Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TayRol


TayRol
veterán

ez a szin... :(

(#2) mukibuci válasza TayRol (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Még a szín....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) qky


qky
tag

Sebaj, talán majd legközelebb. :DDD

Nem nagyon emlékszem, hogy láttam-e valaha szétcsúsztatható Nokiát ami tetszett.

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#4) Tenoce


Tenoce
tag

Van mas szinben is:

(#5) plus44


plus44
veterán

Ha nem lenne elb.szva a zene, ezzel a 2,5mm-es jack-kel, akkor még jól is lenne. Kinézetre egész jó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) f.begbie


f.begbie
tag

Nekem pont a színe tetszik! Meg a formaterv is, ha jobban belegondolok. de min 2,4es kijelző, wlan kéne bele. Ráadásul a tudása nem indokolja ezt a vastagságot. Majdnem akkora, mint egy innov 8....

(#7) JNashville


JNashville
senior tag

Azt a mindenit, ez de gyenge C3050 majmolásnak tűnik nekem ... nagyon sokat nem gondolkodtak a formaterven, ahogy látom.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#8) fricz19


fricz19
őstag

nekem tetszik
a szín annyira nem gyere be de hát van választék bőven
a forma nagyon jó

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#9) GML


GML
őstag

Valami nagy baj van északon...

(#10) Jojo5


Jojo5
őstag

Nagyon tetszik a forma! :K
Ha okos lenne és 2,4 hüvelykes képernyőt kapna akkor mennék is venni :U de így nem :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#11) TayRol válasza Tenoce (#4) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem nem en vagyok a celcsoport. :)

(#12) Dare2Live válasza Tenoce (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

dizájnilag nagyon eltalált szvsz, ellenben ennyiért ár/értékben nem egy csúcs darab. Kiváncsi vagyok, hogy fog szerepelni sokat el fog áruni arról a feltételezésemről, hogy a dizájn egy mobil marketingnél elsődleges, valószínűleg a legfontosabb szempont.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) Norbi21


Norbi21
senior tag

Annak ellenére hogy nokia, tetszik, csak az a 2,5-ös jack ne lenne...

(#14) footy


footy
addikt

Azt hittem ez valami felújított Samsung u600 ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) coyote55 válasza footy (#14) üzenetére


coyote55
őstag

Felújított, és felhizlalt? ;]
Esetleg szteroid? :P

Memento Mori!

(#16) Womb


Womb
senior tag

A wlan egyedül amit hiányolok, a többi nem zavaró "hiányosság".
Sem a kijelző mérete, sem a jack csati nem probléma.
Okos, és jól néz ki.
Kissé csökkent áron jó ajánlat szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17) kaller1


kaller1
veterán

Majd 30-ért prepaidban keresett lesz. :)

.::> <::.

(#18) salival


salival
aktív tag

Nekem tetszik ez a formavilág. Remélem a szappan helyett az ehhez hasonlók fognak dominálni nokiáéknál.

YNWA

(#19) hans87


hans87
tag

Na most az a két kidudorodó billentyű nem lenne a kijelző alatt, azt mondanám rá, hogy nem csúnya. Mondjuk azért szép sem... :P
A 2,5-ös jack-et meg nem értem. Me' mé'? :F
A finnek elmúlt időben bemutatott ökörségeiből kiindulva azon sem lepődtem meg, hogy van benne pl. AF.

