Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ko9


ko9
addikt

Hmm... Nem nagyon szeretem a Nokiát, ettől se fogom megszeretni, de apámnak tuti tetszeni fog... Mindig olyan telefont keres, amit lát is szemüveg nélkül, és napfényben is, szerintem ez tetszeni fog neki!

Köszi a tippet! :R

Csak amúgy azt nem értem, hogyha veszi az USB-s töltést, akkor minek raktak rá szabványtalan töltést is??? Túl sok Nokia töltő maradt a gyárban??? :)

Őőő... "de éjszakai mód például nincs, pedig a vaju nélküli telefonokban ez azért jelen szokott lenni" :U hadd kössek már bele énis valakibe ;]

Üdv Ex

[ Módosította: bolondember ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2) amanoba


amanoba
őstag

az alsó kategóriás nokiák jellegtelen külsejébe csomagolt kellemes belső.

és megértük a középkategóriás usb töltést a nokiánál,örvendjünk! :C
az ára egyébként kellemes, vinni fogják tutira

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) Rossi


Rossi
addikt

Az egyik képre azt hittem, hogy a cipő nyelvében van hőmérő...

Miért nem tud már a nokia valami ütőset kidobni? A fixfókuszt meg el kellene felejteni, más gyártók már évekkel ezelőtt 25-30k körül adtak 3.2 megapixeles telefon autofókusszal.

A másik meg, hogy nem írunk olyat, hogy lepedő. Nem kellene átmenni Totalcar féle nyegleségbe, eddig pont a stílusotokért olvastam a teszteket.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A "milyen gépet vegyek" a pc s topic mintájára nincs egy ,ilyen telefont vegyek topic véletlen?
Szeretnék egy nagy kijelzős beépitett gps-es mobilt nagy üzemidővel,barátságos áron,de nem tudom a rengeteg mobil között melyik is az ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#5) Khaal


Khaal
őstag

Engem nem győzött meg: nincs autófókusz, nincs fotófény, nincsenek hangerőállító gombok, memóriakártya az akku alatt, nagyon nem erőltetik meg magukat a gyártók a közép és alsókategóriában, néhány ritka kivételtől eltekintve.

Silentfrog: Milyen mobilt topik

[ Szerkesztve ]

(#6) Kumite válasza ko9 (#1) üzenetére


Kumite
aktív tag

USB: mert nem mindig hordod a "nagy" töltőt mindenhova, adatkábelt meg lehet hogy mindig a lapottáskában tartasz.

Konnektoros töltő: mert nem szeretnéd bekapcsolni a gépedet csak azért, hogy töltsd a telefont.

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

A tesztet olvasva tetszett a telefon. :)

"There is nothing permanent except change"

(#8) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Éledezik a Nokia? Nemrég a C5, most meg ez? Hát, akkor hajrá!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9) meroly


meroly
veterán

Nem rossz, kár a vakuért és a gyenge akksiért, de ez még belefér (bár nem nekem).

Impossible is nothing

(#10) Bling95


Bling95
őstag

kinézetre nekem nem tetszik és az oldalsó gombok nagyon hiányoznának ,de egyébként sztem elég jól sikerült darab és az ára sem vészes

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, meg is van az első teló, amit bátran ajánlhatok a budget kategon belül... :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Ezeket a funkciókat SE K810i-m is mind tudja...

Ebből viszot két dolog jön ki:

Nem érdemes telefont cserélnem, viszont örvendetes, hogy ma már középkategóriában el lehet érni a korábbi felsőkat.-ás funkciókat, persze korlátozottan (kamera, anyagminőség)

Viszont nokia asszem egy jó célcsoportot szemelt ki magának:

az aktív nyugdíjasok, nyugdíj előtt állók, kiknek romlik már a szemük, viszont szeretik és fogékonyak az aktuális megoldásokra (net, kamera, zene, közösségi oldalak...)

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#13) littlelion21


littlelion21
addikt

A nagyméretű kijelző dicséretes, egyébként designban egy-adta 2220slide.

(#14) Fufiii


Fufiii
csendes tag

Ez a teló a 6700 slide-al együtt lett bejelentve (amire én nagyon várok), akkor ez a megjelenés azt jelenti hogy a 6700slide is érkezni fog? O.O'

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

(#15) enddav


enddav
aktív tag

anyámnak jólesz. :D

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#16) gerilee


gerilee
aktív tag

Nem esett szó a nyitómechanikáról. Jó, nokiásan közepes, vagy vacak?

Egyébként szerintem ideális telefon, mert mindenkinek van valaki a családjában valaki akinek jó lehet.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#17) roti86


roti86
őstag

Nekem nem tetszik :(

(#18) dedike


dedike
addikt

nem hiszem, hogy nekem kell ahhoz rásütnöm az Ajánlott plecsnit, hogy lendítsek az eladásokon.

Pedig nyugodtan hidd el, hogy egy telefonnak minimum jót tesz, ha a tesztetek végén legalább az "ajánlott" minősítést megkapja!

