Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f.begbie


f.begbie
tag

ide ne is hozzanak ilyeneket...

(#2) ertz válasza f.begbie (#1) üzenetére


ertz
aktív tag

Igazad van, ide hozzák csak a gagyiLG-ket, amit megveszel 100ftért 2 éves hűséggel és úgy érzed húdejó vásárt csináltál. :)

(#3) wolruf


wolruf
őstag

Nekem tetszik ez, csak a 2 MPx kamera nem. A 6500 Slide-omban levő 3,2-est elég sokat használom (magam is meglepődtem rajta...), ha ilyen lenne benne és még lenne is európaiában, lehet hogy váltanék. De nem... Nincs benne ilyen, itt sincs ez a telefon, marad a Slide :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) plus44


plus44
veterán

Jó ronda.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Duree


Duree
veterán

Nem is baj ha nem jön Európába.Ez a randaság ne is jöjjön

duree54

(#6) coyote55


coyote55
őstag

2"-os, 240x320 pixeles kijelzőn egy élmény lehet navigálni ;]
Megrázó élmény! :DD

Memento Mori!

(#7) #90996736


#90996736
törölt tag

első ránézésre. olyan motorola beütése van ... praktikátlannak tűnik a készülék ilyen formában. képernyője éppen annyira kicsi, hogy kényelmetlen legyen böngészni rajta; de éppen olyan nagy, hogy egy kagylótelefonnak nagy legyen. szvsz.

(#8) f.begbie válasza ertz (#2) üzenetére


f.begbie
tag

Annyira vicces, amikor az ilyen nagy márkafanok gondolkodás nélkül verik a nyálukat:)
Szó nem volt itt LG-ről vagy bármi másról.
Csupán arról, hogy adott egy csúnyácska és nagy kagyló mobil, 30 dollárért csupa minőségi anyagból (ja bocs Nokiáéknál a 100k-s telefonok is gagyiból vannak), ráadásul az egész értelmetlen és átgondolatlan. Minek a GPS? s40-en, 2 colon navigálni? :DD De persze felvetődhetne, hogy azért van a gps, hogy lehessen a fotókhoz koordinátákat rögzíteni. Ja bocs a 2 megapixeles fotoapparáttal készített, kiváló minőségű fotókhoz, más se hiányzik ugye. Esetleg még mosolyra exponálás. :DD Azt meg már fel sem merem hozni, hogy milyen megfontolásból került a szabvány microUSB mellé egy szutyok 2,5 ös csatlakozó. Maradt még raktáron gondolom párezer darab, de akkor is.

Ja és csak azért, hogy megnyugodjon a kicsike kis szíved, elárulom, hogy csak független telefonokat veszek.

(#9) rep3at válasza f.begbie (#8) üzenetére


rep3at
őstag

Amerikában van 1001 ilyen modellje a Nokiának. Legalább a külsővel foglalkozhattak volna..

Forward thinking. كرر

(#10) Z-o-t-y válasza rep3at (#9) üzenetére


Z-o-t-y
tag

mennyire odavannak a kagylófonokért az amcsik, amúgy ez egy felturbózott 6131 :)

http://instagram.com/_doublez_

(#11) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Szerintem pedig egész jól néz ki ez a telefon :K Bár én már nem vennék magamnak ilyet :B

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#12) Fancy-boy válasza Z-o-t-y (#10) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát ja, de ahogy látom ennek nincs az oldalán gomb amivel kilehetne nyitni a flipet.

[ Szerkesztve ]

(#13) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Nekem tetszik! :D Hol lehet ilyet szerezni?

Son of a Bit

(#14) meroly válasza Radeon_5 (#13) üzenetére


meroly
veterán

Bakker, ez a topik 3 éve halott.
Egyébként sajnos sehol, én is kerestem, de Mo-n nincs.

Impossible is nothing

(#15) Radeon_5 válasza meroly (#14) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

:(:(

Son of a Bit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.