Nokia 5530

(#20) aram01


aram01
nagyúr

Jó a színe

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) Voyage


Voyage
aktív tag

Sokkal szebb, mint pl a most híresztelt 7230, de szebb, mint E52 vagy E72 akár... :U
2.5mm-es jack-et meg ki nem szärja le? 500ft egy átalakító, és már 3.5mm-es is lett.. :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#22) BloodRay válasza f.begbie (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem sem csúnya. Én is ugyan azokat hiányolom amiket te is említettél. Ha ezek meglennének nem lenne rossz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) peugeotmate válasza Voyage (#21) üzenetére


peugeotmate
őstag

Azért az e52 az bejövősebb minden szempontból! :K

De ez se rossz! :P

meg

(#24) Voyage válasza peugeotmate (#23) üzenetére


Voyage
aktív tag

Tudásra az jobb, de külsőre ez jobb. :)
Kár, hogy nem szeretem a csúszkafonokat... :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#25) plus44 válasza Voyage (#21) üzenetére


plus44
veterán

Persze rakhatsz rá 200 kábelt (még 2 méter kiálló cucc) és akár egy komplett házimozit rádughatsz TV-vel együtt. Macera...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Teljesen oké a formaterv. Feketében szép lenne.

(#27) RandomGosu válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


RandomGosu
senior tag

egyetértek, még a fém szürke vagy ezüst is feldobná a telót.

(#28) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

...vagy 29 óra zenelejátszást biztosító 860 mAh kapacitású akkumulátort kapott.

És ezt valaki el is higgye?

(#29) madstunt


madstunt
addikt

A telefon beharangozója nagyon lehúzós lett.
Pedig nem lesz rossz szvsz...
Szerintem amit Andante felsorolt hibaként nem jelent igazán komoly problémát, a nem is olyan rég még SE-nél csúcsmodellnek számító K850 képességeit hozza egy alsóbb kategóriában:
Kicsi kijelző? az a 2,2 coll az nem a halál. az utóbbi 3 telóm mind akkorával rendelkezett és vígan neteztem/netezek rajtuk...
2,5mm-es füleskimenet nem egy nagy érvágás,ez anno az 5610emen is nagyon jól érződött.sőt ott az AD44 amivel 3,5-es jackre alakíthat az ember és jelenleg a nokia legjobb vezetékes távirányítós Headset-e,a sony féle hpm 82/85-t meg rendesen veri kezelhetőségben
830mAh-s akksi kérdés hogy a teló mennyit fogyaszt. Nincs WLAN,se GPS és tapasztalatok mutatják hogy szoft optimalizációval is lelehet szorítani a fogyasztást valamelyest

a külseje meg nekem személy szerint tetszik,főleg zöldben meg fehérben

[ Szerkesztve ]

(#30) madarasz92 válasza madstunt (#29) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem is tetszik..Akkor már 2-en vagyunk..

(#31) David75


David75
őstag

kell egy ilyen lilában:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#32) footy válasza coyote55 (#15) üzenetére


footy
addikt

Ahogy elnézem a specikiációt, ez nem szteroid hanem csirketáp :D

(#33) GGGBR


GGGBR
tag

infó [link]

I LOVE THIS GAME

(#34) Womb válasza madstunt (#29) üzenetére


Womb
senior tag

Én sem értettem AnDante véleményét.
Anno ~70e-ért vettem a 6500-as telefont S40-el, 3,2 kamerával, 512 memóriával.
Erre itt van ez Symbiannal, 2GB memóval, 5mp kamerával, olcsóbb kezdő árral. :U

(#35) (An)Dante válasza madstunt (#29) üzenetére


(An)Dante
őstag

A kétharmad áron bejelentett Nokia 7230 2,4"-es kijelzőt és szabványos 3,5 milliméteres jack csatlakozót kapott. A Nokia vezetése az év elején jelentette be, hogy ezentúl csak szabványos csatlakozókat használnak majd, éppen ezért a legolcsóbb 1280-asba is az került.