Egyre többen olvasnak utána egy adott telefonnak, mielőtt megveszik, s általában a barátunk előkelő helyen hozza a tesztjeiteket, így aki tájékozódni akar elsősorban "belőletek" teszi! ;)

Ja! Hogy ne csak off legyek! Nem rossz telefon, ettől függetlenül nekem nem kellene, viszont tényleg rengeteg embernek megfelelő ez a tudás, forma, stb.

Jó szerencsét!

(#19) ko9 válasza Kumite (#6) üzenetére


ko9
addikt

Esetleg egy adapter, mint megoldás a gépbekapcsolás elkerülésére???

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20) total90


total90
veterán

Ez külsőleg nekem nagy, de naaaagyon nem tetszik :((( Egyébként belsőleg OK :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) BTR


BTR
tag

Engem is érdekelne a flip minősége.. lötyög é????
Egyébként 36.e ft 2 év nokia garanciával...

(#22) GGGBR


GGGBR
tag

középkategóriában tökéletes.

I LOVE THIS GAME

(#23) spanilana


spanilana
csendes tag

Családon belül egy rózsaszín színben lévő van. A telefont nagyon ajánlani tudom mindenkinek, még idősebbeknek is ;) A telefon kijelzője hatalmas és a betűméret is igencsak látható. A telefon nem lötyög, nagyon jó a csúszkája. Nagyon előnyös benne az Ovi maps ( teljes Magyarország térkép a 2GB előre bekészített kártyán) ami offline használva is tökéletes. A gombok nem üthetőek félre (elég nagy kezem van) egyedül a két választó gomb és a 2 híváskezelő gomb amit erősebben kell nyomni mivel nem kiemelkedő. A rádió tökéletes, a zenelejátszóval együtt. És valóban, az ár egyre lejjebb fog majd menni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom :DD

by : Charlie

(#24) fateless


fateless
veterán

Ha összevetem pl egy 3120-szal, akkor azt látom, hogy néhány dologban jobb annál, néhányban rosszabb. Valahogy nem sokkal látom kiemelkedőbbnek annál a készüléknél. Persze értem, hogy ki kell hozni újabb és újabb modelleket, de ez nem nyerte el annyira a tetszésemet - ami lehet, hogy csupán csak a külső miatt van.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) Kvasir


Kvasir
tag

Ezt a telefont is simán elfogadnám, ha lenne benne PDF / DOC olvasó, de nincs :(
Ilyen okok miatt mondtam le a 6500 Slide-ről is.

Najó, tudom, ez s Symbian kiváltsága.

Csillagkapu: Atlantisz

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Kelles kis készülék lett, ezt annak ellenére mondom, hogy nem szeretem a Nokiákat.

A csúszkáról télleg nem írtál Bog. :B És ennyiért valóban jó vétel lehet, főleg, hogy megy majd lejjebb is az ára.

Asszem mindenféleképpen!

(#27) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Annyira hasznos, az ember önkéntelenül is itt kapirgál az ujjával, ha jobban akarja beszélgetés közben hallani óhajtja a másik felet, ezúttal a navigációs gomb fel-le irányával kell bajlódnunk.

Ezen a mondaton még egy kicsit faragni kéne :DDD

Nekem ugyan nem kellene ez a telefon, de idősebb embereknek jó választás lehet. Amekkora ikonok és betűk vannak rajta, azt hiszem nem lehet nehéz elolvasni.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#28) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó kis teló! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) Doro


Doro
csendes tag

Nem rossz, nem rossz. Ruhaméret átváltó :C :D

Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

(#30) Lirion


Lirion
addikt

Ha a 35-40 ezres telefon középkategória, a 130-180 ezer meg felső, akkor milyen a 60-70 ezres, illetőleg a 90-110 ezres telefon? :U

Most még egy kicsit drága ez a cucc szerintem, ennyi pénzért lehet 5230-at venni, ami messze leveri tudásban.

(#31) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Csúszka teljesen frankó, mint ahogyan itt egy tulaj is megírta. Minőségi érzése van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Napfénysüti

Jó kis készülék remélem bekerül a Vodához és akkor öcsémnek javasolni is fogom. Még a független kezdő ára se vészes úgyis esni fog. Méltán lett ajánlott.

Més que un club!

(#33) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nekem a felvevő - letevő gomb illetve a jobb és bal választógomb is keménynek tűnt.

