia, hogy 30 ezres telefonnal QCIF felbontású videót vesznek fel.. ?!
QCIF?! Vladimir, what the shit?! A legótvarabb androidos telók is tudnak vga-t.
Akkor már inkább vették volna ki az egészet kamera modult...

"Nyis. meg a mem.kár.-t a csatl. kész.-ről. Ha befejezte: "Kész" gomb."
Komolytalan egy cég. Térjenek vissza a halakhoz...

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32) Fancy-boy válasza Rav3n02 (#30) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A probléma, hogy te nem érted.
Láttad a 6300 eladási adatait? Még ma is rengeteg üzletember mászkál vele, csakúgy mint a 6310-essel.
Azt hiszem, te nem érted a sorozat lényegét.

A 6303 már egy későbbi modell...szerencse, hogy nem te irányítod a Nokiát. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) Rav3n02 válasza Fancy-boy (#32) üzenetére


Rav3n02
senior tag

értsd már meg, hogy nem a 6300-ról van itt szó (csak példaként hoztam fel) , az egy marha jó telefon volt, hanem arról, hogy akárhogy is szépítjük és mázoljuk a dolgot ebbe a telefonba egy 6 éves optika került, 3 g modem nélkül S40 platformon....de ha már itt tartunk, a 6300-val kapcsolatban sincs igazad a kameramodul és üzleti telefon összehasonlítás kapcsán, mert érdekes módon a 6500 slide is 3,2 Af kamerát kapott vakuval....volt köztük fél év kb, és árban sem volt sokkal drágább a 6500...sőt, abban már UMTS is elérhető volt, ami ebben az Ashaban szintén nincs...de ami a lényeg - kihangsúlyoznám - az, hogy ez 6 évvel ezelőtt történt...értem?

(#36) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Talán egy kicsit túlárazott készülék, de a hagyományos mobil fronton eleve nem nagyon van ellenfele a Nokiának tehát nem ezen az egy készüléken áll vagy bukik a Nokia jövője. Mindenesetre az eladások ha lassan is, de növekedő tendenciát mutatnak negyedévről negyedévre ebben a szegmensben, ergo az Asha sorozat nem nevezhető sikertelennek. Az igazi nagy falat, az okostelefon részleg felfuttatása, mert az hoz igazán nyereséget.

:U

[ Szerkesztve ]

(#38) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Szerintem ez a készülék válasz a Nokiától a Samsung Star 2-re, csak hát egy kicsit megkéstek vele!

Bazsa88

(#39) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nekem bejön ez a telefon. Bár a kamera tényleg pocsék, de a készülék formája tetszik és annyit tud, amennyit kell. Egyetlen dolog zavar marhára: a beharangozott 99 dodós árhoz képest a hazai 34k az 60%-os drágulás. Nem tudom ez kinek köszönhető, de ennyit már nagyon nem ér meg a készülék. Tudom hogy ez kártyafüggetlen ár, na de akkor is! Ennyiért inkább egy használt, vagy előfizetéssel megvásárolt androidos "valódi" okostelefont választ az ember.

(#40) djculture


djculture
félisten

Nem hogy 134k-t kérnének el érte, úgyis tökmindegy mert 34k is egy madárfogó ár.

[ Szerkesztve ]

(#41) skylinelaca válasza sing1ep1ayer (#39) üzenetére


skylinelaca
senior tag

házon belül 10-15k-ért már vannak karcmentes 5800-k is amig valóban okostelók, és mindenben jobbak ennél (jó ott az lcd rezitív) , vagy droid X8 és fajtársai.

Üdv: Laca

(#45) lcee79 válasza tixem (#37) üzenetére


lcee79
őstag

"néha bevillant ilyeneket hogy pureview, de hiába mert a mai napig nem csináltak vele csak egy telefont, ami mint okostelefon szintén akkorát esett pofára mint az ólajtó."

Remélem valamelyik android telefont gyártó cég megveszi a pureview-et és beépítik valami normális okostelefonba ;]
Microsoft-al a mai napig nem adtak ki egy fényképezős lumiát, ezt szerintem senki sem érti, már rég a piacon kellene lenni egy ilyen készüléknek még akár wp7-el is.. (pl LUMIA 808 néven)
Olyan lassan reagálnak a piaci igényekre, mint egy reumás csiga :)

(#44) sing1ep1ayer: :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#47) tixem válasza lcee79 (#45) üzenetére


tixem
addikt

"reumás csiga"

pontosan, nem nagyon veszik a lapot. Én úgy gondolom ,hogy még mindig azt hiszik magukról, ők a telefonok non plus ultrája, és bele vannak kényelmesedve ebbe a titulusba. Ez igaz is volt évekkel ezelőtt, de telik az idő, és ezalatt noname telefongyártók nőttek föléjük minőségben és szolgáltatásban, gondolok itt alcatel ot 995, ZTE Grand X, Huawei és társai. De akár mondhatnám a Sony-t is, bár ő nem noname, elég nagy gödörből másztak ki ők is. Ha a Sony meg tudta ezt lépni, Nokia miért ül mint lelén a tök? Én csak amiatt nem szurkolok, hogy tönkremenjenek mert több ezer embernek nem lenne munkája és megélhetése. De ha csak a Nokia és az MS Ceo élete múlna rajtuk, nem nagyon sajnálnám a dolgot.

(#46) =Mentor=
egy szóval nem mondtam, hogy szar, pureview nagyon is jó dolog. Az már szar, hogy egy szem telefon van kint vele. Nagy fejlesztések, és innovatív megoldások. nem nagyon látni belőle semmit hiába vannak és jók.
Indukciós töltőt meg már a többi gyártó is feszegeti. De ennyi erővel a Sony is innovatív gyártó.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#50) Fancy-boy válasza Rav3n02 (#35) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Több mint fél év volt köztük. De egyébként azt írtad, hogy "gáz" volt a 6300 kamerája. Erre válaszoltam. Pont. Ne szépítsd. Nem volt igazad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.