A Nokia 6700 slidespecifikációját érdemes összevetni a jelenleg 59.000 forint körül kapható Nokia E52-vel, mely 3,5 milliméteres csatlakozót, 2,4"-es kijezőt, WLAN modult, GPS-t és digitális iránytűt, számos extra szoftvert, hardveres memóriakártya titkosítást, két mikrofonos zajszűrést, 1.500 mAh kapacitású akkumulátort, valamint szintén fém burkolatot kapott mindössze 9,9 milliméteres kivitelben. Ott értem az árat, itt nem.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#36) bope87


bope87
aktív tag

Kövezzetek meg de a fehér vagy méginkább a lime nagyon tetszik :K De a belseje... igaz hogy átalakító mehet rá, de most mennyivel lenne drágább egy 3.5-es jacktől, meg egy nagyobb akkutól? Kijelző engem személy szerint nem izgat, 2.2" is jó.
Ha ezek meglennének akkor lenne reális az ára. Majd ha esik, akkor talán, ezen az áron :(

[ Szerkesztve ]

(#37) kokyt


kokyt
senior tag

Nekem jobban bejön mint a névrokon. Amúgy szinte teljesen olyan mint a 6500, lehet azért is tetszik. Kicsit olyan "ha van sapka, azért..." érzésem van a színekkel kapcsolatos vélemények miatt. Legalább van választási lehetőség ;)

(#38) lindermen válasza (An)Dante (#35) üzenetére


lindermen
aktív tag

"Az ára sem olyan vészes, jelenleg bruttó 76.000 forint körül mozog, ezért a minőségért és tudásért úgy gondolom, hogy ennyit simán ki lehet adni."

És ekkor már csökkent az E52 ára valamelyest a bevezető árhoz képest. Nekem nem tetszik különösebben ez a slide, viszont ha "bekopik" az ára, lehet belőle jó vétel. Csak az a kérdés, hogy mire a nokia piacra dobja, plusz még 2-3 hónap mire "bekopik", addigra ér-e majd annyi lóvét a speckó?! :F

Másrészt ha egy TELEFONban nincs WLAN és GPS, akkor az már visszalépés? a jack-et leszmítva azért nem olyan rossz a spec. (jelenleg), persze itt megint bejön az ár kérdése, nem írom le még1x...

[ Szerkesztve ]

(#39) madstunt válasza (An)Dante (#35) üzenetére


madstunt
addikt

nem azt irtam amirol 'ugy hallottam' hanem amit az eddigi telefonjaimmal tapasztaltam. Ha a nokia ezt nyilatkozta akkor tenyleg nem a legjobb huzas de lattunk enn el rosszabbat. Az ar meg szvsz 1-2 honap alatt nagyot esik

(#40) attisx válasza madstunt (#39) üzenetére


attisx
addikt

Khm... Szerintem te most (An)Dante aláírására reagáltál... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#41) (An)Dante válasza lindermen (#38) üzenetére


(An)Dante
őstag

Azóta 60.000 forint alá csökkent a Nokia E52 ára gyári garanciával, ami ráadásul acélból van és nem könnyebben nyomódó alumíniumból. 2010 elejéig az E52 ára tovább mérséklődik, vagyis a 6700 Slide a gyengébb felszereltsége ellenére érezhetően drágábban fog kezdeni. Persze itt nyilván más a célközönség, de szerintem a fiatalabb réteg érintőkijelzőt akar inkább, az üzleti réteg meg egy jól felszerelt társat.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#42) lindermen válasza (An)Dante (#41) üzenetére


lindermen
aktív tag

Ebben igazad van, viszont szerintem nem korrekt a kezdőárat egy olyan telefon árával összevetni, amely már közel fél éve a piacon van (lesz). Én csak ezt jeleztem. Egyébként a célközönséggel kapcsolatban egyetértek, nyomulhatnának jobban az érintős témában a nokiáék is, ahelyett hogy össze-vissza követhetetlenül, ontják a hagyományos vagy éppen slide kialakítású billentyűzetes készülékeket, amelyekből lassan annyi árban és tudásban egyforma készülékhalmaz lesz, h ember legyen a talpán aki tud választani. Mondjuk én így vagyok a Samsung érintős készülékeivel is, valahogy nem látom át a választékot. :F

[ Szerkesztve ]

(#43) Karma válasza lindermen (#42) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem meg korrekt, hiszen ugyanarról a piacról van szó. Találó a cím, egy gyengébb eszközt akarnak drágábban az ember nyakába varrni, pedig házon belül is sokkal jobb lehetőségek is vannak. Ez a telefon konkrétan teljesen felesleges, csak gondolom nem akarták kidobni a projektet.