(#34) 64b0r


64b0r
aktív tag

Korrekt. Bár nekem sose jöttek be a slide telefonok. De ezt simán el tudom képzelni 0 Ft-os telefonnak egy éven belül valamelyik szolgáltatónál. :)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#35) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem őszintén nem tetszik,olyan mint a többi középkategóriás nokia!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#36) aram01


aram01
nagyúr

20k-ért eltudnám képzelni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37) Rhino666


Rhino666
őstag

De rusnya szegény, ki égetné magát egy ilyennel? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#38) Velocity


Velocity
aktív tag

hm... Szépnek éppen szép, tudásra is ok. Amit észrevettem, kicsit mintha elfogultak lennétek ezzel a telefonnal. Na nem b*szogatásképpen mondom, csak olyan dolgokat, amiket más telóknak negatívumként hoztok fel itt elmegy (akku alá memkártya, hangerőgomb stb)... és itt hatalmas betűkkel hozzáteszem: nekem is ez a véleményem! Mármint hogy:
- Akku alatt a memkártya: évente 1x-2x ha valamiért kiveszem belőle... de akkor is kikapcsolom...
- Hangerőszabályzó oldalt: nagyon ritkán csak, ha olyan helyen, és vagy olyan dolgokról beszélek.

Szóval engem nem zavarnak ezek a hiányosságok, mint ahogy a kamerára is teszek (nekem az E51-em 2.0MP fixfókusz is bőven elég telefonba), csak az volt a furcsa inkább, hogy más gyártóknak esetleg más nokiáknak jobban felróttátok ezeket... na mindegy, örülök, hogy itt annyira nem, és remélem ez így is marad :)

Az, hogy van nokiás töltője is, meg szerintem egy nagyon jó dolog:
- Nokia töltőt mindenhol találni, számtalanszor volt úgy, hogy nyilvános helyen (akár egy étterem, vagy bár) rákérdeztem és volt nokia töltőjük...
- Nagyon sok mindenkinek, aki nokiás volt megvan a töltője még, nekem is van itthon egy pár
- Sokkal könnyebben beszerezhető, kölcsönkérhető ha kell, hisz gyakorlatilag akármelyik haverodat felhivod, tud majd mellőzni egyet, ha úgy van...

Persze, USB töltés is kell, mert hasznos, igaz én rá nem dugom a gépre a telót, van BT, azt csókolom, úgyhogy ez sem fog nagyon hiányozni :D

Egyébként pofás kis teló ez igaz, de sajna nálam E-series forever :DDD

[ Szerkesztve ]

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#39) D4rkAv3ng3r válasza Velocity (#38) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Egyszerűbb lenne ha a gyártók figyelnének és mindegyiken microUSB lenne már csak. Na meg az sem ártana ha az eltérő márkájú töltő is működne. Egyébként sincs értelme ennek a sok idióta külön töltőszabványnak.
Ugyanez igaz a 3,5 mm-es jack kimentre.

[ Szerkesztve ]

(#40) Csepy válasza Kumite (#6) üzenetére


Csepy
senior tag

De lehetne a konnektoros tröltő is microUSB-s, mint az N97 minim esetében. Nem hinném, hogy az a töltő drágább lenne, mint a standard. :F

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#41) wrezox


wrezox
tag

Szerintem külső egyszerűen "gusztustalan".. Mint valami ócska játéktelefon. :Y

(#42) G.FeT


G.FeT
tag

Én személy szerint hiányolnám a hangerőgombokat meg az AF-et + fotófényt, de ez nem az én telefonom. Átlagembernek tökéletes.
Egyet nem értek: a teszt szerint a böngészőben nincs Flash támogatás, de van YouTube hivatkozás az extrák között... most akkor mi van? :U

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#43) G.FeT


G.FeT
tag

Speciel ez döntötte el a nagynénémnél, hogy némi árcsökkenés után erre cserélje a 6650-es Nokiáját.

Neki még ilyenje van? :Y (Persze ha egyre gondoluk, tehát nem a 6650 T-mobile-ra, hanem a régire.)
Nem eladó véletlenül? :B

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#44) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én nagy Nokia fan vagyok, de ez egy igen olcsó hatást keltő kinézetű és tudásához képest drága telefon...

(#45) Catt


Catt
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdés: Ha feltöltök a gépre egy képet vagy hangot, mindegy, akkor miért teszi a gépre is és a memóriakártyára is? Miért nem ajánlja fel, hogy melyikre tegye?
Köszi a segítséget!!!!

(#46) dedike


dedike
addikt

Mától itt is kapható: Nokia 7230

Jó szerencsét!

(#47) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Engem nem győzött meg.
320x240 es videó? A 6233 640x480 ban rögzít, pedig az 2006 ban jelent meg :O

(#48) BTR


BTR
tag

A GsmArena.com on egy hozzászóló azt írta, hogy szar a hangminősége,főleg a csengőhangok gyatrák. Tapasztalat?

(#49) TokLac


TokLac
senior tag

Jó a hangminősége, jó a mechanikája, az egész teló rendben van. Vettem egyet rózsaszínben a feleségemnek. Igazi csajos telefon. Szép nagy kijelzővel, egyszerű menüvel. Olcsó és jó. Jó vétel. :) Vodánál 23000FT és teljesen voda mentes a menüje és a készülék ház is!

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#50) TokLac válasza D4rkAv3ng3r (#39) üzenetére


TokLac
senior tag

Samsung USB töltő és mezei USB kábel gond nélkül töltötte. Még aznap ráraktam a független sw-t ami ugye újabb és nincs voda logo be és kikapcskor.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.