Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Egy megkopott 7370-et vagy 7373-at sokan lecserélnének erre.
Ha az ára sem lesz olyan mint egy csillag robbanása akkor igen sikeres darab lehet a hölgyek körében.

(#2) BossBoss


BossBoss
őstag

Barátnőmnek nem tetszik. Ettől függetlenül tényleg sikeres lehet. 3G meg úgy sem kell a nőknek.Úgy sem tudják mi az... :D :D

(#3) VD válasza BossBoss (#2) üzenetére


VD
őstag

Na azért van olyan aki tudja!
Jó múltkor is tanuja voltam a beszégetésenek: Ja az a kis izé a térerő mellet, na attól sokkal hamarabb lemerül! ;]

De ne általánosítsunk én is ismerek több hölgyet aki komolyabb kütyükkel járkál és az e-mail kliens számukra nem egy fincsi koktél, hanem a minedennapi munka során használt funkció. Ez a teló nem a mobiltelefonok terén jártas hölgyeket kívánja vevőnek megnyerni. Ez inkább a cuki sms-es réteg mobcsija lesz!

(#4) Dare2Live válasza VD (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem csak hölgyek..... Egyre több pl a metrosexualis akinek biza azt se tudja mi a 3g meg modemként se használná soha de, a gyors szincserélgetés az fontos. És nem is olyan szűk ez a réteg (tetszik vagy nem).

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) Zsolto


Zsolto
őstag

Kövezzetek meg, de nekem férfiszemmel is tetszik. Jó, nem egy E66, de azért direkt nőiesnek se mondanám (persze élőben nem fogtam még). Ha lenne benne 3G, feketében simán elfogadnám, így sajnos no go :(

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#6) Kickass


Kickass
őstag

egy ujabb teló amivel a 15-16 éves fiúk/lánykák fotózhatják magukat a tükörben, buliban, felvehetik vele a hétvégi bebaszcsit, és hallgathatják mindenki örömére a szupcsi zenéjüket :W ;]

(#7) zolomon17


zolomon17
senior tag

"...készült is róla pofás kis ismertető, amely ide kattintva olvasható el."

Gondolom a kiemelt szó eredetileg egy link lett volna! :R

Egyébként köszi a cikket, a teszt hozza a szokásos minőséget! :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#8) mark75


mark75
senior tag

Női "okos" telo,nem rossz

(#9) <NewL> válasza Kickass (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD

Az mi a gombok alatt,a slide felső részén? esetleg világit? nemtudom ,hogy mi ,de jól néz ki.

There's an app for that

(#10) niti


niti
aktív tag

Szerintem a tudása pont tökéletes egy átlagfelhsználónak, még ha nem egy buta szőke, akkor is. Azért a kamerája sem átlagos, és ez többnyire fontosabb, mint a 3G. Csak sajnos kicsit túl csillivilli (pedig LG Shine-om van, és még ahhoz képest is), ezért nem kellene.

(#11) Bog válasza zolomon17 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Linket betoltam, thx

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) dragonfx


dragonfx
veterán

klassz eza telo, képei kifejezetten szépek...kár hogy csuszkás ezért nálam kiesik...amugy full okés.

Mi ez az uj dolog a legujabb novás nokiákon hogy a kijelző olyna mintha krómszínűlenne? 7310 is ilyen...

7210 tesztet várom :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13) eddie17


eddie17
addikt

Hmm, női teló. Akkor a 7310 is az kékben? Mentem felakasztom magam :Y

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért ez egy eszméletlenül ronda telefon. És ez lenne a design?

(#15) Typhoon47 válasza Kickass (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

nem kéne általánosítani ember... :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#16) Gzolo


Gzolo
senior tag

Előlapon a naviped alatt levő tükrösnek látszó résznek milyen funkciója van?
Férfiszemmel sem csúnya teló(semmilyen ferdehajlamom nincs :D ), de nekem Wlan még kéne bele, így felejtős :(

(#17) Bog válasza Gzolo (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Semmilyen. Az a funkciója, hogy az egy tükrös rész. :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Kickass válasza Typhoon47 (#15) üzenetére


Kickass
őstag

minden sztereotípiának van alapja...szerintem....mellesleg akinek nem inge... ;)

(#19) Lenry


Lenry
félisten

Elfogytak a négyjegyű számok, úgyhogy most az elődmodellek totális letojásával, azok egykori felhasználóinak szívébe tőrt döfve, teljesen véletlenszerűen aggasztanak a klasszikus számozások mögé Slide, Supernova, Fold, Classic, Navigator és egyéb jelzőket. - miért nem állnak át ötjegyű számozásra? :DDD

amúgy tényleg... régen tök logikusan megvolt, hogy 6000-esek businessclass, 8000-esek a nagyondrága és különleges telefonok, 3000-esek, a fiatalosabb, egyszerűbb, olcsóbb készülékek, stbstb.... most meg... :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) wolruf


wolruf
őstag

6500Slide harmadik változat, kicsit light kiadásban és más külsővel :)
Tehát 6500 Slide minusz 3G, más külső. És tádááá, itt van :)
Nekem is tetszik, de marad a 6500-as :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21) Bazsó