“All nothings are not equal.”

(#44) lindermen válasza Karma (#43) üzenetére


lindermen
aktív tag

Amikor az E52 kijött, akkor is voltak olcsóbb házon belüli modellek hasonló/ugyanolyan tudással, és mégsem volt felesleges a készüléket piacra dobni...pl E66, szintén fém, stb.

(#45) Karma válasza lindermen (#44) üzenetére


Karma
félisten

Azért azt vedd észre, hogy a példád egyáltalán nem jó: az E66 még egy FP1-es telefon, régi hardverrel, meg úgy alapjáraton minden specifikált adatában az E52 alatt van. Kb. annyi a hasonlóság, hogy mindkettő fém (látom ezt sikerült kiemelned), meg hogy candybar design.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#46) lindermen válasza Karma (#45) üzenetére


lindermen
aktív tag

Persze nem ugyanaz a processzor és régebbi a szoftver is, használhatóságban szerintem nem lehet nagy különbség, én erre gondoltam. Egyébként az E66 slide, nem candybar kialakítású.

(#47) joey04 válasza madstunt (#29) üzenetére


joey04
titán

SE-nél csúcsmodellnek számító K850 képességeit hozza
jó hát a se csúcsmodelljeit ne hozzuk már példának. a k850 is minden, csak nem jó. inkább el kéne felejteni azt a készüléket de gyorsan, akkora kisiklás volt.
---
2,5 milliméteres kimenet, picike kijelző. ez nagyon sovány. az ára meg jó kövér.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) (An)Dante válasza lindermen (#44) üzenetére


(An)Dante
őstag

Amikor az E52 piacra került nem volt másik acélból készített, 600 MHz-es processzorral és 2,4 hüvelykes kijelzővel szerelt HSPA, WLAN, GPS és digitális iránytűs mobil 9,9 milliméteres vastagságban, 8-10 órás beszélgetést biztosító 1.500 mAh kapacitású akkumulátorral. Tény, hogy az E52 lényegesen magasabban kezdett, mint a 6700 Slide fog, de az igazi gond, hogy az életciklusuk egy éves átfedésben lesz, mely alatt az E52 szinte mindig olcsóbb lesz. Sajnos egyedül az 5 megapixeles autofókuszos kamera és a színek tehetik vonzóvá, de ezek a harsány színek pont azt a réteget célozzák meg akik gondolkodás nélkül egy kevesebb mint fele ilyen vékony (6,2 vs 15,9 milliméter) és harmad ilyen nehéz (36,4 vs 110 gramm) iPod nanót vesznek helyette ugyanekkora kijelzővel, vagy ha mindenképp Nokiát és színeket akarnak, akkor ott a fiatalos Nokia 5230 3,2 hüvelykes nHD érintőkijelzővel, GPS vevővel, ráadásul olcsóbban..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#49) Karma válasza lindermen (#46) üzenetére


Karma
félisten

Ah, bocs, valahogy összekevertem a fejemben. A használhatóságbeli különbséget maximum azért nem érzel, mert az S60 fejlődése eléggé stagnál (meg nagyon szereted az E66-ot, bár mintha nem is az lenne az aláírásod alapján), de azért az FP2-nek van pár nagyon előnyös húzása. Pl. jobb Java virtuális gép (sokkal gyorsabb már N78-on is, pedig az a régi hardver), normálisabb (bár kitartóan kaotikus) access point kezelés meg a demand paging jut kapásból eszembe.

