Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) TommyX_ válasza sutszi (#37) üzenetére


TommyX_
őstag

Te mondod, hogy nézzen utána dolognak SymbianOS. :F
Amikor Te tartod, mondhatni feleslegesnek a 41megapixeles kamerát, kis utána olvasással rá jöhetsz, hogy miért van ez így. :U

Más dolog:
Sokan dobálóznak azzal, hogy ebben milyen egy elavult hardware van, csak azt nem felejtsétek el, hogy 1 magos proci van benne és simán vesz fel full hd-ba, holott valaki mutasson nekem egy olyan SE-t, vagy Samut amit ezt tudja.
Lehet rosszul kerestem, de én nem találtam. :B
Optimalizálni is tudni kell, ebből a szempontból ezt a Nokia megoldotta a videofelvételnél.
(tudom a grafikus egység is segít ebben.)
Persze jobb lett volna dupla mag 1Gb ram, de ezen változtatni nem lehet, meg kár is ezen "lovagolni".

A másik dolog, meg a Symbian fikázása.
Általában a sok divat követő szájából hangzik ez el, vagy azoknak, akik használták (alig )néhány percet a Symbianos telefont(pl próbálták a Media Markt-ban).
Én tisztában vagyok, hogy sokaknak az Android jobb + az iOS(a rengeteg alkalmazás miatt meg a gyorsaság miatt).

Mielőtt még valaki azzal próbálkozna, hogy én egy elvakult Symbian védő vagyok és nem látok ki mögüle, el kell hogy keserítsem őt, mert szoktam pl Androidos telefon tesztet is olvasni, mert szimplán kíváncsi vagyok más telefonokra is, amik megjelennek. :K
Még annyit fűznék hozzá, hogy a gyári rommal is simán használható a Symbianos telefon, nem kell hozzá főzött rom!

@rob210:
"Vannak megrögzött Symbianosok, akik most ki fognak halni."
Majd meglátjuk. :)

@SymbianOS:
Az N8-as írásod után, ez az írás is kiemelkedő lett, ment is a kedvencek közé. :R

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.