Bazsó
tag

hát nekem nagyon tetszik, és ha az anyag minősége is jó ahogy írtátok,akkor egy kedvező árral tuti sikere lesz :DD de kicsit 5610-es nekem,vagy slide :U :U :U

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#22) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nővéremnem nagyon teccet :D azt mondta hogy vegyek neki egyet xd

(#23) AMD Power


AMD Power
titán

Mi ebben a női? Az a csúnya piros szín? Ez a színösszeállítás is béna. De legalább AF van benne. :R

[ Szerkesztve ]

(#24) szimplabek


szimplabek
csendes tag

A L'amour sorozat nőies volt a maga motívumaival, anyaghasználatával, kis textildarabkájával- ebben viszont mit nevezünk annak? Ha nem írjátok ide, hogy a Nokia most ezt ajánlja a szebbik nemnek, én simán gondoltam volna egy szokásos unisex cuccnak. Ettől még lehet korrekt telefon, csak a besorolás sántít.
A tükör miatt még nem számíthat annak, egyik haverom vett tavasszal egy Shine-t, tetszik neki. Azt mondta, hogy múltkor is jó volt, mert meg tudta nézni, hogy mennyire mákos a foga.Erre nem reagáltam,talán nem is lehet.

[ Szerkesztve ]

/bek/

(#25) kuka00 válasza szimplabek (#24) üzenetére


kuka00
csendes tag

mi az kislányok :Y :Y :Y ??? nektek való ez !!!! amd power fajtáknak . :P :P :P :P :P :
itt csak nők irhatnak !!!!

(#26) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jajj, ruhaméret átváltó :D:D:D

(#27) AMD Power válasza kuka00 (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Én aztán tényleg pont olyan nőies férfi vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

(#28) marcias válasza ^Clown (#26) üzenetére


marcias
őstag

Kamerával lefotózod magad és kiírja hogy mekkora ruha kell neked, és oda írja azt is hogy: "Kövér vagy!" :DDD

Steam: marcias88

(#29) Jadro


Jadro
veterán

Annyira nem kimondottan nőies szerintem. Úgy fogalmaznék hogy inkább nőknek való. A Lamour sorozat sokkal inkább nőies volt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30) AMD Power válasza Jadro (#29) üzenetére


AMD Power
titán

A hüly* színén kívül semmi nőies nincs benne.

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon gagyik a gombjai. Bár ennek legalább jobb mechanikája mint az N96-nak. :U

(#32) joey04


joey04
titán

Ma megtapogattam egy ilyet egy fukarban ott ugye kint van a falon, sokan nyúzzák, mégis samsung minőségű a csúszka.egy milit se mozgott, lötyögött, betonstabil volt.ha az N95 fele ilyen jó csúszkával jött volna egy rossz szavam sem lehetne. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) tween


tween
őstag

fílmek konvertálására tudna valaki ajánlani egy progit ehhez a telóoz?köszke

(#34) papi77 válasza tween (#33) üzenetére


papi77
addikt

íme

Az első: NOKIA 1611

(#35) N.Kicsilány


N.Kicsilány
csendes tag

Nos én igenis tudom mi a 3G!
Nem tudom hova forduljak! Segítsetek!
Szerintetek Supernovát vagy LG KC 550-t válasszak???
Köszi!

(#36) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Jól értem, hogy nem lehet PC-hez kötni és nincs adatátvitel (hang, kép) a telefon és a PC között?

[ Szerkesztve ]

(#37) meroly válasza VINIKOR (#36) üzenetére


meroly
veterán

Csak kábelt nem adnak hozzá, egyébként működik:

Ennek ellenére természetesen PC Suite letölthető hozzá, modemként is működhet, sőt TV-out kábel is beszerezhető, ott figyel a bemenet a készülék tetején.

Impossible is nothing

(#38) VINIKOR válasza meroly (#37) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Köszi!
Nem tudod, hogy a videofelvételt az újabb típusokba nem fejlesztették VGA 15 fps-ről 30 fps-re?

(#39) meroly válasza VINIKOR (#38) üzenetére


meroly
veterán

Milyen "újabb típusokra" gondolsz?

Impossible is nothing

(#40) VINIKOR válasza meroly (#39) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Írtam a Nokia ügyfélszolgálatának és onnan írták vissza, hogy az újabb driverekkel már 30 fps a videófelvétel. Csak rá akarok kérdezni, hogy tényleg így van-e?

(#41) meroly válasza VINIKOR (#40) üzenetére


meroly
veterán

Én még mindig 15fps-t látok....

Impossible is nothing

(#42) mrpet


mrpet
tag

Ez a készülék közel sincs olyan szinten mint anno az azonos nevű elődje volt...

(#43) meroly válasza mrpet (#42) üzenetére


meroly
veterán

Mivel a számán kívül nagyjából semmi köze hozzá ;]

Impossible is nothing

(#44) mrpet válasza meroly (#43) üzenetére


mrpet
tag

:DD hát igen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.