Kb. mint ha az 5630XM-et hasonlítanád az E66-hoz.
Valami érzeti különbség csak van.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#50) lindermen válasza Karma (#49) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nem mert nagyon szeretem az E66-ot, hanem ahhoz tudtam legjobban hasonlítani. Igazad van nem cserélném le az 5630at, (igaz még alig ismerem) mert akkor eleve E66-ot vagy E52-t vettem volna. De most nem rólam van szó. Ennyire nem vagyok otthon a témában (symbian, fp1 - fp2 különbségek), erre persze mondhatod is hogy akkor mire fel szólok egyáltalán hozzá. Igyekeztem objektíven és igazságosan nézni a dolgot. A 6700 slide-ot nem fogják vinni 50-60 ezerért, ez tuti, viszont ha 2-3-4 hónap után lemegy az ára 30-40re (mondjuk 30-35re kártyával szolgáltatói kínálatban), ahová az e52 nem fog lemenni, maximum ha kifutó lesz mint most az elődje, akkor már más a helyzet, én csak erre próbáltam rávilágítani. A célom nem a vita és a személyeskedés.

(#51) lindermen válasza (An)Dante (#48) üzenetére


lindermen
aktív tag

Hát az 5230 sem mondható éppen olcsónak a tudásához képest.

(#52) Karma válasza lindermen (#50) üzenetére


Karma
félisten

Nem mondok, de még csak nem is gondolok ilyet, csak egyszerűen nem értek egyet :) :R Mindenesetre eléggé furán pozícionálják mostanában a termékeket, már majdhogynem szőnyegbombázást csinálnak (ala Samsung, csak sokkal kevésbé változatos).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#53) lindermen válasza Karma (#52) üzenetére


lindermen
aktív tag

Ebben (a nokia termékek változatosságának hiányában) legalább 1et értünk. :)) Ontják a gyártók a különfélébb külsejű modelleket, de arra nem gondolnak hogy más téren is kellene valamit nyújtani. :W Én úgy képzelném el az ideális piacot, hogy a gyártók legalább annyira de akár még jobban is figyelnének minden egyes modellre, mint a apple. Ott a külsőn szinte egyáltalán nem változtattak, de valahogy mégis megvan a piaca. Véletlen sem az elfogultság, hanem inkább a felhasználók általános elégedettsége alapján merek ilyet írni. Persze vannak kivételek ott is.

[ Szerkesztve ]

(#54) madstunt válasza attisx (#40) üzenetére


madstunt
addikt

Igazad van tényleg. Akkor viszont ELNÉZÉST kérnék (An)Dantétől!

[ Szerkesztve ]

(#55) madstunt válasza joey04 (#47) üzenetére


madstunt
addikt

persze azt észrevettem hogy van egy K850 allergiád... de most ez nem neked szólt

(#56) joey04 válasza madstunt (#55) üzenetére


joey04
titán

nem allergia, valóság :)
persze, biztos mindenki allergiás, aki szerint azóta zuhana SE. nem véletlen mondja nagyon sok ember, hogy a k800 az utolsó jó SE.
no de ez mindegy, 6700 silde a lényeg valóban, csak egy félresikerült K850hez mérni butaság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) AMD Power


AMD Power
titán

Ez baba lett de az két kör gomb a híváskezelő résznél nem jön be.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#58) Kvasir válasza TayRol (#1) üzenetére


Kvasir
tag

Hol vannak a klasszikus normális színek?
Fehér, fekete, szürke (najó, alumínium... határeset..) vagy az a jó kis 3600-ban látott színátmenetes vörös vagy szürke!! Ebben a szivárványos pompában mintha g@y-celebeknek készítették volna ezt a modellt...

Maga a forma viszont tetszik!

[ Szerkesztve ]

Csillagkapu: Atlantisz

(#59) Fufiii


Fufiii
csendes tag

Sziasztok! Végre megjelent a 6700 slide =) Szeretnék venni egyet de sehol nincs még róla teszt. Akinek esetleg már van az írhatna róla pár sort hogy mégis merre hány méter :D

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.