Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) kicsipapucs


kicsipapucs
őstag

Máig a kedvenc os-em telefonra a Symbian. Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, totál nem értem, miért nem fejlesztették tovább. A cikk néhol nekem zavaros és ugrál, mintha indulatból írnád, de amúgy nagyon tetszik! Elő is vettem a fiókból a jó öreg N8-at. És mit mondjak... Még mindig nagyon szeretem, pedig fél éve egy iPhone 5-re váltottam. Akkor 70% körüli akksival tettem el, még mindig simán bekapcsolt és nyomkodtam pár órát. Totálisan egyetértek a cikkíróval, ugyan így megvannak nekem is a "nagytudású" ismerőseim, akik magukat a info életben jártasnak titulálják. Ugyan így piaci részesedésről szóló grafikonokkal és hülye közhelyekkel dobálóznak, behülyítve azzal, hogy a symbian ígyúgy gagyi, lejárt, elavult. Még mielőtt én is írnék egy kisregényt pattanásig feszült idegekkel, rövidre fogom: bár sokan nem szeretik, de nekem egyedül az ios tudott használható, értelmes élményt nyújtani a sym' után (ez is csak jailbreakelve, hogy legyen lehetőségem tweakelni a rendszert). Androidos telefont azonban sosem vennék, mert annyira optimalizálatlan és gagyi akárhány órát rootoljam, modoljam, hogy besírok rajta (céges telóm egy Sony Xperia S és ott azért van vas). A Symbiannak kéne a helyén lenni véleményem szerint.

Üdv mindenkinek és légy hű a nick-edhez SymbianOS. :R

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.