Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) jbush


jbush
tag

Köszi a tesztet, már nagyon vártam!

Bog #9: Meglepő volt, amikor a hetedik oldalról átlépve a nyolcadikra egy nagy büdös "Not found" fogadott :DDD

A telefonról: amennyit eddig el tudtam a cikkből olvasni, abból látszik számomra, hogy a kedves Tesztelőnek igaza van: ezt a rendszert összecsapták, hogy mielőbb kiadható legyen, és csak a kamerán látszik a többéves fejlesztés-optimalizálás. Kár érte,... remélem, hamarosan kijavítják a bosszantó hibákat és optimalizálatlanságot. A közösségi integráció működési módja bosszantó (lehet annak, aki használja; én nem), de a lassulások, fagyások és újraindulások azért egy ilyen rövid (értsd: kevesebb mint egy hónap) tesztidőszak alatt elég soknak számítanak (nekem az N8 több hónap alatt csak egyszer indult újra). Örömmel veszem, hogy a Profilokat megtartották, de azt nem értem, hogy a Belle-ben miért tüntették el az állapotsorról és a képernyőkímélőről, hogy pillanatnyilag melyik aktív (OK, biztos kevés a hely hozzá). Számomra egyszerűbb volt csak ránézni és látni, mint lezárt képernyő mellett a Menü gombot megnyomni.

Szóval, ha egy-két frissítéssel később sikerül a rendszert stabilabbá tenni, biztosan beszerzek egyet. Már csak a Symbiantól való méltó búcsúzás miatt is (R380-on és 9210-esen kezdve) :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.